mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 13:16 
Cytuj  
Ej ustalmy na jakim serwie pogramy :smile:

*

Posty: 131
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 14:21 
Cytuj  
Tez jestem zeby grac wspolnie na jednym, ten 24.0.29.145 od wczoraj cos nie dziala przynajmniej mi

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 14:28 
Cytuj  
A czego się spodziewałeś ??:D Te serwery jeszcze są niestabilne, a pozatym ciągle jest coś dodawane dlatego od czasu do czasu musza je wyłanczać.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 20:58 
Cytuj  
Ej jak sie updatuje to wam sie pasek postepu rusza czy nic sie nei dzieje do koncaa?


Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 13:44 
Cytuj  
Już mi ślinka cieknie na samą myśl. Wie ktoś może gdzie się można zarejestrować by móc grać w Linegage 2 free.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Conan dnia 2004-07-23 14:47 ]</font>

*

Posty: 55
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 14:49 
Cytuj  
Eee nie porywaj się z motyką na księżyc :smile: To dopiero testy, nie dość że sporo żeczy nie działa (skille, brak npc'ów itp.) to gra zaledwie garstka osób...No, ale wreszcie coś się ruszyło w temacie Lineage'a.A co do rejestracji to zrób wszystko, co jest napisane w poscie Mefi'ego, na tym etapie nie jest wymagana żadna rejestracja, poprostu łączysz się i grasz :smile:

Pozdr.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Snorty dnia 2004-07-23 15:51 ]</font>


Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 16:23 
Cytuj  
-= To jest pierwszy darmowy serwer dla Lineage 2 =-

Tworzenie serwera zaczęło się już w 2003 roku kiedy Lineage 2 był nadal w fazie beta.
Było kilka przerw, gdzie kodowanie nie zostało jeszcze zrobione. Zdecydowaliśmy się teraz dać to społeczeństwu, odtąd wszystkie utajnienia są naszą wspólną wiedzą w odpowiednim miejscu i czasie.
Zawsze używamy najpóźniejszej wersji klienta (koreańskiego). Tylko po to, by ten serwer pracował z klientem USA.
Koreański klient ma opcję, by przełączyć GUI na english, ale czasami tłumaczenia nie są takie jak powinny być lub są nie pełne.
Możesz pobrać koreańską wersję za darmo ze strony internetowej w http://lineage2.nefficient.co.kr/L2client_20040120.exe
Jakaś pomoc jest mile widziana, więc możesz spróbować pomóc analizować pakiety albo nawet stać się "contributer" kodu.
Użyj forum gdy masz jakieś pytaniado nas.
Sprawdzaj galerie, by zobaczyć co jest aktualnie możliwe z serwerem.
Zauważ: Jeżeli nie możesz znaleźć czegoś co potrzebujesz zajrzyj do FAQ by Wacko. Myślę że to będzie dobrą rzeczą, by opisać to w przewodniku szczególnie dla nowych użytkowników. Nie jestem w żaden sposób mistrzem L2, ani nie jestem częścią zespołu L2J, ale szczęśliwie ustawiłem klienta i serwer, gdzie czułem się wykwalifikowany wystarczająco, by informować osoby które nie mają.

-= Indeks =-

1. Co to jest L2J?
2. Czy muszę zapłacić?
3. Czego potrzebuję?
4. Instalacja?
5. Getting connected?
6. Gdzie są zamki, smoki i zadania?
7. Gdzie są działające NPC's?
8. Kiedy będzie skończone L2J?
9. Jak zmienić nazwę mojego serwera?

