mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 22:51 
Cytuj  
Hi

No to ja doloze tez swoje 3 grosze :smile:

Pewnie by sie fajnie gralo na nowym serverku w polsce , ale tylko nowym graczom - a jakos malo jest dla nich zachet - typu 3 miesiace free :smile:
Starzy gracze zostana ze swoim dobytkiem i wypasionymi postaciami na Europie.
Widze krotki zywot takiego nowego servera.
Zreszta po zanalizowaniu logow przez ekipe UO i stwierdzeniu zalogowanych 10-15 polakow na servery europejskie dadza sobie na "loozzzz" :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 22:53 
Cytuj  
Przeciez moga spokojnie umozliwic transfer postaci na nowy serwer dla Polakow etc.. :smile:

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 00:03 
Cytuj  
co by i tak niewiele dalo

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koma dnia 2004-05-07 16:45 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 18:53 
Cytuj  
OFICJALNY POLSKOJĘZYCZNY SERWER OSI?

Heheh sporo siedze w sieciówkach , prowadze serwis o nich i zycze finansowego sukcesu takiej inicjatywy - ale na Państwa miejscu zbytnio bym na to nie liczył. Koszty Was zjedzą.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.


Posty: 14
Dołączył(a): 7.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 20:02 
Cytuj  
WYYYY!!! Jak możecie! Polski Serwer To byłby prełom!!! Wiecie 70% Amerykanów nie wie że polska istnieje!! Moglibyśmy zaznaczyć sie jakoś w necie!!! Myślą że w polsce kompóterów nie ma! Tylko wszyscy biegaj z tulipanami od butelek i koktailami mołotowa sie biją po mordach! Ot to jest opinia polski na zachodzie czas pokazać że nas też na cos stać! Myślę że gdyby powstał i nie mial takich wysokich opłat na początek to by sie nawet osoby z zachodu na to zarwały. Oczywiśćie powiecie no i co mi z tego? A nie fajnie było by pograć na małym pingu z wieloma graczmi(gdzyby to sie rozkręciło to było by super dużo gracz nawet z innych krajów) a nie 100 osób na wielkim świecie spotkanie osoby na naszych bezpłatnych serverach to jak szukanie wody na pustynie męka przy zatwardzniu;) Jestem za i moge być jako pierwszy gracz tylko nie w łapy dostane age of shadows! Pamitaj nie przejmój sie tymi zrzędliwimi postami to PRL zrobij to z nas! Pokazmy że polska choc w jednym jest dobra...

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 20:47 
Cytuj  
A ze tak zapytam ty grasz na free wiec co mozesz wiedziec o osi, kolego odejdz w pokoju i przestan mowic o pierdolach. Moze w twoich stronach ganiaja ludzie z "tulipanami" bardzo milo. Polski server niema przyszlosci hamerykance na polskim serverze dobre ehhehee chyba ze arty za darmo to moze sie kilku przelamie ale tak to nie widzi mi sie jakos ta inicjatywa.
Ludzie tu graja latami i jakos nie przenosza sie na inne servery tu gra najwiecej ludzikow wiec jaki jest sens.
A nawet gdyby powstal polski server kto tam bedzie gral ja gram na euro tu mam all stuff i nie widze potrzeby miec menu w jezyku polskim :<<<<<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 20:59 
Cytuj  
Kompóterów to na pewno w Polsce nie ma.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mac dnia 2004-05-07 21:59 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 21:01 
Cytuj  
Cytuj:
(...)to PRL zrobij to z nas! Pokazmy że polska choc w jednym jest dobra...


A za zle slowo o PRLu masz w ryj. :

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 21:45 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-07 21:02, Invisible_man napisał:
WYYYY!!! Jak możecie! Polski Serwer To byłby prełom!!! Wiecie 70% Amerykanów nie wie że polska istnieje!! Moglibyśmy zaznaczyć sie jakoś w necie!!! Myślą że w polsce kompóterów nie ma! Tylko wszyscy biegaj z tulipanami od butelek i koktailami mołotowa sie biją po mordach! Ot to jest opinia polski na zachodzie czas pokazać że nas też na cos stać! Myślę że gdyby powstał i nie mial takich wysokich opłat na początek to by sie nawet osoby z zachodu na to zarwały. Oczywiśćie powiecie no i co mi z tego? A nie fajnie było by pograć na małym pingu z wieloma graczmi(gdzyby to sie rozkręciło to było by super dużo gracz nawet z innych krajów) a nie 100 osób na wielkim świecie spotkanie osoby na naszych bezpłatnych serverach to jak szukanie wody na pustynie męka przy zatwardzniu;) Jestem za i moge być jako pierwszy gracz tylko nie w łapy dostane age of shadows! Pamitaj nie przejmój sie tymi zrzędliwimi postami to PRL zrobij to z nas! Pokazmy że polska choc w jednym jest dobra...


