mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 6.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 16:26 
Cytuj  
nie widzialem nikogo z polakow na Veangance. Gracie co innego? Dajcie jakis znak zycia prosze

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 22:03 
Cytuj  
no moj stary barb z carnage byl w ml na veng
ale jestem zupelnie niekatywny tam, od jakiegos czasu na koncie widze ze jest errantem pewnie mnie mocker wywalil czy cos ;p.
Gramy natomiast dosc aktywnie na corruption
ja, adolf , mookee i tajemniczy ktos jeszcze (scout- mimi) z ktorym mamy raczej maly kontakt.
Nath z talem moze wkrotke wroca pograc w sb.
tyle wiem :smile:


Posty: 11
Dołączył(a): 6.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2004, 11:36 
Cytuj  
Ja mam Barda na Corruption ale tam nie gram wogule, Veangance mine sie wydaje jest lepiej politycznie ustawiona, i KGB, OPP, TSL i The Presidents graja na tym serveze, wszyskie to guilds kture ja znam z UO pacific. Bardzo wazne dla mne tesz jest ze jestesmy osobno od KGB< i wlasciwie prawie jesesmy pszeciwnikami w tej hwili. Kotrolujemy ziemi z tszema zones (i 5 runes drop) na pulnocnym wschodzie.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2004, 14:20 
Cytuj  
Ja nie gram nigdzie ATM, konto mam nieaktywne od ponad 2 miechow. Zastanawialem sie nad reaktywacja, ale jakos szczegolnie mnie w sumie nie ciagnie i raczej do tego nie dojdzie. Chociaz kto wie. Roznie to bywa :wink:. Jak teraz wyglada ta gra? Duzo bugow doszlo od kiedy wyszedl dodatek? Jakie postacie aktualnie sa najbardziej popularne (czyt. overpowered :wink:) ? Hm.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2004, 16:42 
Cytuj  
hmm oprocz dodatku mamy za soba 2 grubsze i ze 2 mniejsze patche.
nagrubszy patch ktory baardzo duzo mieszal w grze byl tak gruby ze dostal nawet swoja nazwe i dzial na chronicle. WINTER IS COMMING PATCH ONE ... :razz:. Generalnie jest na plus. Dosc solidne patche jeszcze przed nami luty,marzec.
Duzo fixow technicznych memory leak, zuzycie proca, troche bugoow, exploiltow poszlo w niepamiec. Gra jest troche bardziej wydajna.
Wprowadzili optional fpp view (slaba dosc opcja na razie zanim w next patchu nie wejda nowe mozliwosci sterowania), jest pogoda pada deszcz, snieg (mozna to wylaczyc na szczescie ;p), nowy typ npc (prawdziwy vendor, nie produkuje nie naprawia ale moze sprzedawac prawie wszystko), troche nowej architektury , EPIC mob (jakies kurestwo r8 ala EQ 1 sztuka z ktora walczy tlum i ktora za soba zostawia cmentarze playerow:P
Nie wiem czy jest na wszystkich mapach na vor juz jest).
Po dodatku mnostwo nephilimow, prawie wsztykich klas, to oznacza wszelakiej masci casterow z natural flight, a to z kolei oznacza ze srodek ciezkosci troche sie przesunal na ranged attack.
Centaury nadal ownuja (mimo ze nie rolluja sie juz i nie dropuja cent wl's - istniejace nie zostaly usuniete, a jest ich duzo - po prostu ich ceny drastycznie poszly w gore).
Bardzo poprawiono wereforms - sporo miskow,pieskow i innych szczurkow.
oprocz 2 nowych discow z exp paka, pjaiwily sie nowe jak berserker(ten juz byl kiedys w becie),bloodhorn (mino only), valkyr (female...only disc :razz:).
Wlasnie shade dostaja "some love" - beda immune na blind, poprawia natural hide oraz dodadza shade only disc cos jak bp dla irekei (fear teh shade fighterlock !! :razz:).
acroix dostal troche luv tez.
Thief lada moment tez troche bufna, huntress jest po buffach.
Pety beda buffowac lada moment.

W sumie mimo licznych i dosc duzych zmian nie ma chyba jakiegos przegietego unbalance i
po prostu jakby wieksze zronicowanie jest (ludzie przestaja sie smiac z huntress czy shade) ;].
fakt ze rasowo jakby najwiecej teraz w pvp centow i nephilimow.
wiecje grzechow nie pammietam - spisalem na kolanie co mi przychodzilo do glowy - po szczegoly i wiecej detali zapraszam na chronicle.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 01:53 
Cytuj  
Dzieki za raport :grin:.

