mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 18:44 
 
zapewne jest mozliwosc zarobienia takiej kasy w krotkim czasie biorac pod uwage szybkosc z jaka sie lowi... nawet przy takim skillu poczatkowym. Gdyby jeszcze nie te czeste zwiechy to i w 15 min bys tyle zarobil :grin: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

*

Posty: 54
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 20:10 
 
Oświadczam, że po zaistniałych zmienach poświęciłem się i godzinę łowiłem (a jestem GM fisherman) i w tą godzinę zarobiłem zaledwie 9k + 700 złota, które wypada raz na 2 godziny. Nadto pozwolę sobie nadmienić, że owo zarabianie jako GM nie przynosi większych zysków ale nawet mniejsze od lowienia Apprenticem ponieważ GrandMaster łowi co 3 rzecz jakieś duperele (co nie znaczy, że to urozmaica zabawę). Nie trujcie Szerszeniowi o zniesieniu pojedyńczego krojenia bo to bardzo trudny skrypt i chyba jest z niego dumny (też bym się wpienił kiedy bym zrobił coś dobrego i się namęczył a inni by mówili, że to hała).

Pozdrawiam Jarlaxle.

PS. Proszę nie zjedźcie bardziej fishermana bo i tak już oberwał a jak mu się do cna tak zjedzie zarabianie to już będzie przeklęty zawód!

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 23:05 
 
ja powiem, ze mi sie nawet wszystkie rozwiazania dotyczace fishermana bardzo podobaja... a co do pojedynczego krojenia, to jest bardzo dobre rozwiazanie, ktore sporo urzeczywistnia gre. Mozna by tylko zmiejszyc wymagany odstep czasu miedzy pokrojeniem jednej rybki a drugiej :smile: . A i mysle, ze tu nikt nie ma zamiaru zjechac tej profesji a jedynie przez wyglaszanie swoich propozycji i spostrzezen ja udoskonalic... a ze niektorzy strasznie narzekaja to juz chyba normalka :grin: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 23:35 
 
nie mozna zarobic 10 k w pol godziny bo :
1 ) sa czeste pady serva - ale mam nadzieje ze ekipa mysli jak to porawic
2 ) po ugotowaniu nawet z cooking na 50% zostanie ci co najwyzej 50% filetow reszta splonie - swoja droga to dziwne ze sa takie straty przy smazeniu jak by kos robil bog wi jakie specjaly
3 ) Poza tym 50% rybaczenia to nie grand master rybny i lapiesz najwyzej co drugie zazucenie
a rybki trzeba pokroic
a ze kroisz pojedynczo .....

Ps a mnie juz do ogromnego stresu doprowadzaja te pady
Ile razy mozna kroic te same ryby ???
Abo ile razy mozna lapac te same ryby ???

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 23:50 
 
A powiem moze tak:

Niech rybacy zarabiaja tyle ile zariabiaja. Albo nawet i wiecej. Tylko prosze zlikwidujcie "instant kill" i teleport straznikom :grin: :grin: :grin: :grin:.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 01:19 
 
A co z ciebie tez zly podly morderca?
Musimy sie spotkac i pozabijac razem
Jak masz na imie w grze?


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 07:53 
 
"Tez"?. Oj, chyba opatrznie zrozumiales moje slowa :grin:. Ale mam nadzieje, ze sie spotkamy, i to nie raz Obrazek.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 09:25 
 
Hehehehe ja mam ciezkie zycie wpadam na cmetarz i jak zobaczy mnie jakis pan (pani tez czasem) ktorego scigam to ucieka do miasta bo jest blue.
Jak ktos juz podejmie walke to jak sie mu koncza butelki to tez do miasta.
Pozniej przychodzi 2 raz z flaszkami w plecaku i wie ze ja butli mam malo to atakuje i mysli ze jest wielki bo musialem sie ehem "wycofac" :razz:

Ale jezeli moje "cele" stoja we 3 a newet jak wczoraj 4 to sa strasznymi twardzielami i mnie scigaja :smile:

Eh wogole nie niedlugo zbankrutuje i nie bedzie mnie stac na nic bo sie kasa konczy.
Wczoraj podczas potyczki z magiem i wojem zabilem obu (woj mnie bil i potionki walil a mag go leszyl i mnie trul ) zabralem wszystko z ich cialek i pad...... a juz myslaelm ze nie bede sie tak martwil o pieniadze jak teraz.

Dobra jezeli jest jeszcze ktos kto jest "dobry inaczej" to prosze o kontakt bo sam nie dam rady im wszystkim :smile: :smile: :smile:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 09:34 
 
ooo zapomnialem
podobala mi sie ostatnio akcja
Wdarlem sie do miasta nie zauawzony :razz: i kupilem co trzeba. Ucieszony ze sie nie natknalem na straznika robie wypad z brit.
Kiedy przejezdzalem kolo kowala (to miejsce najblizej cmentarza gdzie jest forge) zobaczylem ze stoja tam ci ktorzy chca mnie zabic (ja was spotkam pojedynczo jak kumpli nie bedzie na servie :razz: ), mysle sobie no ladnie jestem jeszcze w terenie na ktorym straznicy grasuja i zaraz ktorys krzyknie Guards. Tak jak myslalem oni biegna za mna zeby mnie miec w polu widzenia i zeby straznik mnie dorwal jak zawolaja. Ku mojemu zdziwieniu jeden z nich zamiast napisac "guards" napisal "pisz!!!!!1" zwracajac sie do tego drugiego.
Jak juz ucieklem na cm to myslem ze sie sam zabije bo ze smiechu nie moglem wytrzymac

P.S
Prosba do GM'ow sprawcie zeby straznicy przychodzli na komende "pisz!!!!!1" bo niektorzy nie umieja ich wezwac :sad:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 11:34 
 
Poczekaj, poczekaj, jeszcze troche na tobie pocwicze i sama ci stawie czola.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 11:44 
 
Scorpio ---> co do tego gotowania to jak masz powiedzmy 50 % cooking to jak wezmiesz naraz z 300 filetow to spalisz mniej wiecej polowe. Natomiast jak pieczesz je malymi grupkami (np po 10) to spalasz ich duzo mniej. Mi sie tak udalo nawet spalic tylko 50 z 400...


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 12:31 
 
Cytuj:
2001-12-26 15:46, Jarlaxle napisał:

I jeszcze rada dla używających last object & last target: Nie opłaca się tego trzymać z 2 powodów:
  • Może was Szerszeń jebnąć piorunem (hyhy rozjaśniło mi się po tym w umyśle i już tego nie robię)
  • wolniej się łowi



Ad 1: ale tylko jesli nie odpowiecie na kolejne pozdrowienie :wink:

ad.2 fakt, no ale to juz kwestia doboru predkosci...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 18:09 
 
A to wredy ten Szerszen ciagle pioronkow uzywa a magery ma 0%:}

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 18:28 
 
prawda, tylko by sie wyzywal na biednych rybakach :smile: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

*

Posty: 54
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 19:12 
 
Mam taką uwagę co do łowienia: co chwilę mam info, że coś wyłowiłem ale nic nie znajduje się w moim plecaku. Np. są komunikaty o wyłowieniu skarbu lub jakiegoś malunku a nic takiego ni ma ani pod nogami ani w plecaku.


_________________
Come away, come away death
And in sad cypress let me be laid
Fly away fly away breath
I am slain by a fair ornell maid
My shroud of white, stuck all with yew,
O! Prepare it!
My part of death, no one so true
Did share it
---

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.