mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 22:29 
 
Dokladnie dokladnie keidys jak padl CL przyszlem tu i bardziej polubilem SC a teraz moj kolega gra tu i tez zaczyna bardziej lubic ten serwer oby jaknaszybciej doscgnal SC CL. Wojna SC vs CL :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 22:38 
 
Zadnej wojny. CL ma swoja wizje swiata, My mamy swoja. Czy roznica pogladow na niektore tematy ma byc pretekstem do wojny?
Toz to bez sensu.

Ludzie!!! Mamy Boze Narodzenie, swieto w kosciele katolickim w pewien sposob symbolizujace Pokoj - bo jest to swieto na pamiatke tzw. Nowego Przymierza. Nie wazne w co wierzycie i czy wogole wierzycie, ale sadze iz warto zastanowic sie raczej nad pokojem niz nad wojna.

W wiekszosci jestescie mlodzi (jestesmy) i widzimy co robia tzw starzy i doswiadczeni gracze tego swiata - politycy. Po co sie od nich uczyc.

Niech zyje Anarchia... i Pokoj. (hehehehe pozornie jedno wyklucza drugie) Ot co.

A o wojnie CL - SC mozecie pomarzyc... ja tam z nikim wojny toczyc nie zamierzam i z tego co wiem to nikt z mojej ekipy tez nie jest wrogo nastawiony do samego CL'a.
Roznice zdan - te sa zawsze, ale one raczej pomagaja niz przeszkadzaja jesli sie stara rozsadnie myslec i je rozwiazywac.

Koniec Wigilijnego oredzia. zyczenia w osobnym Topicu.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 22:48 
 
*fanfary dla Yerpena* :smile: :smile: :smile:

*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 22:55 
 
Niehcodzi mi o wojne taka bitewna chodzi mi ktory lepsyz serwer :smile:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 22:59 
 
Heh - nazwijmy to raczej nie wojna a konkurencja ( ale nie zażartą )


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 23:00 
 
Ale te serwery sa i beda rozne... niejako z zalozenia. Nie da sie porownac.
Co najwyzej mozna stwierdzic cos a la moja sygnaturka


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 00:09 
 
A to, że będą różne, najbardziej mnie cieszy. Chciałbym grać na obu shardach: waszym i Cl, bo każdy mi się podoba. W chwili obecnej nie można powiedzieć abyście im dorównywali, ale wy macie wiekszy potencjał (Noxa) i życzliwsza ekipę (no tak, z Valarami na Cl widziałem się tylko gdy wsadzali mnie do pudła za powiedzenie "logować", a u was GM pomagali mi w problemach...).
Nie chce wam kadzic, ale na waszym shardzie widac, ze cały czas ktoś pracuje, poprawia, pomaga. I jeśli utrzymacie dotychczasowe tempo rozwoju, i wykorzytsacie możliwości Noxa, to wróże wam wielką przyszłośc. Chwalę was z czystego egoizmu- bo chcę mieć shard który spełni w 100% moje oczekiwania... a mimo, że Cl jest swietny, stabilny i dopracowany, wciąż paru rzeczy tam nie ma, i widzę już, że nigdy nie zostaną tam zaimplementowane.
Więc dobrz by było abyście się razem z nimi uzupełniali, i pracowali szczególnie nad tym, czego bark na Cl powoduje niedosyt...

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 00:32 
 
Co sie dzieje odkąd sie pojawiły drzewka to co chwilwe są pady.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 00:40 
 
ludzie zaliczyc takiego wielkiego pada w najlepszym czasie antenowym ???
srodek sobotniej nocy ??
masakra tak nie mazna. wszyscy chca sie wyrzyc przed dniem jutrzejszym a tu prosze takie cos. ech co do CL vs. SC to jedna rzecz mnei wkurza tutaj. mnianowicie niektorzy robia sobie takie kretynskie xywy ze no skreca mnie.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 00:42 
 
Naprzykład jakie to sobie polowanie zrobimy :smile: :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 03:04 
 
Hmm... to moze ja sie wtrace... juz to pare razy mowilem, ale powtorze - moze komus cos zaswita.
Ideologia jaka lezy u podstaw "braku zakazow i nakazow" (no poza paroma) tkwi w zalozeniach ze wszyscy po to sie w to bawimy zeby... sie bawic.

Druga rzecza jest to ze gracze sa na roznych poziomach grania i rozne style grania wyznaja.

Owszem, imie postaci typu: PsiKutas jest takie sobie i moze przeszkadzac innym graczom, no ale z drugiej strony - do diabla... w koncu Kutas, wszedl dopiero w nowej polszczyznie do slownika wyrazow obcych - tych co nie wierza odsylam do "Pana Tadeusza".

Do tych co tworza imiona - prosba... starajcie sie je tworzyc tak aby nikomu nie psuly zabawy

Do tych co graja prosba - zamiast isc po najmniejszej linii oporu, coz... przyjmijmy ze gosc jest z innego kontynentu... pomyslcie jakie wielkie oczy robil gosc z epoki renesansu, jak slyszal chinskie "Jang-choi-theng" - a myslicie ze sie z takim gosciem dogadal? - watpie, co najwyzej gestami, wiec jak chcecie grac to grajcie... Faktycznie najlepszym sposobem gdy nam cos nie odpowiada w grze, jest udawanie ze tego nie rozumiemy - analogiczne jest z porozumiewaniem sie liczbami przy opisywaniu swoich cech - sa tacy co nie umieja inaczej albo im sie nie chce, jesli jestescie tak dobrymi graczami ze nie potrzebujecie liczb do opisu statystyk... grajcie swoja role... wszedzie sa dobrzy i zli aktorzy.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 03:33 
 
Jak najbardziej sie z toba zgadzam Szerszen (to co pisałem wczesniej o polowaniu to był żart) nawet u nas w realu mafiosi sie śmiesznie nazywają (Bolo, Ciol czy jakoś tak) A jak komus łatwiej wczuć sie w postać nazywając sie Psikutas czy jakoś tak to ma coś nie tak w przyłbicy :smile: :smile:
A tak przy okazji jakby kto chciał sobie oglądnąć laski na żywo i za free to http://www.ultrapasswords.com (tylko niech was od grania nie odciągną :smile: :smile:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 03:40 
 
Acha a na stronke z paniami to wchodzić tylko podczas padu serwera (łagodzi stres związany z oczekiwaniem :smile: :smile: :smile: )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.