mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 49
Dołączył(a): 25.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 14:08 
Cytuj  
Ostatnimi czasy na boardzie ELR pojawiaja sie ciekawe posty apropo AI. Jak np to, po stracie itemkow przez jednego, odkupili mu all z gildiowej kasy, albo ze na zmiane imion (wszyscy nazywaja sie teraz Apple :sad: ) poszlo tez z uogold gildiowych bo naciukali ponad 200mil na spawnach, Harrowerze.

Pozatym wszyscy biegaja w niezlych armorkach bo kupuja barbedy tez z gildiowej kasy. No i w sumie chcialem zapytac dlaczego my jako gildia nie mamy banku na kase ze wspolnie robionych rzeczy etc? Po pierwsze, swiadomy jestem ze jest nas troche malo na ownage tylko dla siebie pewnych rzeczy, ale z drugiej strony do doom tez nie wybieramy sie razem poza odosobnionymi przypadkami kooperacji we wczesnych godzinach porannych w przeciagu ostatniego tygodnia :eek:

Po drugie, jak juz sie komus zdazy np ring 1/3 +XX HCI +XX DCI, to chlopaczyna leci na aukcje sprzedac go za X mil mimo, ze to jest raczej rare i moglby zostac wsrod swoich.

Po trzecie, nie podoba mi sie nastawienie niektorych pro mamona nie wiadomo po co. Mysle ze to nie problem zrobic pare gildiowych wypadow i zarobic te kilkanascie baniek, a wtedy np starczyloby na game time dla kazdego uczestnika i nie trzeba by bylo makrowac X czasu na sprawy pierwszej potrzeby.

Podsumowujac, chcialbym stwierdzic ze fajnie by bylo sie nad tym zastanowic :sad:

Edit:
A no i zapomnialem dodac, ze sie by to tyczylo raczej red chars niz blue, ale to kwestia tego ile nas bedzie bo narazie jest to raczej nierealne. Moze rozszezyc to do jednej postaci pvp (sluzbowy przydzial :grin: ) .

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: per dnia 2004-06-30 15:33 ]</font>


Posty: 29
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 14:48 
Cytuj  
ahaha, az sobie przypominalem jakie haslo mam zeby napisac

niewykonalne, nierealne, niemozliwe, nie do osiagniecia z polakami :(

gratuluje pomyslu, ale tak jak napisalem wyzej...


Posty: 49
Dołączył(a): 25.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 15:39 
Cytuj  
A kim Ty w ogole jestes?

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 15:42 
Cytuj  
per alez mnie milo rozczarowles :smile:

troche komunizmu jednak u nas jest hehe

z tym jewerly 1/3 to serio mowisz czy to zart? - niestety sa takie przypadki i nalezy ubolewac ze fajny item zostaje sprzedany do kolesia ktory nam potem z kolegami reset robi :sad:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 16:07 
Cytuj  
no Per po pierwsze Atj to gracz uo zreszta jeden ze starszych, gral na euro i sp jak ty byles nieaktywny :smile:
tak wlansie komuno wroc wszystko wspolne
fu :sad:
a z tymi itemkami 1/3 to czuje sie dotkniety bo rozdalem miedzy ludzikow chyba z 5 sztuk tego :sad:
bleee


Posty: 49
Dołączył(a): 25.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 16:33 
Cytuj  
A to sorry Mr ATJ. Niemniej jednak uwazam, ze nie ma rzeczy niemozliwych. Sa polacy i Polacy, zadna nowosc. Tyle ze Twoj malo konstruktywny post, nie poparty merytorycznie z deka polepszyl moje krazenie.

A propo komuny to ja tu nie mialem na mysli bezrozumnego mrowiska tylko raczej sensowna wspolnote, a mysle ze jest na czym budowac.

Po trzecie nie mowilem o Hergarze :sad: Ale co by sie nie oszukiwac ten ring poszedl za ok 6mil.

