mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 13:43 
 
Wert
po pierwsze: na serwerze nie ma rzeczy bless i jeszcze jakis czas nie bedzie.
po drugie: sluchaj geniuszy dalej...

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 14:08 
 
I bardzo dobrze że nie ma giniesz to giniesz i tracisz wszystko co miałeś przy sobie i tak według mnie powinno być.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 14:19 
 
tyle, ze na SC nic takiego nie bedzie mialo miejsca.
a ci, ktorzy maja objawienia, to moze niech sobie oddzielny topic zaloza.
proponowana nazwa: robienie wody z mozgu.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 14:35 
 
No wiec tak.
Przeprowadziłem experyment polegajacy na walnieciu przezemnie zgonu i sprawdzeniu z czym sie ożywie (w plecaku).
I tak - jestem wedkazem do experymentu przystapiłme z wedka koszula portkami i butami z którymi rozpocząłem gre.
Przy pierwszym podjesciu trzymałem wędke w ręku jak robiłem zgon i po ozywieniu miłem spowrotem w plecaku tylko wędke (ciuszki zostały przy ciele).
Wyciągnąłem wniosek, że zostaje w plecaku to co trzymam w rękach, zgodnie z zawodem oczywiście (wędkarz = wędka).
Dla potwierdzenie walnąłem zgon majaś juz wędke w plecaku (ubranko miałem na sobie).
I tu sie okazało, że wędka spowrotem była w plecaku niezależnie od tego, że nie trzymałem jej w ręce.
A więc wniosek - cos jest nie tak.
Jeśli maja wracać rzeczy z którymi zacząłem gre to wszystkie (czyli ubranko też) pod warunkiem że mam je nasobie/w ręce/w plecaku.
Albo nie wraca nic (wszystko trace) czyle tej wędki niepowinienem miec spowrotem.

Można by zrobic tak, że nażedzie pracy własciwe dla danej profesji (i przewaznie to z którym rozpoczynało sie gre) jest trzymane w rece to wraca do plecaka ale to jest tylko taka propozycja.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 14:46 
 
wert... nie wyciagaj wnioskow...
kiedy zaczynasz gre, to przedmioty, ktore otrzymujsze maja status newbie
i niezaleznie od tego, czy trzymasz je w reku, czy nie, zawsze zostaja z toba (znaczy nie znajdziesz ich w trumience ciala)
jest tylko jeden warunek.
przedmioty MUSZA znajdowac sie z glownym plecaku.
a te ubranka trzeba bedzie sprawdzic...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toll dnia 2001-12-26 14:49 ]</font>

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 14:51 
 
Toll własnie o to mi chodziło tylko błednie podałem nazwe bless, przepraszam moja wina.
Ale czy w takim razie ubranka tez nie powinny byc spowrotem w plecaku.
I jeszcze jedno czu to sie dotyczy TYLKO tych z którymi zacząłem gre?
Chodzi mi o to czy jako wedkarz kupie inna wedke to tez ja bede miał czy juz strace i czy jako mag bede miał inna ksiazke magiczna niz tą z która rozpocząłem gre (np kupie od innego gracza kompletna a poczatkową wywale) to czy po smierci ona wróci do mnie?
Zamieszałem?

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 15:03 
 
teoretycznie to jest tak:
newbie przedmioty sa tylko te, ktore dostajesz na poczatku gry
inne rzeczy znikaja normalnie
ksiegi czarow i runow nie znikaja z plecaka (glownego).
nie wiem do konca, jak to jest, gdy masz dwie ksiegi czarow (runebookow mozesz miec duzo). po mojemu jedna z nich zniknie po smierci. dlatego lepiej nosic w glownym plecaku tylko ta ksiege, ktorej uzywasz.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 15:07 
 
Własnie o to mi chodziło :smile:
A teraz Ciekwaostka - moje cialko (te martwe) chyba sie troszke psoje bo tak zbladło (jest białe jak vampiry na starym SC) i jest jakby go troche mniej :grin:

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 18:29 
 
A jakbys chcial wygladac w 3 dni po smierci ? Kwitnaco ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 19:34 
 
Karanira :smile: :smile: :smile:
Nie no po prostu wszystkie czlonki opadaja na sam fakt czytania postow ludzi z tego forum. Szczegolnie typa co cos tam brzeczal o CL ze jak wstanire tu bedzie wiocha. No coz, jaki kraj (serw) taki obyczaj (gracz). Kocham CL :smile: :smile: :smile:


Posty: 44
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 19:59 
 
A ja Oyci3C kocham twoja dupcie przyklejona do taboretu zaschlym gowienkiem :grin::D:D:D:D:D


_________________
Faris Sherwitz

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 20:12 
 
Faris moj ty wentylatorze :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 20:41 
 
Cytuj:
2001-12-26 04:16, Malcolm napisał:

Szerszen: Co do klienta, niewiem jak jest u was ale proponuje ustawic tylko na jedna wersje, zeby serw innych niewpuszczal, mozna wyeliminowac to super spolszczenie w polowie niedzialajace jak powinno z cl'a :smile:
Nie zebym mial cos do tego klienta ale jest troszke hm niedopracowana jeszcze :smile:



Malcolm to jest ustawione... jak zesmyt estowali mozliwosci padow z uczciwie zrobionymi clientami, to wszystko gralo i lazilo stabilnie... ale wiadomo... Polak jednego clienta zcheatuje a drugiego nie zciagnie...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 22:44 
 
O kurcze, serwer sie krzaczyl a ja nie gralem, hehehehe, spiskową teorie dziejow diabli wzieli :grin:


_________________
Non nobis, domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 22:55 
 
Bo "spiskowy element reakcyjny" przeszedl do podziemia :grin: :grin:.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 11:14 
 
Straszna bzdura :sad: O co tu chodzi? Zeby sie poobrzucac blotem? Po co to wszystko? Mialo byc o problemach i ich rozwiazywaniu. Czytajac ten watek od poczatku nie zauwazylem zeby Rothon gdzies napisal, ze uzywa "nielegalnego" klienta czy w ogole UO. Wcale sie mu nie dziwie, ze sie denerwuje jak sie wszystkich do jednego wora wrzuca. Przeciez i tak ci, ktorzy specjalnie albo przez wlasna glupote uzywaja innych klientow sie nie odezwa. A ataki na tych co przyszli z CL i pogrywac beda jak CL padnie tez sa nie w porzadku. Ja gram na CL od dluzszego czasu ale jest pare rzeczy, ktore mnie denerwuje. w zwiazku z powyzszym szukam innego serwera. Na razie alternatywnego, pozniej stalego. Konto na SC zalozylem niedawno ale gram intensywnie i podoba mi sie coraz bardziej (oczywiscie pomijajac bugi ale to jest do poprawienia przeciez).

Toll--> po co sie unosisz? wyzywaniem nie osiagniesz wiecej a mnie zniechecasz.

A perla jak lezala tak lezy :razz:

Pozdrawiam
Morgan

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 12:32 
 
Ehh jak roblem te kilka razy postac... to mialem np 2 ksiegi magiczne na poczatku.. jak jenda wywale do banku to druga mi na pewno zostanie?:P (a moze to nie ta wywalilem:P)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.