Pisz jakos bardziej po ludzku albo stfu pls.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 21:56 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-07 21:02, Invisible_man napisał:
Wiecie 70% Amerykanów nie wie że polska istnieje!!


A 90% polaków mysli, że Somalia to gwiazda na drodze mlecznej.
Myslisz, że mieszkańcy tego państwa są tak samo mocno zakompleksieni z powodu naszej (polaków) niewiedzy jak polacy z powodu niewiedzy amerykanów? Czy jeszcze bardziej? :grin:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 22:04 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-06 17:21, _Daara napisał:
Hergar --> nie sadzisz, ze twoja reakcja jest nieco... zbyt gwaltowna?


moja reakcja zbyt gwaltowna no co ty toz bylem taki mily

dobra nie bede pisal tego co chcialem bo by poszedl do flamow temacik a szkoda tak sie fajnie zapowiada i w ciagu dwoch dni ma juz dwie strony...
ale swoje osiagnalem autor posta sobie poszedl
czuje sie moralnym zwyciezca...
ale widze po nowych temacikach ze sie trolli znowy wysypalo jakis zaklad zamkniety otorzyli czy co??
:sad:

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 22:24 
Cytuj  
ROFL

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 23:08 
Cytuj  
ale widze po nowych temacikach ze sie trolli znowy wysypalo jakis zaklad zamkniety otorzyli czy co??
raczej net im podlaczyli :


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 23:40 
Cytuj  
tak dzialaja wiadomosci o nowym serverze teraz nagle wszyscy chca grac na osi lol heheh

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luna dnia 2004-05-08 00:40 ]</font>


Posty: 14
Dołączył(a): 7.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2004, 10:40 
Cytuj  
Masmax czy jak ci tam dobrze ci było za komuny??? Ah te kolejki co nie sama przyjemność??!

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2004, 13:01 
Cytuj  
Jakos nie lubie rozmawiac z trollami.
Hint: rzard.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2004, 13:11 
Cytuj  
Asmax nie musial stac w kolejkach bo jeszcze w pieluchach lezal w lozeczku heheheh :razz:


Posty: 2
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2004, 23:54 
Cytuj  
Firma Multimedia Polska jest jednym z największych dostawców internetu wśród telewizji kablowych w Polsce. Hostujemy wiele serwerów gier, m.in. Neverwinter Nights.
Ponieważ zarówno ze strony naszych abonentów jaki i osób spoza naszych sieci padały zapytania dotyczące gry Ultima Online postanowiliśmy oficjalnie zwrócić się do Electronic Arts z propozycją współpracy (a przynajmniej uzyskania legalnie licencji na oprogramowanie serwera).
Wstępne rozmowy przebiegły bardzo pomyślne - EA wyraziła chęć współpracy i dalszych rozmów.
Ponieważ uruchomienie serwera wiąże się z kosztami oraz oderwaniem informatykow od innych zajęć musielismy wiedzieć czy w Polsce istnieje w ogóle potrzeba takiego serwera. Najbardziej oczywistym źródłem informacji jest forum użytkowników legalnych kopii UO grających na oficjalnych serwerach.

Stąd moje tu zapytanie. Nie zamierzałem nikomu nic obiecywać - chodziło po prostu o kilka opinii.
Jaki wniosek mogliśmy wysnuć? Taki sam jak każdy kto przeczyta ten wątek. Popularność takiego serwera nijak mialaby się do poniesionych kosztów.

Na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy wypowiedzieli sie konstruktywnie.

Marcin Pilarczyk
Multimedia Polska

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2004, 08:27 
Cytuj  
czyli mozna bylo zakonczyc temat w 3 postach =/
a tak musialem przebrnac przez tone syfu ktora i tak zostala podsumowana zgodnie z przewidywaniami...

na przyszlosc SU27 jak bedziecie chcieli o cos zapytac to umiesccie linka do strony firmowej na ktorej zadajecie pytanie i proscie o odpowiedzi na forum, przynajmniej start bedzie bardziej wiarygodny

faktem jest ze jak ktos siedzi dlugo na forum to nic konstruktywnego juz nie wnosi do tematu tylko zawsze zaczyna od flame'a
nie pije tu do nikogo, bo tak jest na kazdym forum na ktorym gada sie o wszystkim i o niczym...


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2004, 12:01 
Cytuj  
Gdyby ten post byl tak rozpoczety to mysle ze inaczej by tu ludzie pisali. A tak to sami widzieliscie hehehee ale co sie dziwic, taki posty srednio pokazuja sie co jakies 3 miechy wiec ...
A ludzie co sie tam do was zglosili to pewnie 99% freeshardowcy ktorzy nie placa za uo w $ i pewnie tego sie spodziewali po tym "polskim serverku" :<<<
Dziekujemy z gory za wywolanie takich emocji na tym forum niektorzy tylko po to zyja hehehee (zeby komus dojebac i wykazac sie elokfencja na tym jak ze fajnym forum) :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.