mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 39
Dołączył(a): 15.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2004, 20:38 
Cytuj  
Za pewne wiele osób weszło w ten temat dlatego że myśli że zrobiłem już tą grę :smile: Nic bardziej mylnego po prostu zrobiłem już stronę internetową która wygląda lamersko (bo mi się nie chce dopracowywać, jestem zbyt zajęty robieniem gry :smile:). można z niej ściągnąć rar-y z screenshotami. zapraszam na http://www.allarpgonline.prv.pl

Przy okazji lista requestów (można słać na maila [email protected]):

Rysunki postaci Human Male, Human Female, Elf Male, Elf Female, Dwarf Male, Dwarf Female, Giant Male*, Giant Female*

Wszystkie o rozmiarach 64x64
Każdego po 3 rodzaje.

*giganty są to ludzie, tylko że silniejszej budowy, z czerwonymi oczami, ich ręce są obrośnięte plączami a torsy kamieniami (co jest ich "symbiozą" z naturą.

Kolejny request to rysunek... drzewa!

Ma składać się z dwuch części, każda po 64x64 pod kątem -45' te dwie części to ma być pień i korona (tak żeby sie zgrabnie łączyły pod kątem).

Kolejny request to... tekstura ścieżki :smile: Po prostu potrzebuję tekstury ścieżki, jak ktoś sciągnie screenshoty z http://www.allarpgonline.prv.pl to zobaczy że aktualnie ta ścieżka wygląda jak hm... szambo?

kontakt: [email protected]


Posty: 34
Dołączył(a): 7.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 14:19 
Cytuj  
No to się zaczyna :smile: Wygląda bardzo obiecująco. Będzie JAZDA i konkurencja dla Tibii ;]


_________________
"...i tak wszyscy zginiemy..."


Posty: 39
Dołączył(a): 15.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 17:12 
Cytuj  
Scrolling ekranu... jest problem :/ Mianowicie cos jakoś nie idzie...

Czy ścierpieliścieby brak płynnego scrollingu ekranu? (skakanie po polach)

Czy wolelibyście żebym zwiększył ciut wymagania sprzętowe gry i zrobił sposobem bardziej obciążającym procesor?

A może zrobiłbym w opcjach, że się ustawia jak się chce mieć?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 19:08 
Cytuj  
taa skakanie odpada... ale jeżeli ktoś ma compa 144 to powinny być 2 opcje...przecież chcemy aby wszyscy sobie w to pograli :wink:


Posty: 34
Dołączył(a): 7.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 20:11 
Cytuj  
Jestem za 2 opcjami. Nie wiem ale może dobry by był też zoom?


_________________
"...i tak wszyscy zginiemy..."


Posty: 39
Dołączył(a): 15.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2004, 21:41 
Cytuj  
Zoom robię :smile: Znaczy gra będzie bardzo zwalniała w trakcie zoomowania ale potem wróci do normalnej prędkości.


Posty: 39
Dołączył(a): 15.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 11:20 
Cytuj  
Jest!!! Działa mi komunikator :smile:

PS. Nie pisać do mnie 10.000 wiadomości na temat: "kiedy będą betatesty", "czy będzie to", "czy będzie tamto" itd bo mi się nudzi odpowiadanie na takie pytania.

Gadu-Gadu: 1597682
Tlen.pl: prabab
ICQ: 301397243
WPKontakt: xprabab


Posty: 34
Dołączył(a): 7.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2004, 15:55 
Cytuj  
Ja nic nie mówie ale jabyśmy tak łapneli jakiś sposorów to zobaczycie, że to co się teraz tworzy będzie mogło konkurować z wieloma grami :smile: Dlaczego nie powiem :]


_________________
"...i tak wszyscy zginiemy..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.