mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 15:58 
Cytuj  
Poziomka darmowe serwerki do L2 moga nigdy nie być tak stabilne jak serwery płatne. Trzeba pamietać, że oni robia to za friko. Wiadomo, że każdy wolałby pograć sobie w płatną gierke gdyż:
- jest bardziej stabilna
- nie na problemów z updatemi itp.
- no i oczywiście ludzie... nie jest to żadna gówniarzerja
- i wiele innych :smile:

Jednak, że nie każdy ma dość pieniędzy na abonament, ma ważniejsze wydatki niż płacenie za gre lub nie ma dość czasu na granie co wiązało by się z wywaleniem pieniędzy w błoto. Poczekamy do wrzesnie może 75% funkcji serwera będzia działało :grin: Tylko kiedy znajde czas na granie :sad:

BTW. L2J ma zamiar zabrać się za C2 jak tylko uporają się z ważniejszymi problemami serwera tj. skille, problem z defem, bugi (może ktoś chętny postawi polski serwer do L2? :grin: )Pójdzie im to szybciej ponieważ bądą już wiedzieli jak działać.



_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mefi dnia 2004-07-24 17:01 ]</font>

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 16:24 
Cytuj  
Cytuj:
2004-07-24 16:58, Mefi napisał:
Jednak, że nie każdy ma dość pieniędzy na abonament, ma ważniejsze wydatki niż płacenie za gre lub nie ma dość czasu na granie co wiązało by się z wywaleniem pieniędzy w błoto.


Myśląc w ten sposób możesz usprawiedliwić każdą kradzież. Jeżeli nie stać Cię na samochód to go ukradniesz, powiesz 'nie miałem dość pieniędzy' i wszystko bedzie OK?

Płatne MMORPG'i są przeznaczone dla określonej grupy odbiorców i jeżeli nie stać Cię na abonament to sorry, ale nie jest to zabawa dla ciebie.

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 17:07 
Cytuj  
eee przeszadzasz!!
niektórzy myślą np. tak :
będe grać w płatne mmorpg,spox, będe płacił te 10$ w miesiącu,pogram 1 rok (12x10$=120$ :/ )
a po roku gra mi się znudzi ,oleje ją i co??
straciłem 120$ :/
a tak pogram sobie za free, nic niestrace i jak znudzi mi się ta gra , to ją oleje i niebędzie mi jej żal ( no może czasu)...
ja tak uważam...



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Adar dnia 2004-07-24 18:10 ]</font>

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 17:29 
Cytuj  
Cytuj:
2004-07-24 18:07, Adar napisał:
eee przeszadzasz!!
niektórzy myślą np. tak :
będe grać w płatne mmorpg,spox, będe płacił te 10$ w miesiącu,pogram 1 rok (12x10$=120$ :/ )
a po roku gra mi się znudzi ,oleje ją i co??
straciłem 120$ :/


Te $$ placisz przeciez za rozrywke, (bo przeciez gry = rozrywka prawda? :< ) wiec nie rozumiem ?

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 17:30 
Cytuj  
W moim przypadku jest to 3 opcja. Co z tego, że kupię L2, będę płacił abonament jak do giery siąde tylko w weekendy lub w normalny dzień na jakąś godzinke. Już wole te kilka "groszy" przenzaczyć na somochód, którego bardzo potrzebuję lub chodziaż zabawić się z przyjaciółmi i mieć dobre wspomnienia z wakacji. Nie twierdze, że to nie jest kradież ale nie porównuj mnie do jakiegoś złodzieja samochodów, którym nigdy nie byłem i nie będę. Jeżeli takie coś intenret oferuje człowiekowi to czemu ma z tego nie skozystać. Wiem, że to nie jest fer w stosunku do ludzi, którzy płacą za grę i dzięki, którym wszystko się rozwija ale teraźniejszść jest taka a nie inna. Zapłacił bym za L2 gdybym miał więcej wolnego czasu, ale niestety go nie mam. Uważam ten temat za skończony, nie chcem tutaj żadnej kłutni itp. Jak coś to pisz prywatnie, nie ma sensu nabijać postów na takich pierdołach.

Zapomniałem hasło do starego konta :grin: Musiałem nowe tworzyć.. nigdy wiecej WP czas spedzony na zrobienie tej strony to 10 sek więc nie oczkujcie jakiś tam bajerów. Później może coś tam będe robił... może jakieś literki się pojawią.