Problem w tym, jak mi sie wydaje, ze nie wszyscy wiedza, ze juz byl win UO i nadal jest sprawa rozbuchanego indywidualizmu :sad:

Po ostatnie, tego sie nie da zrobic w teorii i wprowadzic w zycie, tylko ze tak powiem, trzeba dzialac w konkretny sposob.
Moze i taki pomysl dla 40mln panstwa jest deko przesadzony, ale wydaje mi sie ze jest do zrobienia w gronie 15 osob.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: per dnia 2004-06-30 17:36 ]</font>

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 19:47 
Cytuj  
Hi

Pomysl fajny ale malo realny.
Przypomina mi sie "ostatni" z PS'ami - skonczyl sie niesnaskami i klutniami.
Niestety POLAKOW laczy tylko jak sa mocno "przyduszeni" i wtedy sie jednocza - taki to narod :smile:

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 22:36 
Cytuj  
i kto to mowi :sad:

w czasie tego "ostanie spawnu" kolego stopko
wydaje sie mi sie ze to ty troche tam nawaliles bo miales jakis dziwny poglad - znaczy sie zaszufladkowles nas all z mapy to tzw "POLAKOW" i dodales do tego jakis swoj zabobon - a czas pokazal ze kolego stopoko sie pomyslies w 100% do nas wszystkich co wtedy byli z toba na spawnie

z drugiej strony przyznaje sie uczciwie ze cholera brakuje mi cie torche w UO - zawsze to jakis orginalne podejscie ktos mial :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Wybuch dnia 2004-06-30 23:50 ]</font>

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 22:48 
Cytuj  
Fe Fe Stopa Fe Fe

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 09:14 
Cytuj  
Hi

No prawda nie do konca taka jak ja podajesz ale niewazne. Starosc nie radosc swoje wady i zalety ma - wiec jak mowilem mam pewne zasady ktorych sie trzymam, nie mowie ze sa one sluszne dla wszystkich. Ciesze sie ze wam sie to udalo w 100 % :smile:. Moje UO narazie ogranicza sie do brania bodow i czekania na Pub25 ale tez milo wspominam wskazowki i rady w pvp twoje W :smile:
Wiec zycze dalej tej 100% solidarnosci w zbieraniu szmalu Gildiowego .

Nad - fe fe fe ?? - a cos ci sie smierdzacego do reki przykleilo ?. Bo ja nie rozumim aluzji .

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 09:22 
Cytuj  
z tego co pamietam per to tylko DES potrafil zrealizowac cos takiego... gosc mial charyzme...


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 13:55 
Cytuj  
Omg sam se bana dalem wtedy Great Stopka poprostu Great. I ty smiesz mowic o POLAKACH wstydz sie wstydz.
Twoja mapa wygladala jak za Saddama Irak.
Wprowadzales terror na mapie, jak ci sie cos powiedzialo to odrazu ban, a jak juz cos musisz mowic to sie lepiej zastanow najpierw i to tak pozadnie. :<
*PLACZE*

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 22:53 
Cytuj  
Hi

LOL Nad napewno dostales bana za to ze byles dobry, dzieliles sie PS'ami i mi w d.. wlaziles ROFL :smile:
Pomysl - a zreszta moze to za duzo jak dla Ciebie :smile:
Mapka stala zanim Ty o UO pomyslales :smile:, a jak mi ktos w twarz pluje to nie bede udawal ze deszcz pada.
Nie podobalo sie to wolna droga, macie swoja mapke i "gitara"
Zawolaj GM'a nawtykaj mu jak mozesz to zobaczysz czy nie bedzie gorszy odemnie :smile:

Dyskusja do niczego nie prwadzi wiec to moj ostani post w tej sprawie.
End

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2004, 05:05 
Cytuj  
Hi
Mialam sie nie wtracac ale musze to zrobic i przypomniec moze tym co juz zapomnieli cala sprawe banow.
Kilka osob z naszej guild wybralo sie na spowna . Jak zwykle Nad mial wszystkich protowac all sie zgodzili na prot z wyjatkiem jednej osoby (Stopy). Spown byl prywatny tzn nik z obcych sie do niego nie podlaczyl. Oczywiscie w takich sytuacjach osoba protujaca nie bije champa oddajac w ten sposob swojego ps-a na rzecz guild ( dostajemy max scroli z prota). Jednak Stopa nie przyjal prota i mielismy mniej scroli. Co innego jesli na spownie byliby jacys obcy. Na mapie wywiazala sie wtedy klotnia i polecialo kilka ostrych słow. Ktos moze mi zarzucic to ze mnie tam nie bylo na tym spownie. Moze i tak ale Nad siedzial w tedy u mnie i gral a ja siedzialam obok i widzialam cala ta sytuacje wiec mam prawo sie wypowiedziec:) Ale do rzeczy:
- po pierwsze nikt nikomu w d... na mapie nie wlazil.
2. Stopa zachowales sie nie fer banujac ludzi pierw Wybucha pozniej Nada za to ze mieli racje ( a banujac Nada zbanowales nieswiadomie mi mapke )
3. Zostaly wypowiedziane ostre slowa ale to nie jest powod do banow tym bardziej ze kazdy moze wypowiadac swoje zdanie nawet jesli moze ono urazic kogos.
4. O calej sprawie by zapomniano gdyby nie fakt ze Stopa zbanowal poraz drugi Wybucha tym razem tylko dlatego ze lognal sie na mape i robilismy spowna. Przyczyna drugiego banu bylo stwierdzenie Stopy cytuje " Jeszcze mi nie przeszlo "
5. Jestescie wszyscy uparci i nawet po takim czasie nie mozecie sie dogadac miedzy soba.

