mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2004, 08:55 
Cytuj  
Tak wlasnie co jest grane, czy wszyscy stracili checi do pogrywania w UO,czy poprostu quet zrobili, czy czekaja na nowe PUBy. Jeszcze przed swietami mapa byla oblegana potem po imprze w wawie nima nikogo. WTF ??? Zostalo nas z 5 ludkow, smutne to jest mialy byc wielkie powroty i byly i owszem ale na krotki czas. Czy przyszedl czas na refleksje, przetarcie oczu i wreszcie quet UO ??
Ludzie jak gracie jeszcze to wejdzcie czasem na mape bo to sie zenujace robi. Gora 5 osob na mapie slabe, jak sobie przypomne calkiem niedawno bylo z 20 osob co jest !?!?!?!?!?!?

*PLACZE* *SMUCI SIE* *THINK*

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nadrion dnia 2004-05-09 09:59 ]</font>

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2004, 10:07 
Cytuj  
Ech... no tak. U mnie to jest nagły brak zapału i ochoty do gry :sad: Odkąd się ciepło zrobiło jakoś mi ciężko zasiąść na cały dzień do uo. Poza tym był okres na wiosne, że grałem niemal 24h/dobe i zarabiałem na stuff PvP, jak już zarobiłem, wydałem dobrze ponad 20 mln, kupiłem sobie ładny armorek 12 mr i scrolle i jeszcze mam odłożone na jakiś artefakt na głowe. No i tak się wtedy nagrałem, że jak już się obkupiłem to mi się odechciało grać :sad:. A dopełniły miarki wzmianki o zmianach w kolejnym pubie. Stwierdziłem, że ja się tu morduje i kupuje dużo mr, jakieś fs i sdi chce a oni za dwa miechy mi to obetną... o nie poczekam aż znowu coś namieszają :/. Poza tym wchodze na mape czasem, ale widze nie ma luda niec się nie dzieje to spadam :sad:.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2004, 15:28 
Cytuj  
przyszedl czas na refleksje

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2004, 21:01 
Cytuj  
juz dawno mowilem ze uo sux :<

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2004, 00:13 
Cytuj  
dak nie przesadzaj :sad:
towj ar dalej bedze bardzo fajny :smile:

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2004, 11:49 
Cytuj  
A tak btw. jak to bedzie po tych 2 pubach wie ktos co i jak co warto kupowac a czego nie ????

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2004, 15:14 
Cytuj  
http://update.uo.com/design_486.html :smile:

house hiding sie widze skonczy wreszcie :smile:
no i reds w miescie :razz:

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2004, 16:19 
Cytuj  
Nie wiem jak sie cucz on tym reds w miescie bo tak jak na SP mieli to ludzie sie cieszyli az weszlo i bluesy nawet z gz nie wychodzily bo poco jak si red pszyjdzie :/ I zawsze jego mozesz pierdolic gankiem a on sam musi sie bronic.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 07:26 
Cytuj  
powiem szczerze ze ja kurcze nie nadazam z zarabianiem na GT hehe
nie moge sobie spokojnie pograc bo za duzo czasu nie mam a tu co chwile mi sie GT konczy i musze zarabiac nanastepnego
ale juz niedlugo wakacje i bedzie zdecydowanie wiecej czasu =]
co prawda i tak bede chodzil do pracy ale nie bede juz na uczelni sie meczyl wiec pde mogl... sobie... POGRAC =]


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.