ad. 1. L2J jest to emulator serwera Lineage 2.
ad. 2. Nie musisz jest w 100% darmowy.
ad. 3. Zanim coś rozpoczniesz zainstaluj najpierw Jave z Java.com. Następnie jeżeli chcesz:
a) Tylko grać i kożystać z przyjemności gry na innym serwerze będziesz potrzebował Korean L2 klient, w pełni uaktualnionego, oraz L2J Tools.
b) Prowadzić serwer dla siebie, albo dla innych, będziesz potrzebował Korean L2 Client, w pełni uaktualnionego, L2J Tools i L2J Server.
ad. 4. a) Klient: Zainstaluj Lineage 2 i pozwól zrobić mu pełne uaktualnienie na twoim kliencie, później rozpakuj "updateIni.bat" z "l2j-tools.zip" i uruchom. Spyta cię o dwie rzeczy:
1. O twój katalog Lineage 2 np: C:Program FilesLineage II
2. O IP serwera, lista serwerów jest następująca http://dothack.deltaanime.net/l2status.php (Thanks to Hellcaster for the php. Thanks to Subimpact for hosting it.)

b) Serwer: Zainstaluj Lineage 2 i pozwól zrobić mu pełne uaktualnienie na twoim kliencie, później rozpakuj "l2j-tools.zip" i "l2j-server.zip" do nowego katalogu. Umieściłem ich w folderze nazwanym "L2J Server" na moim pulpicie. Otwórz folder i uruchom "convertData.bat" który poprosi ciebie o twój katalog lineage 2 (patrz powyżej).
Gdy już to zrobiłeś musisz otworzyć plik "serwer.cfg" i zmienic w nim wartość "ExternalHostname" na twój IP. Jeśli grasz sam, a nie na internecie to używasz IP 127.0.0.1.
Masz dwa wybory:
1. Użyj swoje IP SIECI LAN i graj sam, albo z innymi z twojej sieci.
2. Użyj swój WAN (zewnętrzne) IP i pozwól by inni grali na twoim serwerze.
Jeśli nie znasz swojego IP wejdż na strone whatismyip.com
Na serwer uzywa się głównie dwóch portów by mogli inni się do Ciebie dołączyć. Port 2106 i * 7777.
Gdy wszystko jest zrobione dobrze możesz już uruchomić "startServer.bat"
* - Ten numer jest zdefiniowany domyślnie w twoim pliku "server.cfg", 7777 jest domyślne.
ad. 5. Przyjmując, że zrobiłeś wszystko poprawnie (czy będziesz grał na twoim własnym serwerze, albo kogoś innego), powinieneś teraz tylko uruchomić Lineage 2 klienta i zarejestrować się na serwer. Nie musisz wpisywać się do rejestru wystarczy wpisać soje imię "nick" i hasło, a wszystko zostanie utworzone automatycznie.
Jeżeli wszystko zrobiłeś poprawnie to wielkie gratulacje. To jest koniec instalacji L2J.
ad. 6. Pracujemy nadtym bardzo cieżko, by dostać podstawowe rzeczy L2J. Zamki, smoki i zadania dojdą później.
ad. 7. Większość NPC znajdujących się w grze nie działa albo nic nie posiadają lub poprostu się nie odzywaja. Ale zalezy to także od twojej wersji serwera itd :razz: już mi się nie chce tłumaczyć :grin:
ad. 8. Za chwile przetlumacze bo ktos sie czepia ze zle jest zamiast pomoc w tlumaczeniu
ad. 9. Twój serwer jest nazwany Bartz i nie możesz tego zmienić. (Jeszcze)

Proszę mnie poprawić gdy zrobiłem jakieś pomyłki. Sugestie i pomysły też są mile widziane.

Specjalne podziękowania: Chciałbym dać duże dzięki dla Wacko, który opisał oryginalnego F. A. Q., ponieważ bez jego pomocy, nie dałbym sobie rady.