Od lewej: Sebo, Mefi_PL, Wolverine (świntuch nie panuje nad rękami :razz: )
http://www.l2jpolish.webpark.pl/index.html#

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mefi dnia 2004-07-24 19:49 ]</font>

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 17:45 
Cytuj  
Kamil CPN, co do twojego bledu, nie instaluj serwis packa, jak masz XP( bo system ci sie kompletnie posypie, a jak juz instalujesz packa to TYLKO nr.2) spróbuj pobawic sie ze sterownikami do karty graficznej. ta tez mam GF4 MX i poczatku tez mi jakis blad wywalalo(nie pamietam jaki), a instalacja nowych sterów pomogła. Powodzenia.

_________________
"I'm your dream, make you real
I'm your eyes when you must steal
I'm your pain when you can't feel
Sad but true"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dhoro dnia 2004-07-24 18:48 ]</font>

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 18:08 
Cytuj  
Te $$ placisz przeciez za rozrywke, (bo przeciez gry = rozrywka prawda? :< ) wiec nie rozumiem ?

[/quote]

za rozrywke -- OK
ale rozrywke mogę mieć też za free:>
(priv servery)
a poza tym Mefi ma dużo racji , ja niemam 14 lat żeby wszystkie pieniądze i calyczas przeznaczać wyłącznie na komputer i gry, są inne zajęcia , w codziennym życiu...


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Adar dnia 2004-07-24 19:09 ]</font>

*

Posty: 55
Dołączył(a): 23.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 18:27 
Cytuj  
sory ale to nie znaczy ze jak masz 14 lat to tylko wydajesz kase na glupoty obraziles mnie hehehe :] ale ja bylem gotowy kupiuc taka gre ale problemy z katem trzeba dywizowe a po drugie jest wiele innych gier za free. ale wrocmy do tematu lineage jak myslicie dlugo zajmie ustawienie srva


Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 18:59 
Cytuj  
Mefi tylko nie swintuch :razz: . No a przejdzmy do tematu ;], sporo maja brakow i mysle ze jeszcze z jakies 2-3 miechy (albo nawet rok). Mam nadzieje ze w tym roku skoncza :]. A tak do tego tlumaczenia jeszcze ktory byl zamieszczony wyzej jak ktos widzi bledy to niech mi przesle na priv poprawki to przynajmniej bledy poprawie, a komus napewno sie ten tekst przyda.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: conan dnia 2004-07-24 23:08 ]</font>

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 22:56 
Cytuj  
Cytuj:
za rozrywke -- OK
ale rozrywke mogę mieć też za free:>
(priv servery)


No widzisz, niektorzy wola wydac nieco $ na rozrywke w "nieco lepszym" wydaniu ;o.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Horght dnia 2004-07-24 23:57 ]</font>

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 06:51 
Cytuj  
no sorry !! za te $$ wole sobie kupić (jak już mam wybrać gre) coś w rodzaju W3 czy też D2
gdzie kupuje oryginałke i na niecie swobodnie moge grać za free :smile:
40zl w miesiącu było by mi szkoda,tymbardziej że jeszcze niepracuje:/
nom jak bym pracował to by było co innego :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 13:43 
Cytuj  
DjGrom z tego co sie orientuje to moj brat za L2 placi visa, niektorzy placa karta 'inteligo' .Popros mame tate siostre, napewno ktos z nich ma karte ktora mozna placic...
Konto dewizowe ?? :razz:?
Pozatym grajac w darmowe gry online musisz liczyc sie z faktem ze niektorzy nie dorosli do grania (klna,obrazaja,czituja, nie twierdze ze placac za L2 jestes pozbawiony takich urokow ale badz co badz po zgloszeniu sprawy do GM , jest duuza szansa na to ze Oni sie zajma takim delikwentem.

Adar- nie 40 zl tylko okolo 60..w zaleznosci od kursu dolara :> bo abonament kosztuje 15 $ :>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 14:01 
Cytuj  
Generalnie dzieciarnia - czego tu wymagać.
Piszą o jakichś kontach dewizowych (które umarły wraz z końcem PRL-u), odkładaniu pieniędzy na samochód (pewnie na malucha rocznik 79) a tak naprawdę to siedzą w jednej piaskownicy walą się łopatkami po głowie i tracą czas grając w shity typu Dark Eden lub Lineage 2 na pirackim serwerze gdzie działa 5% gry.
Generalnie każde tłumaczenie jest dobre by coś ukraść i pogodzić się z własnym sumieniem.
Granie w takie gówno to strata czasu. Piracki serwer zawsze będzie oferował 5% możliwości, bo przy mmorpgu jest dużo pracy. Oficjalny serwer nie stoi w miejscu tylko cały czas się rozwija... Nie ma szans by kilku złodzieji nadążyło za tymi zmianami, bo pewnie oni też siedzą w piaskownicy i walą się łopatkami po głowie zbierając na samochód..

