mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 15.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2004, 12:43 
Cytuj  
Od okolo dwóch lat gram na polskich emulatorach UO, jednak czuje pewien niedosyt - zastanawiam sie czy nie zaczac grac na OSI, z roznych for dyskusyjnych, etc. dowiedzialem sie, ze przez ostatni rok-dwa zaszly na oficjalnych serwerach b. niekorzystne zmiany, takie jak np. safe-zony, stat losty dla PK, ogólnie przebija wrazenie, ze to juz zmierzch UO, przynajmniej w jej oficjalnym wydaniu. Stad moje pytanie, jako, ze nie mam mozliwosci weryfikacji tych pogladow - czy warto teraz zaczynac gre na OSI i wykladac na nia pieniadze? Jesli tak to na jakich serwerach grac, przyjmujac, ze interesuje mnie wmiare zbalansowane pvp/pvm, nie stronie od rpg. Tzn. nie chcialbym trafic na czysta 'sieczke', a jednoczesnie niepodoba mi sie udupianie pvp.
Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2004, 13:17 
Cytuj  
'Troche' masz nieaktualne wiadomosci. Statloss dla PK zszedl dawno, a wraz z najnowszym publishem, mozna powiedziec, ze nie ma safe zon... Chociaz jezeli to Ty zaatakujesz w miescie to zbija cie guardy :/


Posty: 4
Dołączył(a): 15.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2004, 13:22 
Cytuj  
Dobrze wiedziec, czyli niema juz zadnych stref non-pvp, albo shardow 'bardziej' pvp? Czy cos takiego jak tramel nadal istnieje?
A, ze straz zaatakuje jesli bijesz w miescie, to chyba zawsze tak bylo?
Jednak przedewszystkim chcialbym dowiedziec sie, czy osi nadal jest zywe i rozwija sie, czy tez zmierza ku agonii:>(jak czesto slysze).

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2004, 13:45 
Cytuj  
istnieje nadal cos takiego jak tramel lecz co do pvp wszystko powoli zmienia sie na lepsze narazie wszedl pub 25 lecz i tak all czekamy na pub 25 gdzie arty i fc/fcr przestanie juz miec tak duze znaczenie bo all beda mieli po rowno ( cap na 2/6 ). mam nadzieje ze wkoncu gracze zaczna wracac bo to staje sie caly czas zalosne jak max 5 osob jest na mapie:<<<


Posty: 4
Dołączył(a): 15.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2004, 14:11 
Cytuj  
"narazie wszedl pub 25 lecz i tak all czekamy na pub 25 gdzie arty i fc/fcr przestanie juz miec tak duze znaczenie bo all beda mieli po rowno ( cap na 2/6 ). "
Niestety masz do czynienia z laikiem :smile: - niewiele zrozumialem.
wszedl pub25(niewiem co to) a i tak czekacie na pub25?
A wlasnie apropo artefaktow, slyszalem, ze niektore przedmioty mozna ubezpieczac, tak, ze po smierci zostaja w ciele, a co za tym idzie pvp traci na znaczeniu. Czy to takze nieaktualna ifnormacja?
Pozdrawiam.

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2004, 17:41 
Cytuj  
1 od dnia narodzin UO jus umiera ale sadze ze jeszcze troche beidze umierac szczgolnie jak wprowadza new zmiany i znow beidze balance w pvp mniej wiec jak bylo wczesniej
2 pub - skort od path for all shard - numer wiadmo ze to beidze kolejny
3 moza ubezpieczac all items w parktyce to wyglada tak ze jak umierasz to za jeden ubezpieczony items traicsz z banku 600 gp a ten kto cie zabil je dostaje dla siebie


Posty: 4
Dołączył(a): 15.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2004, 17:49 
Cytuj  
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak samemu przekonac sie o atrakcyjnosci gry na OSI:-)
Teraz pytanie: potrzebuje oryginalnej wersji gry? jesli tak, to czy beda jakies problemy z dostaniem jej np. w empiku?
Na jakim serwerze grac?



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ryps dnia 2004-05-15 18:53 ]</font>

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2004, 18:22 
Cytuj  
hmmm... kazdy ma jakies niepotrzebne konto albo numer rejestracyjny... jak napiszesz do osi maila to ci dadza pewnie ;/ w sumie i tak bedziesz im placic hajs za miech grania...

serw: europa

co sie stanie z pvp ? ze cos artefakty przestana miec znaczenie ? chetnie bym pogral na starych zasadach bez specjalnych itemow ;pp

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2004, 07:49 
Cytuj  
mialam na mysli pub 24 ze wszedl hehe

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2004, 09:52 
Cytuj  
Smolik w pub 25 maja zajsc duze zmiany jesli chodzi o pvp
artefakty beda miec znaczenie ale nie takie okrutne jak teraz.
najwazniejsze ze maja wprowadzic capa na fast casta do 2 a nie jak teraz jest ze mag najebany artami ma 4 fc i castuje szybciej gh niz ty magic arrow...
a tak poza tym to maja wprowadzic capa na spell damage inc hit i defence chance itd
wiec w sumie jesli sie oczywiscie nie wycofaja z tych zmian to bedzie calkiem niezle :smile:

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2004, 13:09 
Cytuj  
Ja nie wiem czy bedzie tak "nie zle" :/ Ciagle i coraz bardziej dojebuja dexerow. Mimo ze stamian/dex bonus do ssi ma byc cap na 180 to slabo widze pojedynek maga z FC2 z dexerem z 180dex i breserkerem +75%SSI z HCI 60% cap - jak to planuja. Walczylem z takim z fc4/6 i nic nie moglem castnac :< Weee.
No ale zobaczymy

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2004, 13:11 
Cytuj  
dodam jeszcze ze base sdi ma spasc i maja aids dla dexerow dopakowac bo "za abrdzo daja sie distrubowac "<

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2004, 12:39 
Cytuj  
Kiedys wszystko rozumialem z tego niezwykle skomplikowanego jezyka uo... a teraz?
jakies fs , SSI , HCI , 180 dex? ( kiedys max 100 : O

powinien zostac zaktualizowany jakis slownik pojec uo : p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.