mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 12:39 
Cytuj  
zapowiadana Ultima X: Odyssey zostala zdjeta z kalendarza prac i jest to kolejny po Warhammerze Online mmorpg ktorego nie zobaczymy...

"Jako przyczynę tej nieoczekiwanej decyzji podano chęć skupienia się na pracach developerskich nad kolejnym dodatkiem do leciwej już Ultimy Online, a także nad nowym, jeszcze niezapowiedzianym tytułem z serii Ultima Online. Czyżby chodziło o wskrzeszenie, zawieszonego w 2001 roku projektu Ultimy Online 2? Tego jeszcze nie wiadomo." - http://www.gryonline.pl


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]


Posty: 49
Dołączył(a): 25.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 12:46 
Cytuj  
Members of the UXO development team will be moved to other Ultima Online projects, including an upcoming expansion pack that is due out this winter, as well as another unannounced project.


Jak dla mnie Panowie z gryonline srednio popisali sie znajomoscia angielskiego albo stawiaja na tanie prasowe sensacje :sad:. Troche bez sensu byloby rozwalac jeden projek zeby zaczac kolejny zawieszony wczesniej. Ale moze to ma jakis sens.
Powyzszy cytat pochodzi z uo.stratics.com caly fragment zamiescilem w dziale "Ogolne".
Jak ja go rozumiem to chodzi o projekty zwiazane z Ultima Online ("Ultima Online projectS" - jak by nie bylo liczba mnoga), z ktorych pierwszy to dodatek azjatycki, a drugi jest jeszcze nie zapowiedziany.

I alternatywne spojrzenie na sprawe:
http://boards.powergamers.net/viewthread.php?tid=15479

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: per dnia 2004-07-01 14:25 ]</font>

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 13:08 
Cytuj  
Tak, sklanial bym sie raczej ku wypowiedzi Perrina.
Imo dobrze ze zawiesili UXO, ustrzegli nas przed kolejnym "uberem" ala FF XI.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 13:15 
Cytuj  
chcialem tylko zauwazyc ze ja przytaczalem wypowiedz a nie wyrazalem swoja opinie =]

takze jakby co to prosze mi oszczedzic krytyki =]


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2004, 20:43 
Cytuj  
Nigdy nowego UO nie zobaczysz, tego jestem pewny. Poco nowa gra jak ze starey wchuj kasy majom. Jakis newbisek napisal ze kupil 6 paczek 7AE :/ pomysl o tym o kurwa $120 za nic prawie i to od jednego pojebanego newbisa. A w UO grajom tysionce takich.


_________________
League of Legends

Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2004, 13:39 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze to dobrze. Kilka rownoleglych systemow Ultima moglo by zmiejszyc ich atrakcyjnosc, albo wrecz spowodowac padniecie wszystkich. Myśle ze lepiej rozbudowac jeden system niz stworzyc kilka mniejszych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.