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 14:22 
Cytuj  
łopatką to może ty się bijesz?! albo cię koledzy (oile maiłeś kolegów)bili !!
i niecwaniakuj , tutaj bo myślisz że jak dłużej grasz to że jest niewiadomo KTO !!
facet ,zejdz na ziemię!
każdy gra w to i gdzie chcę !!
więc idz graj sobie w swoje gierki!!

a to że ktoś zbiera sobie pieniądze na samochód (nawet na malucha) to nieznaczy że trzeba go besztać odrazu, bo chłopak ma jakiś cel a nie od rana do wieczora ślęczeć przed komputerem , a od czasu do czasu spotkać się z qmplami i opowiadać sobie "eej stary wiesz jaki ja fajny topór znalazłem?"
zamiastego można się przejechąć na browara albo jakiś wypad zrobić :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Adar dnia 2004-07-25 15:29 ]</font>

*

Posty: 104
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 14:25 
Cytuj  
Darkeden jest spoko gierka a jak ci niepsauje to niemusisz od razu z blotem ja mieszac tylko powiedz co ci niepasi a cala sprawa sie rozwiarze czy to nie jest proste zamiast gnoic innych??


Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 15:02 
Cytuj  
Ciekawe Mark24 tylko ze kolesie l2j robia duze postepy. To moze ty grasz w takie szity gdzie dziala tylko 5% dlatego najezdzasz na Darkeden i L2J.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Conan dnia 2004-07-25 16:04 ]</font>

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 15:48 
Cytuj  
Mark pewnie jesteś od nas starszy, płacisz za MMORPG'a i uważasz, że to daje Tobie prawo do deptania poglądów i opinni innych. Pisałem wcześniej, że zdaje sobię sprawe iż te L2 to kradież. Jak to wyżej zostało napisane pewna osoba ma 14 lat więc skąd ma wiedzieć o co chodzi z tymi wszystkimi pierdułkami bankowymi, w jej wieku Ty napewno też nie wiedziałeś. Nigdy nie twierdziłem, że darmówki sa lepsze, a także nie pisałem, że serwery L2J nie będe na tym samym poziomie co płatne serwer. Jeżeli uważasz się za lepszego od nas to daj na to jakiś przykład żebśmy mogli tak twierdzić (chodzi mi tu raczej o wyrażenie swojej opini na temat, a nie mieszanie innych i ich poglądów z błotem), bo takie porównywanie nas do dzieci siedzących w piaskownic nie jest wyjściem. Fakt, że darmówki cieszą się uznaniem wśród młodszych odbiorców ale są i starsi, pisząc te bzdury o piaskownicy i łopatkach stajesz się takim archetypem uczestnika forum DARMOWE MMORPG, postrzeganego jako gówniaża, którego wszyscy traktują jak gąłaba, nie wolno zapominać, że są ludzie któży do tych pogladów wogóle nie pasują.
Wiem, że polecą komentarze w stylu "jesteś gorzej niż głąb" itp. , krytykujące moją wypowiedź jendak wole uważać ten cały temat za zamknięty. Jak już pisałem można o tym pogadać ale w kulturalny sposób i prywatnie bo to nie jest temat do nabicia kolejnego posta.
Wg. mnie przy wysyłaniu posta powinna być opcja nalaiczania postów. tzn. jeżeli post nie jest w temacie, odznaczamy i post nie jest naliczny co zredukowało by liczbe postów przy nicku i użytkownik mógł by w tedy łatwij zobaczyć, że ktoś jest obeznany w temacie itp.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mefi dnia 2004-07-25 17:00 ]</font>


Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 15:57 
Cytuj  
Mam takie same zdanie co Mefi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 17:45 
Cytuj  
Gra na shardach i darmowych mmorpgach to dla mnie równoważnik siedzenia w piaskownicy i klepania się łopatkami po głowach. Przykro mi.. :sad:

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 19:20 
Cytuj  
Ja tam lubie swoją łopatke! :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dhoro dnia 2004-07-25 20:21 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.