Jesli chodzi o zarzuty w stosunku do Nada o protowanie i ps - y, to Stopka jestes w bledzie. Nad nigdy nikogo nie oszukal. All ps z prota byly rozdawane osoba, ktore robily spown. Po zakonczeniu spowna Nad na mapie mowil co dostalismy i pytal sie kto co chce. Jesli ktos chcial ps - a to go dostawal, natomiast jesli nikt ich nie potrzebowal a byly cos warte sprzedawalismy je z Nadem na uoauction a pieniazki tak zarobione dzielono po rowno na osoby biorace udzial w tym spownie.
Wiec moim zdaniem taki uklad byl dobry i nadal jest, tak powinna wygladac wspolprac i pomaganie sobie. I w tym wypadku nie mozna miec do Nada pretensji :smile:

Fakt jest jeden my Polacy nigdy nie moglismy sie dogadac miedzy soba. Zawsze byla i bedzie taka osoba co jej cos nie bedzie pasowalo. Jednak mam nadzieje, ze po tym co teraz realizujemy w guild wszystko sie zmieni :smile: I jak narazie powoli zaczyna sie wszystko juz ukladac :smile:

Ps. Jesli po tym poscie ktos pomyslal ze faworyzuje Nada i Wybucha oraz ze obrazam innych to jest w bledzie. Stwierdzam fakty. A jesli ktos sie poczul pokrzywdzony to niech wie ze nie mialam takich intencji zeby kogos urazic. :smile:

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2004, 12:27 
Cytuj  
Hi

No mialem nie odpowiadac ale :smile:
Bardzo ladnie Luna to ujelas i w zasadzie w 90 % tak jak bylo tylko doadam ze :
1. Spawn robilem od samego poczatku i powoli zaczeli sie schodzic inni stwierdzajac ze to bedzie prywatny spawn.
2. I chyba najwazniejsze, to byl nie pierwszy spawn jaki byl robiony i moj juz naprawde enty do potegi :smile:, i wszyscy w 100 % wiedzili o moim "bziku" dotyczacym dawania prota - bo nigdy - powtarzam nigdy tego nie robilem.
3. Nikt ze spawnu mnie nie wypraszal, a wszystko zaczelo sie po .
Dyskusja zaczela sie miedzy mna i W.
Skutki znane i opisane przez Ciebie jak i w moim poscie wyzej, dodam tylko ze ja po slowach jakie byly uzywane napewno nie logowal bym sie na mape.
Mysle ze naprawde szkoda drazyc ten temat - bylo jak bylo, jest jak jest a jak bedzie to sie zobaczy :smile:
Wracajac do watka tematu, zycze szczescia w zbierania kasy gildiowej.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2004, 18:58 
Cytuj  
Stopka mylisz pojecia hehehe:) Tu nie chodzilo o to zebys ty dawal prota tylko zebys go wziol od Nada ale nie warzne bylo jak bylo faktycznie szkoda drazyc temat :smile: Moze wkoncu kiedys znowu bedzie dobrze * ma nadzieje * :smile:

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 02:19 
Cytuj  
Stopzor jakbys mial znow zamiar chec pograc come na mapke co bylo to bylo ale zawsze to lepiej pograc w tlumie rodakow zlych czy dobrych ale zawsze jest fajniej niz samemu or z niemcami np :smile:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 19:13 
Cytuj  
taaa Stopek come do nas...
milo bedzie zobaczyc twoj nick na mapie znowu :smile:

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2004, 14:30 
Cytuj  
a tak btw
czemu to zawsze ja daje prota ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2004, 20:40 
Cytuj  
Ludzie sa chytrzy i tyle. Kiedys na SP Bali, ash, ferg i ja dzieliliszmy sie wszystki. I to bardzo zadko sie zdaza ze 4 ludzi se moze tak ufac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.