mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2003, 21:26 
Cytuj  
A tak btw "free" shardow to gadalem ostatnio z kilkoma starymi znajomymi z SP ktorzy teraz sie bawia na free.
I z tego co mowili to jest to super sprawa ale nie z tego powodu ze "na tych shardach sa normalni GM i mozna miec fioletowa zbroje w sraczkowate kropki" tylko ze... to juz zupelnie inna gra.
Goscie robia sobie po prostu sesje RPG - codziennie o tej samej porze 20, 50 czy 100 osob bierze udzial w quescie/przygodzie prowadzonej przez 2-5 GM.
Wiecej tam gadania niz samej walki etc (w kazdym razie w niczym nie przypomina to questow z OSI UO).
Nie wiem jak to w praktyce wyglada (choc moze sie skusze i pobawie jak mi wreszcie kiedys SB obrzydnie) ale brzmialo to zachecajaco. Tym bardziej ze i Patryk i Madndore nie naleza do ludzi ktorzy graja w cos "z oszczednosci" :grin:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2003, 21:31 
Cytuj  
2 dni... - moze i na niektóre gry to sporo, ale nikt mi nie powie, że da sie nauczyc całego bindowania, wszytskich komend

A kto mowi o poznawaniu WSZYKISTCH komend i WSZYSTKIEGO co gra ma do zaoferowania przez czas trwania triala? : Jakby calego MMORPGa dalo sie tak szybko przewalkowac, to raczej nikt by w nie nie gral.

i specyficznego stylu gry Ultimy Online

A wystarczylyby ci dwa tygodnie na zapoznanie sie ze specyficznym stylem gry w UO? To dobrze. Tak sie sklada, ze jest akurat 15-dniowy trial AOS.

To jest glupie tlumaczenie poza tym. Tak jakbys mi mowil, ze pojezdzisz sobie fiatem 125p zeby przetestowac jakby sie mercedesem jezdzilo...

Serwery, pingi itd - Europa europie nierowna. Ciekawe czy te 150 pingu na SDI masz takze w Planetside?(...)

Na Werner zazwyczaj mam cale 80ms i czasem az 0.5%PL... Gratuluje doboru ISP.

A co Everquesta(...)

Od dawna Everquesty z paroma dodatkami wydane przez LEM leza i zbieraja kurz w empiku, bo nikt sie nie chce tego czepic...

Martwi mnie tylko, ze pelna przyjemnosc z EQ ( np jazda na koniach i jaszczurach ) dostepna jest tylko dla tych co zakupili calą game dodatkow do EQ - a bylo ich chyba z pięc!!!

Albo i wiecej... Dostepna jest juz jednak wersja Everquesta ze wszystkimi wydanymi do niego dodatkami za afaik $20.

Ano jest tak - rozmawialem z trzema osobami z Siege Perilous i z jedna z innego OSI sharda UO ( nazwy nie pomne ).

UO ma to do siebie, ze predkosc poruszania sie zalezy od pingu. Jak ping utrzymuje sie w okolicach 100ms albo nizej to jest dobrze, a jak jest wyzej, to na konikach biega sie niestety troche wolniej, ale nie mozna jeszcze tego nazwac lagiem... chyba ze ktos sie uprze, bo bedzie chcial na sile usprawiedliwic istnienie pirackich serwerkow.
Lag mozna odczuwac w przeludnionych miejscach, np. pod bankiem (na zwyklych serwerach), gdzie zazwyczaj tloczy sie wiecej ludzi niz na wszystkich polskich emulatorkach do kupy wzietych.
Jest to chyba jedyna tak ''skonstruowana'' gra, w innych z lagiem nie powinienes miec problemow, jesli sobie czegos nie ubzdurasz.


Posty: 30
Dołączył(a): 26.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2003, 22:26 
Cytuj  
Bracia! Nie kloccie sie, zapraszam wszystkich do Zajezdni...

*Vin Daiselburg siada na krzeslie zapraszjac bywalcow mmorpg pl do stolu*

-Czego byscie sie napili przyjaciele - spytal usmiechniety Daiselburg
-BROWARAAA - odpowiedzieli zaproszeni
-Moja krew! Moja krew! - odparl Vin
-Sluchajcie mojej opwiesci - rzekl Conrad the Palladin
-Sluchamy - odrzekli przybyli
-A wiec, *tutaj palladyn odchrzaknal*, jestem Conrad z rodu Bugrellonow... Opowiem Wam cos (konrador napisz cos od siebie :smile:)


_________________
eXcytujace, eXtremalne, eXtra

xXx

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2003, 23:44 
Cytuj  
Cytuj:
DAoC - jezeli to prawda ze jest juz emulowany - na pewno nie ma czasów świetnosci za sobą.


