mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 12:25 
 
Dobra, Zglosze 2 bugi, tlyko mi uwiezcie wk oncu (szerszen :smile:)
po 1. Posatci nie moge skasowac mimo iz mam po 3-4 dni
po 2. Odczuwam wrazenie ze kowale ktorzy zalozyli swoje posatcie PO poprawieniu koali dzialaj normalnie (1 na 2 coify im sie udaja, 5 pod rzad) tymczasem kowalom ktorzy postacie zalozyli dawno NIC sie nie poprawilo - 1 na 15 coifiw przy 54% bs (newbie maja ok. 51 i im sie czesciej udaje)
Zeby to sprawdzic potrzebuje 2 kowala nowego, tlyko ze nie mgoe go zalozyc bo:
Nie mam miejsca a nie moge wykasowac postaci. Skoro mamy zglaszac bugi to trzeba je sprawdzic, ale ja NIE MOGE go sprawdzic, narazie mam jedynego kowala sprzed chyba, wiec chce nowego zalozyc co skutecznie mi utrudniono :razz:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 12:26 
 
Sam jestem kowalem i nie zarabiam dużo, ale bynajmniej wcale mnie nie wkurwia, że ktos zarabia wiecej- jego sprawa. Ja wolę kowalstwo.
Przestańcie już się kłócić nie wiadomo tak napradę o co. Ci ci ich wkurwia, że rybacy zarabiają więcej niech sobie ziółka zaparzą, albo w grze pomstują na rybakow a nie na forum.
Forum ma być pomocą dla gracza, a nie jakims popieprzonym bazarem, na ktorym będziecie sie obrzucać błotem.
Amen.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 12:47 
 
Ale ja sie mnie mszcze na forum na rybakach ale poprostu staram sie udowodnic (i chyba mi sie udalo) ze zawod rybaka jest niedopracowany i nalezy sie nim zajac

To pan darkwind zaczal ta cala klutnie i on pierwszy zaczal sypac wyzwiskami.

A co do zemsty na rybakach to pewnie sie wybiore do dokow i wezme z jednego z nich zbroje z shadowa :razz: :razz: :razz: :razz:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 12:56 
 
Drizzt --> Prawdę mówiąc też odnoszę wrażenie, że postać mojego maga działa jakby na starych ustawieniach - magery albo nie rośnie, albo rosnie tak, ze nie można tego zauważyć. Spróbuje ją jeszcze raz zrobić ( jak będę mógł już ją usunąć :smile: )

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 13:09 
 
I wlasnie ja to staram sie udowodnic, tlyko Szerszen, pliss skasuj mi posatc bo ja nie moge mimo terminu - cos zwalilo sie w skryptach, aha wlasnie, nie odpisales, gdzie moge znalezc jakies pomoce dla beginnerow - chetnie wam pomoge ze skryptami, tylko musze sie nauczyc gdzie znalezc jakis samouczek :wink:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 13:25 
 
Mi też jeśli łaska - "Zwykłego" Yerpen'a

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Yerpen dnia 2001-12-23 16:03 ]</font>

*

Posty: 108
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 19:30 
 
Mozeby cos zrobic z rybami. Nie dosc ze kladzie je na ziemi skad je trzeba podnosic, potem nie ukladaja sie na kupki w plecaku, a nawet gdy sie uloza to nie mozna je kroic naraz tylko po 1. Przeciez to parodia. Do tego, majac cooking 50 nie jestem w stanie usmazyc nawet 50 filetow naraz......ludzie litosci

*

Posty: 108
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 19:35 
 
Gdzie mozna nauczyc sie animal taming?. Fakt zwierzat jak na lekarstwo, ale jak probowalem sie nauczyc w stajni w Minoc nie udalo mi sie niestety.
Czarowanie w miastach ....hmm mysle, ze idziecie w dobrym kierunku, ale bez przesady, zeby cunning nie bylo mozna w miescie.Idealnym rozwiazaniem (dla mnie) byloby gdyby w miescie zabronione bylyby czary ofensywne.
Straznikow jest malutko...
Narazie tyle mi sie tylko narzuca, po chwili grania.


_________________
Gantaldy

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 02:04 
 
Dobra tera ja wylicze koejne pseudobugi (a może nie pseudo lub nie bugi):

1. Łowienie rybek zwiększa dexterity, a mining... no własnie chyba nic nie zwieksza- a powinno.
2. Czemuż to czemuż piąchą (wrestling poniżej 30) zranic mozna czlowieka w zbroi, a orła zranic się nie da(tylko mi nie mowcie, że orzeł jest zręczny, bo nie jest- anatomia wskazuje ze niezdarny)? I ogólnie kwestie równowagi.
3. W inwentory czesto dubluja się, znikają albo pojawiają sie uprzednio znikajce przedmioty.
4. Wszystkie potwory mają jedną szybkośc poruszania, w dodatku "po kwadracie", więc uciec im to zaden problem.
5. Rozumiem że od ciosów stwora zniszczyc się moze zbroja, ale buty?
6. Pisaliście, że jest na Nox SC system karmy i reputacji. Ja się pytam w takim razie: gdzie? Na SC sphere zabijanie monstrów zwiększało reputacjie- tu nic takiego chyba się nie dzieje.

Tyle na razie.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 09:14 
 
Lowienie rybek powinno zwieksza dex a wiec jest dobrze
Co do kopania to glowy nie dam ale wydaje mi sie ze mi sila wzrosla (ale nie jestem pewnien) Wsumie kopalem duzo i efekty sa gorsze (albo wzroslo o 1 albo nic) niz podczas walki (w czasie walki sila rosnie przywzwiocie)

A co so slawy to ja juz dostalem przed imieniem tytyul, teraz zwe sie The Upstanding Aplegatt :smile:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.