mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 12:30 
Cytuj  
Czesc ktos mnie prosil zebym postnol suit dla maga taki uber pro wypasiony wiec to robi. Niemam wszystkich czesci ale postne to co mam i co mi brakuje zawsze to cos heh. A btw moze ktos bedzie mial cos co mi brakuje :smile:

Zaczne od czesci ktore posiadam potem co mi brakuje i calosc:

Ornament Of The Magician
Faster Cast Recovery 3
Fast Cast 2
Lower Mana Cost 10%
Lower Reagent Cost 20%
Energy Resist 15%

Hat Of The Magi:
Intelligance Bonus 8
Mana Regeneration 4
Spell Damage Increase 10%
Fire Resist 5%
Cold Resist 9%
Poison Resist 20%
Energy Resist 20%

Armor Of Fortune
Defense Chance Increase 15%
Lower Reagent Cost 40%
Physical Resist 2%
Fire Resist 4%
Cold Resist 3%
Poison Resist 3%
Energy Resist 4%

Tear Kite Shield
Spell Channeling
Defense Chance Increase 12%
Physical Resist 4%
Cold Resist 3%
Poison Resist 3%
Energy Resist 4%

Teraz Czesci ktore mi brakuje :<<
Podam minimalne bonusy czesci takie ktore pasuja do setu z minimalnymi podstawowymi resistami i bonusami. Mysle ze takie rzeczy sie trafiaja i pomimo ze nie latwo je skompletowac ale jednak sa wiec jak by ktos mial cos z tego pls o kontakt na mapie thx :smile:

Ring
Fast Cast Recovery 3
Spell Damage Increase 5% minimum
Defense Chance Increase 5% minimum

Gorget Lether
Lower Mana Cost 6% minimum
Lower Reagent Cost 10% minimum
Resist: 12/13/11-12/X/X

Slevees Lether
Lower Mana Cost 6%
Lower Reagent Cost 10%
Resist: 12/13/11-12/X/X

Leggings Lether
Lwer Mana Cost 6%
Lower Reagent Cost 10%
Resist: 12/13/11-12/X/X

Gloves Lether
Lower Mana Cost 6%
Lower Reagent Cost 10%
Resist: 12/13/11-12/X/X

Hmmmm Mile widziane mana reg na tych czesciach :<<

Reasumujac caly suit:
Lower Reagent Cost 100%
Lower Mana Cost 34%
Spell Damage Increase 15%
Defense Chance Increase 32%
Mana Regeneration 4-6

W polonczeniu ze skillami wychodzi mag z suitem i dopalem na SDI.
Cap na SDi z ar jest 15%+10%scriba+12%int=37%SDI wiec mysle ze jest ok :grin:

To jest zestawienie optymalne niekoniecznie takie czesci sa potrzebne, bo wystarcza 3 czesci z 15% LRC i LMC i jedna czesc z uber resistami wtedy resist na tych czesciach spada wiec mozna kombinowac.

Ktos pytal o caly koszt takiego suitu wliczajac arty po cenach jakie teraz obowiazuja:

Hat - 17-20mil
Ornament - 20-24mil
Armor Of Fortune - 7.5-9mil
W przyblizeniu reszta:
Ring 1-2mil
Gorget i reszta + - : 2-4mil

Podsumowujac po najwyzszych cenach wychodzi:
20+24+9+2+(4x4)= 71mil ale to tak w przyblizeniu czasem mozna kupic tanio uber rzeczy wiec mysle ze wyjdzie duzo taniej :<<<

ah niech ktos nie pomysli ze sie chwale tym co mam :<< prosil mnie nath i jeszcze pare osob zebym postnol suit jaki byl by marzeniem dla maga po pub 25 wiec napisalem.
Dziekuje :razz:


Posty: 49
Dołączył(a): 25.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 13:10 
Cytuj  
Pisalem posta na jakies forum, nie chce mnie sie tlumaczyc wiec po malej linii oporu przeklejam:

Mage needs mana regen (after pub25 it will be max 6) and lower mana cost (max 40%)

SO if you have orni, armor of fortune and samurai helm it makes you like
30% DCI 10% LMC and like 17 14 13 13 34 in resists

NOW tell me please how can i get 30LMC and 6 Mana Regen on four parts of armor - i think it is like 4x 7 LMC or 1X 7 + 3x8 on each part not considering that i would need 13-15 each resist on each part to get to all 70's. Now i would need a nice ring wit at least 0/3 fc/fcr and 15DCI. Im not saying about shield because i use weapon (spell chanelling no -fc DI and DCI).

If consider inquisitors it would be easier for LMC but HARDER for resists.

I assure you that gold is not enough, you will need alot of luck and time to make that one.

I did not consider such a great thing like SDI. If you are offence more than defence mage then this armor gives you 0 (null, zero) SDI, which is crap. So please consider 12% SDI (max) on ring? (NOW IT IS 0/3 15 DCI 12SDI (show me one please). Another thing is that i would like to see some HCI on my weapon mage so please tell me where to put that?

Inna sprawa ze dream suit dla maga z inscribe (czyli pure jak ktos woli) to set jak napisal Nad. Mam tylko obawy co do braku HCI jesli bedzie ono mialo wplyw na speciale (czego nie wiem) - brak disarm moze byc bolesny jesli atakujacy ma duze DCI.

Jesli chodzi o inny template to dla siebie widze cos takiego:

Ornament, Hat of Magi, reszta LMC minimum 6 na czesc, HCI, DCI na broni, ring 0/3 +HCI/DCI/SDI (hehe), + tarcza na specialne okazje HCI/DCI. Realnie nie widze mozliwosci zlozenia takiego suit z Armor of Fortune dla maga z broniom w reku.