Emulatory DAoCa to (przynajmniej jakies 2 miesiace temu, jak ogladalem strony dwoch roznych emu) to byly wczesne bety.. bardzo wczesne. Znaczy zrobili juz czesc login servera - i praktycznie tyle, bo swiat za bardzo nie dziala, a o jego zapełnieniu to można co najwyzej pomarzyć. Zanim bedzie to do czego kolwiek podobne (o ile osiagnie ten stan), to jeszcze pare lat minie.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2003, 23:45 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-27 23:26, VinDiesel napisał:
Bracia! Nie kloccie sie, zapraszam wszystkich do Zajezdni...

*Vin Daiselburg siada na krzeslie zapraszjac bywalcow mmorpg pl do stolu*

-Czego byscie sie napili przyjaciele - spytal usmiechniety Daiselburg
-BROWARAAA - odpowiedzieli zaproszeni
-Moja krew! Moja krew! - odparl Vin
-Sluchajcie mojej opwiesci - rzekl Conrad the Palladin
-Sluchamy - odrzekli przybyli
-A wiec, *tutaj palladyn odchrzaknal*, jestem Conrad z rodu Bugrellonow... Opowiem Wam cos (konrador napisz cos od siebie :smile:)



Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 01:37 
Cytuj  
Karol ma obrazek na kazda okazje :grin:.

IMO powinien zostac ksiedzem (ewentualnie ministrantem) i chodzic po koledzie :wink:. Chociaz to by moglo byc niewykonalne, z pewnych wzgledow :wink:.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 07:51 
Cytuj  
Ministrantem bylem ale mnie wyrzucili :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 09:22 
Cytuj  
Kto mi powie z jakiego to filmu?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 09:37 
Cytuj  
Nie wiem z jakiego filmu ale mnie powaznie wyrzucili.
Chyba w 5 czy 6 klasie podstawowej - w Boze Ciało dokladnie ale juz nie pamietam za co :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 09:41 
Cytuj  
Ciebie przynajmniej ksiadz w trakcie mszy nie wytykal i opierdalal


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 12:11 
Cytuj  
Office space


Posty: 30
Dołączył(a): 26.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 12:42 
Cytuj  
Przebrzydly Karolu! Ochydny magu

*Vin Daiselburg wstaje*

Ja! Z rodu Daiselburgow wyzywam Cie na pojedynek scierwo trolle!

*Vin wyjmuje topor dwusieczny*

Stawaj do walki! Niech wygra topor Krasnoluda!


_________________
eXcytujace, eXtremalne, eXtra

xXx

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 00:10 
Cytuj  
Jak zalozyc konto na free shardzie ??
Co musze zrobic ?
z gory dzieki

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 00:18 
Cytuj  
Nie ma to jak przeczytac stary watek. *Grats* i ide spac :/

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 00:30 
Cytuj  
To ak poratuje mnie ktos czy nie ?

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 08:01 
Cytuj  
to oczywiscie dobrze ze mmorpg sa emulowane i ludzie ktorzy nie maja kasy (albo tak mysla) maja okazje sobie pograc. ale grafika, dzwiek i to nie wszystko co sie na gre sklada. a tak sie akurat sklada ze cala wazniejsza reszta sie na free serwerach rozklada.

o wyzszosci platnych serwerow w 98.6% nad free chyba nie ma co dyskutowac.

PLACISZ, MASZ.


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 08:55 
Cytuj  
Hmm dzieki ja sie pytam czy ktos moze mi pomuc a tu sie kazdy rozpisuje nad roznymi rzeczami . Dzieki za pomoc

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 09:28 
Cytuj  
Cytuj:
Jak zalozyc konto na free shardzie ??
Co musze zrobic ?


Musisz wejsc na strone jakiegos freesharda i poszukac linku do zakladania/zglaszania konta.


_________________
I wish to place a trash barrel~

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 11:17 
Cytuj  
gabrielangel: lol ten topic ma juz kilka miesiecy :grin: przy okazji, poziom osob na emulatorach tez pozostawia wiele do rzyczenia ;]

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 12:09 
Cytuj  
ja chce tylko kolejna gwiazdke :sad:

let teh ph4rmInG begin !


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.