mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2004, 16:33 
Cytuj  
MU jest niezla gra i duzo naszych rodakow w nia gra(meye2, wilge2 :) ), ale chodza pogloski i suchy ze nie dlugo ma byc platna (ja slyszalem o marcu)... Jakie mamy szanse na to, że ten MMORPG doczeka się naszego rodowego i „darmowego” serversa? Ma ktos jakis pomysl i checi w ogolę aby bawic sie jeszcze a raczej dalej w MU? Chyba ze wszystko odbywa sie w jednej wielkiej konspiracji i nie wolno o tym mowic :)


_________________
Don't Worry Be Happy!!!

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2004, 13:36 
Cytuj  
Tez slyszalem ze od marca/kwietnia jakos tak...
Powiem ci ze MU na dluzsza mete to debilizm nieprzecietny. Expisz tylko dla stuffu a pozniej podniecaja cie jedynie dropy. Nawet system PvP jest do bani. Poprostu nie oplaca sie byc redem.
Sam caly czas szukam jakiegos MMORPG w ktory moglbym wpasc na tak dlugo jak wpadlem w UO na Dream Master (ponad rok jeda postacia).
Co do platnych to chyba jedynie na WoW sie naciongne :wink:


Posty: 3
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2004, 14:14 
Cytuj  
Moim zdaniem ta gra ma jakis klimat(kwestia gustu), chodz nie gralem w inne rzeczy za wiele. Teraz mecze Priston Tale, pogralem troche w Tibie, Fung Wan Online calkiem niezle wyglada i gra sie, chociaz o niej za duzo nie moge powiedziec bo moje juz wysuzone VooDoo 3 nie daje rady :smile:(ale od czego ma sie kolegow :grin:) a juz sie sciaga Ragnarok.
Widzialem MU Chinskie, w ktorm duzo zmieniono, sa wszystkie krainy (np. Atlantyda) nowe itemy, nowi bosowie i questy. Wygladalo to o wiele lepiej... Jezeli dalo by sie zagrac juz w pelne MU i za darmo na pewno bym sie na to pisal i moge sie zalozyc ze wielu rowniez... Jesli w srod Rodakow to w ogle klimat... :grin:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 08:39 
Cytuj  
Nie wiem co ta gra ma wspólnego z mmorpg. Przecież to zwykły hack&slash podobny do Diablo. A co do klimatu to owszem grało się w to fajnie, dopóki na każdym kroku nie zacząłem spotykać ziomali z odzywkami typu "lol qrwa rotfl" - wtedy wymiękłem.
Zresztą w innym przypadku wymiękłbym jakieś 2 dni później.


Posty: 1
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 17:39 
Cytuj  
MUONLINE na maya i wigle zawane tez globalem jest dobra rozrywka i sadze ze platne nie bedzie dlugo ( ja gram o listopada) gdyz duzym problemem jest hackowanie w grze (one kill speed trade) a najwaznieszym klopotem jest to iz wykradziono baze danych graczy wiec z kontem mozna bylo sie pozegnac lub miec wlaczony komp i zalogowany do mu 24/7 z tym ze baza ta zawierala dane graczy ktorzy resjestrowali sie na samym poczatku i nowe konta juz nie zostaly w niej odnotowne.
Wada jest to iz nie zmienisz z poziomu strony glowneg hasla do gry (game in vault digit pass) a to juz jest bol. Co do samej gry fakt faktem ze to tylko nawalanka w postaci expienia po zabiciu stwora nistety bardzo dlugiego gdzy lvl 200 chyba po roku mozna osiagnac;-) a tu dopiero kryje sie bonus w postaci dostepu do nowej postaci. Narastajace lagi to takze wada i pewne przeklamania gry. Ale bonusow jest znacznie wiecej chocby sympatyczna grafika dorpy (nieczesto) handel i najwazniejsza cech tej gry mianowicie PARTY. O MU mowi sie iz jest to gra dla party. Polacznie dark elfa, dark wizarda i dark knighta tworzy genialny zespol o niezlej mocy do rozpierduchy (sorki za kolokwializm).Taki team moze duzo. Sam rozwo j postaci np elfa tez jest ciekawy bo albo nastawiamy sie na battle efla albo na energy (ten skazany jest na expienie w party). Narazie MU globalne jest ubogie w mozliwosci jakie oferuje istniejace od 2 lat mu koreanskie lub chinskie (wszytskie krainy questy nowe itemy) ale jest juz serwer w kanadzie z tym ze z mu chinskim http://www.mu-world.com ale dostepne jest juz tlumaczeni oraz jest dostep do munight. mu world ma ta ceche ze exp idzie 10x szybciej niz na globalu dorpy sa 50/50 kesz i itemy na munight exp jeszcze szybciej biegnie ale to juz przyjemnosc z gry zabija.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.