A dodatek masz? Generalnie traci sie cos nie majac dodatku, oprocz oczywiscie niemoznosci grania nowymi rasami/klasami i braku dodatkowego slota na postac? ;/

Jak znajde chwilke to odpale konto Carto (aktywne zdaje sie do maja) i rozejrze sie w sytuacji, chociaz tym niedokonczonym centem barbem R4 nie bedzie to zapewne zbyt przyjemne :/.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 02:53 
Cytuj  
Bez dodatku nie osiagniesz 75 lvlu, bo nie masz wstepu na wyspe gdzie sa highlvl moby :/ Teraz od 60 do 75 dostajesz 60 skill points i 15 stat points i zdaje sie ze class bonusy tez sie dostaje. Wiec roznica jest dosyc duza :sad:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 14:15 
Cytuj  
A jak ktos kto ma dodatek wejdzie na moje konto, pojdzie moja postacia na ta wyspe, wyloguje sie, a ja wejde na ta postac za pare minutek, to bedzie ona z powrotem w miescie?

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 14:43 
Cytuj  
Bez update konta do RoC wogole sie nie da wejsc na wyspe z tego co slyszalem. Gdyby to bylo takie proste, to bylbym wlasnie r7 :razz:

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 14:51 
Cytuj  
Wogole to kiedys czytalem na forum, ze po jakims czasie highlvl moby maja sie pojawic na mainland, ale czy to jest prawda, to tego nikt nie wie :/ Prawdopodobnie tylko plotka. Jak narazie to bez dodatku jestes skazany na bycie r5 czy tam r6 przy pomocy triggera :razz:
Zreszta r7 nie sa tak overpowered, jak nephilims. Natural flyer + dostep do wszystkich klas ... teraz na servie polowa osob gra ptakami :/ Chociaz jak trigger napisal, centaur jest nadal dobry, szczegolnie chainsaw, ale jak jestes pure melee to nie masz szans ich zabic. Nawet jak uzywasz ranged weapons, to nephilima na najwyzszym poziomie lotu i tak nie trafisz :/

_________________
"Kochaj i badz kochanym" - Adolf Hitler, Berlin 1941

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Adolf dnia 2004-02-09 14:52 ]</font>

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 19:17 
Cytuj  
no tak tylko trzeba pmiaetac ze gosciu placi slono za to latanie stamina ktorej szczegolnie jako caster nie ma za duzo.
Moza to wykorzystac zawsze w solo pk czy small gvg, w duzym gvg zawsze jest ktos kto albo tez lata albo ma zasieg (szczegolnie ze bow's w wkrotce beda mialy zasieg do max poziomu lotu).
O tych mobach na main do lvlowania powzyej r6 to nie jakies plotki tylko WP to obiecal, fakt na razie cos nie ma. Mam nadzieje ze sie nie wycofali tylko nie chca na razie robic nic co by moglo zaklocic sprzedaz xpaka :|.
pozatym na roc isle duzo zdrowego pvp odchodzi, nie znaczy to ze na main nie ma rollowania xp grps.
sieges i open pledge pk tylko na main jako ze na roc isle nie mozna budowac i jest tam tylko jedna zona chyba.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 19:24 
Cytuj  
no nie wiem jak teraz, ale wczesniej na wyspe mozna bylo sie dostac, oprocz blokady summona i gate'a - nic nie stalo na przeszkodzie zeby toon tam przebywal. Goscie kombinowali jakies grupowe plywanie na roc, z summonami w wodzie stam healem, regenem itd, wielka akcja pewnie z 2 godziny grupowego plyniecia hehe, ale bylo na roc coraz wiecej ludzi bez xpacka do tego stopnia ze Ubi oficjanie w newsie uznalo, ze wchodzenie na wyspe bez xpaka to exploit i bedzie karany banami kekeke... omgwtfpwned :razz:.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Trigger dnia 2004-02-09 19:27 ]</font>

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 20:36 
Cytuj  
:grin:

To chyba poczekam az xpak bedzie do sciagniecia za darmo z netu :wink:.


Posty: 11
Dołączył(a): 6.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2004, 12:35 
Cytuj  
musisz znalesc coda na RoC nie uzytego. To dziala na tej samej zasadzie ja promotional code. Tszeba to wpisac w twoje konto zeby miec to tego dostemp

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2004, 19:39 
Cytuj  
This email is to inform you that your former subscription to Shadowbane has been reactivated free of charge for 15 days, from Friday,
February 13th, 2004, through Saturday, February 28th, 2004.

Chyba czas cos pograc =).

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2004, 23:11 
Cytuj  
ja wyjzdzam w gory na deske, nie bedzie mnie do next niedzieli jakby co... ciekawe czy bede mial miasto jak wroce :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.