STRONA Z IP SERWERÓW: http://dothack.deltaanime.net/l2status.php
STRONA Z L2J-tools: http://l2j.sourceforge.net/modules.php? ... load&cid=1
STRONA Z l2decrypt: http://www.projecte.piwko.pl/l2decrypt.rar

(PROSZĘ MNIE NIE KRYTYKOWAĆ ZA BŁEDY CZY ŹLE PRZETŁUMACZONE, STARAŁEM SIE JAK MOGŁEM BY INNI WIEDZIELI O CO CHODZI, A MÓJ ANGIELSKI JEST NA POZIOMIE DOST+)by Conan

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Conan dnia 2004-07-23 21:16 ]</font>

*

Posty: 55
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 16:40 
Cytuj  
Dobra robota :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 16:40 
Cytuj  
A nic zresztą :/

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: mark24 dnia 2004-07-23 17:45 ]</font>


Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 16:46 
Cytuj  
Mark24 translator używałem masz racje, (ale także musiałem go poprawiać bo strasznie tłumaczy, gdybym wkleił tekst przetłumaczony całkowicie tylko przez translatora to by nikt nic z tego nie wiedział, ten co pracował z translatorem wie jak on tłumaczy :grin: ) ktoś ten program wymyślił po to by go uzywać, a na twoje słowa nie będe zwracał uwagi bo znajdą się osoby co z kozystają z tego tłumaczenia i napewno wielu osobom sie przyda.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Conan dnia 2004-07-23 19:47 ]</font>

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 17:36 
Cytuj  
serwer 24.0.29.145
Dhoro_PLElfMMistic

A tak przy okazji, czy wy też macie w niktórych miejscach krzaczki, mimo zmiany języka na angielski?

_________________
"I'm your dream, make you real
I'm your eyes when you must steal
I'm your pain when you can't feel
Sad but true"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dhoro dnia 2004-07-23 18:37 ]</font>


Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 17:46 
Cytuj  
Gdybyś przeczytał przetłumaczony tekst to bys wiedział :smile:

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 17:50 
Cytuj  
Widać translatora nie znają chłopcy z L2J :grin:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 19:23 
Cytuj  
to zastanów sie trochę tutaj bo aż razi po oczach:
"Kiedy będzie skończone tego nie wie nikt, pracujemy nadtym bez zadnej płacy, jedynie co możecie dla nas zrobić to byc pacjentem i podtrzymującym. "


Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 20:09 
Cytuj  
Dobrze że wyłapałes ten blad, widzisz ja skupilem sie bardziej nad instalacja. A tak po za tym to ty masz do mnie jakis uraz. Bo od samego poczatku sie czepiasz. Moze i masz 5 z angielskiego, ale jak dotad nikt nie przetlumaczyl tego tekstu, a zamiast jakies problemy do mnie miec to moglbys pomoc. A na pewno komus sie przydal szczegolnie instalacja. Wiem ze zamiast pacjentem powinno byc cierpliwym itd. tylko ze to bylo robione na szybko.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Conan dnia 2004-07-23 21:15 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 20:20 
Cytuj  
Moze i masz 5 z angielskiego
dobre
a tak btw mareczek zostawil bys chlopcow w spokoju bo skonczysz jak pewien znany psycholog.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 23:21 
Cytuj  
Mefi to może ty poszukasz translatora z krzaczków na angielski albo jeszcze lepiej na polski :razz:


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 14:47 
Cytuj  
Mam pewien problem podczas uruchamiania gry. W starterze klikam start po czym wyskakuje "Critical Error" a w nim:

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1804 MHz with 511MB RAM
Video: NVIDIA GeForce4 MX 440 (5655)

Failed to enter : Can't find file ''

History: UGameEngine::Init <- InitEngine

---------
wie ktoś moze o co chodzi?? :/


Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 15:07 
Cytuj  
moze musisz zainstalować service pack 1

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 15:13 
Cytuj  
Dobrze ze powstaje jakis darmowy server do L2, ale nim bedzie w pelni dzialajacy (stabilny) to troche czasu uplynie, nie mniej bede obserwowal ten watek i czekal z niecierpliwoscia .

A narazie czas powrocic do l2 na platnym serv..:>

Poziomek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.