mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 22:25 
 
Byly narzekania to teraz czas na pytania :smile:

1) Ile trzeba miec skilla (a moze trzeba miec cos jeszcze) zeby wykuwac bron
mam 30% blacksmithy i moge wykonywac tylko tarcze i to drugie (tam gdzie sa talerze noze itp.) :razz:

Nie wykonam nic z 1 grupy - Weapons czy jak jest tam.

2) Dlaczego sztabki iron'u i shadow'a maja taka samoa cene? Obie ida u kowala za 5 gp.

3) ile trzeba miec skilla zeby wykuc cos z shadowa ?


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 00:02 
 
Cytuj:
2001-12-22 22:25, Aplegatt napisał:
Byly narzekania to teraz czas na pytania :smile:

1) Ile trzeba miec skilla (a moze trzeba miec cos jeszcze) zeby wykuwac bron
mam 30% blacksmithy i moge wykonywac tylko tarcze i to drugie (tam gdzie sa talerze noze itp.) :razz:



Ponad 50% jesli dobrze pamietam :wink:

Cytuj:
Nie wykonam nic z 1 grupy - Weapons czy jak jest tam.

2) Dlaczego sztabki iron'u i shadow'a maja taka samoa cene? Obie ida u kowala za 5 gp.


W sumie kowal dysktuje sam cene... :wink: a na serio - dlatego ze tak domyslnie jest, moze to kiedys poprawimy a moze nie... ale zachowamy we wdziecznej pamieci.

Cytuj:
3) ile trzeba miec skilla zeby wykuc cos z shadowa ?



o ile pamietam to shadow byl gdzies nisko... kolo 65%

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 00:06 
 
hehe ja mam 30% to zanim bede cos robil z shadowa to hohoho (balcksmithy sie wlecze nie milosiernie)

Dobra panowie kowale kto chce kupic sztabki shadow'a? :razz: :razz: :razz: :razz:
cena do uzgodnienia :wink:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 09:34 
 
Czy dzialaja juz jakies komendy typu .consider , czy .lookup ?

Na NOXie chyba sie pisze ' zamiast .
ale i tak nic nie diala

Przydala by sie komenda 'grab bo zbieranie z cialka rzeczy kiedy obok stoi harpia, 2 skielety i mumia nie nalezy do najprzyjemniejszych :smile:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 11:51 
 
Mam pytanie do Tolla.
Toll, ty jako stary gracz z OSI znajacy oczywiscie potege UOA, czy bedziesz sie staral aby mozna uzuwac to u was na SC(nox)?


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 12:01 
 
starac to ja sie moge, ale UOA nie dziala na free shardach.
cos tam jeden koles tlumaczyl, jak to uruchomic, ale nie bardzo mi sie udalo :sad:
moze to ze strony admina trzeba cos zmienic w ustawieniach ?

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 12:44 
 
Ja mam pytanie do wsxzystkich panów GM. Zgłaszałem wczoraj że alkochol nie działa na szare komórki tak jak powinien (czyli wogule). Trochu mnie to wkurwia że sie nie moge opić, nie zarabiam tyle co rybacy czy kowale ale na flache troche żarcia itd. zawsze sobie jakoś dorobie.
Prosze zróbcie coś z tym alkocholem bo od wczoraj to wypiłem już chyba ze dwie skrzynki wina i likieru i nic. :smile: :smile: :smile:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 14:12 
 
Pierwsi gracze-pionierzy SC powinnni bugi łapac a nie pić... więc alkoholu pewno szybko nie zrobią :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 15:07 
 
Tak jest towarzyszu, nie bedize nam tu szlachta rozpijac chlopow na wsi.... :wink:
A na serio to rped alkoholem stawiamy na pierwszym miejscu np. plamy krwi... i ich wysokosc nad poziom gruntu, bo na razie jak bryzga to po kolana...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 15:31 
 
Zgadzam sie plamy krwi to dają strasznie po dupie. Ale o alkocholu niezapomnijcie :smile: :smile: :smile: , no i pare nieżądnic też by sie przydało (ale to wszystko oczywiście jak sie uporacie z tymi najważniejszymi bugami). Acha jeszcze jedno zauważyłem że gotowane mięso np. z krowy jest tańsze od surowego (pieczone = 5, niepieczone =7)

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 16:12 
 
Mieso nieupieczone jest wiecej warte gdyz wciaz ma wiecej zasosowan: mozna ugotowac, zjesc na surowo, upiec, pokroic i zrobic gulasz itd. itp. dlatego jest drozsze a juz upieczone jest tansze bo juz jest gotowe do spozycia na jeden sposob. :razz:

No dobra sorki za zart ale sie nudze bo mi CL padlo i mialem taka ochote odpowiedziec w tej kwestii.

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 16:23 
 
skoro mieso traci na wadze po upieczeniu to dlaczego filety surowe nie waz nic prawie a upieczone po 1 kilo ? :razz:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa


Posty: 46
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 17:12 
 
Toll-- To ja tlumaczylem :smile: . Sprawa wyglada tak ze nieda sie chyba UOA uruchomic przez ignitiona :smile: .

Pozdrawiam

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 20:03 
 
Czy mozna wykonywac bron z innych metali niz zelazo?


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 12:30 
 
Hm.. albo ja coś źle robie, albo coś cooking nie działa - sugeraując siętabelką zawartą na stronie CL (:) zawsze jednak jakoś nauczyć się zawodu trzeba :cool: http://uo.provector.pl/index.php?adres=skills/cooking ) wyochidzi, że żeby zrobić zaczyn, trzeba użyć wody na mące jednak to nic nie daje ( nic sie nie dzieje ), a co zorbienia jajecznicy potrzebny jest jakiś przyrząd ( zastanawiam się nad patelnią, ale nie wiem czy już ja wymyślili ). Chcąc zaś upiec pizze kupuje jej nieupieczoną wesje i gdy kilkam na nią dwa razy to po porstu ją zjadam...

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 13:59 
 
A ja ma takie male pytanko?
Kiedys gdzies na CL u platnerza widzialem zbroje na konia hehe. Oczywiscie byla to tylko ozdoba postawiona w sklepie. Ale jak slyszalem ze szykujecie duzo fajnych nowych rzeczy to czy mozna sie spodziewac zbroi dla konia, oczywiscie w celach czysto wizualnych?

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 14:08 
 
Albo i nie tylko, w koncu kon tez umie walczyc :smile:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 14:10 
 
Hehe i już idąc dalej, można by zrobić kopie, którą można by walczyć jedynie będąc na koniu lub ostardzie ( albo bardzo walecznej lamie )


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 14:37 
 
Jak bylaby kopia to mozna nawet turnieje organizowac, swieto w dla wszystkich, wielki festyn- Wyobrazcie sobie turnieje 1v1 pieszo i walka na kopie, turniej dla lucznikow i.... raj dla kieszonkowcow :razz:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 16:46 
 
To ja mam pytanie o klienta. Mam ignitiona v1.3 i mnie odlacza z serwa jak zaraz po zalogowaniu i pisze cos o kliencie 3.0.3
W sumie to przydaloby sie zeby mi ktos powiedzial o co chodzi i jak to zmienic oraz jak zrobic zebym po tej zmianie mogl pozniej korzystac tez z CLki


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.