Ewentualnie proponuje kupic Inkwizytory za 50mil :sad: i jakis inny ring, no i LMC sie zwolni na armorze wiec moznaby tam dac jakies mody +stat.

Podsumowujac, chcialbym stwierdzic ze do efektywnego grania potrzebny bedzie tylko mr/lmc suit, granie bez artow jest do przejscia jesli ma sie czym udezyc.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: per dnia 2004-06-28 14:19 ]</font>

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 13:14 
Cytuj  
Dzieki Nadek !
pora zaczac masowo zbierac uogold :/

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 13:50 
Cytuj  
Testowalem maga z 37% SDI na Hansie i TC i mysle ze mag z sdi bedzie uber. Tylko nie wiem po co ci HCI jak nie latasz z bronia przeciez disarm walisz normalnie (testowalem) ladnie wchodzi Dexorowi a poza tym masz jeszcze stun +(stun bug) wiec wystarczy ci castnac co kolwiek i na dexora bo vs mag to co innego. Bilem sie z dexorami na tych testowych serverkach, fakt bywalo ciezko ale jak koles dostal stun tak dead z miejsca po explo flame poison i light.
Walisz takiemu panu stun cast explo flame i podbiegasz z next stunem walisz explo poison i kolo niezyje dlamnie proste. Jasne ze suit for mag jest przesadny ten co napisalem ale to tylko po to zeby pokazac jak mozna sklecic taki suit.
Jesli ktos niema kasy na arty mysle ze mag z suitem Mr i LMC tez bedzie uber ale bez SDI i Scribe bedzie ciezko vs dexor.
A ten LRC to tylko po to zeby bylo prosciej to dla leni hehehe
A btw teraz masz walki ktore trwaja 4 sekundy wiec nie wiem po co komu teraz lmc mr itp. wystarczy SDI max i 4fc of more :<<<
Ale po pub 25 zmieni sie to all beda miali to samo czyli 2fc/6fcr i trudniej bedzie sie bic wiec jak dlamnie podstawa dobrego setu to SDI LMC i MR, bo waliki beda trwaly o wiele dluzej niz teraz wiec to bedzie podstawa oczywiscie waliki 1vs1


Posty: 49
Dołączył(a): 25.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 14:29 
Cytuj  
Mailem na mysli moja postac z 115 fencing i gm poisoning. Nie mam SDI jak narazie ale jak wspomnialem preferuje HCI bo poza Hat of Magi nie za wiele moge dodac.

Jesli chodzi o wreslte/inscribe maga to masz racje. A jesli chodzi o lmc to wydaje mi sie konieczne ze wzgledu na niemoznosc zabica kogokolwiek z dwa razy wieksza iloscia many. Mowie z doswiadczenia na euro w duelach gdzie brak many zwykle skazuje mnie na smierc :<

No ale jak widac roznica bedzie juz nie tylko w itemkach ale tez w skilach bo co innego bedzie chcial pure mag od takiego ze skilem walki (lrc/sdi vs hci/dci). W sumie sens by to wszystko mialo tylko jesli dci i hci bedzie mialo wplyw na speciale. Bo jesli ja bede mial 30DCI to Ty z 0 HCI nie zrobisz mi za czesto stun/disarm.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: per dnia 2004-06-28 15:40 ]</font>

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 14:34 
Cytuj  
Zgadza sie dlatego napisalem ze to podstawa dla maga im wiecej many tym lepiej.
Tylko wspomnialem ze jak sie bijesz z kolesiem "teraz" 4fc i max sdi to on nie potrzebuje lmc i mr bo zabije cie samym light w pare sekund niestety :<<
A po Pub 25 zmieni sie to diametralnie i dlatego podstawa dla maga jest LMC i MR :smile:))


Posty: 49
Dołączył(a): 25.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 14:36 
Cytuj  
No i mamy consensus, a ponoc sie nie da na tym forum, hehe.

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 19:24 
Cytuj  
wg mnie lepiej se jednak darowac low reg cost 100% (chyba ze ktos ma dziesiatki mil uo gold) i skupic sie na capie do (tu tez trzeba sporo):
- spell damge incrase (czyli 15 SDI w items)
- defense chance incrase (czyli 45%)
- low mana cost (czyli 40%)
- i mana reg ( w sumie jak sie ma 40% low mana cost HEHE to mozna sobie to darowac)

a co komu jak sie do tego dobrac zalezy kto gdzie ile ma w "skarpecie" i co ma juz kupione/zdobyte/podprowadzone

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 02:13 
Cytuj  
[quote]
Nadrion napisał:
"Testowalem maga z 37% SDI na Hansie i TC i mysle ze mag z sdi bedzie uber."

ej no jakie 37:( ma byc przeciez 25 cap na sdi :sad:


Posty: 49
Dołączył(a): 25.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 09:12 
Cytuj  
SDI=12% z int (1% za kazde 10INT do 120)
+ 15% z itemkow
+ 10% z inscribe
= 37%

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 11:04 
Cytuj  
Wybuchu ty to se poczytaj lepiej o pub 25 bo sam to mowiles jak robilismy scribe czyzby "skleroza" :razz:


Posty: 49
Dołączył(a): 25.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 11:21 
Cytuj  
W to ile ty masz lat :eek: ?

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 12:38 
Cytuj  
lat mam wystarczajaco :razz:

ale o ile dobrze pamietma mialo nie byc
dopalu do SDI z int :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.