mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 25.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 14:46 
Cytuj  
Szukam gry MMOCRPG w ktorej sa levele i skille ,skille rzemieslnicze (cos w stylu UO)milo widziane. Po za tym nie ma za duzo lagow a graczy nie brakuje (milo by bylo zeby Polakow kilku bylo ;] ) ,pyrz okazji gdyby ruszylo na moim kompie (Pentium III 600 196 Sdram). Grafika nie musi byc przepiekna ale niech bedzie tak jak w Tibii (sugz) ze na mocniejszego potforka potrzeba kilku graczy a nie solowki. Po za tym milobybylo gdyby byla w PELNI bezplatna a nie tak jak np. tibia gdzie czesc graczy ma PACCa, chce zeby mozna bylo walczyc PvP ale bez szczegolnych strat (znowu ta okropna Tibia sie klania...). Z gory dziekuje.

p.s. ten temat jest totalnie nieprzejrzysty i w miare nieaktualny...

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 14:52 
Cytuj  
wszystko by się zgadzało :smile:
--> RUBIES OF EVENTIDE
jest tylko jedno ale:
niewiem czy ci pójdzie,ale sprawdzić możesz!!
odsyłam to topicu

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Adar dnia 2004-07-25 15:53 ]</font>


Posty: 3
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2004, 15:23 
Cytuj  
Ja szukam jakiegos mmorpg o malych wymaganaich i nie strasznej grafice;) moze byc grafika jak w tibi porsil bym o linki i oczywiscie zebyl byl w pelni darmowy

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xelos dnia 2004-07-26 16:24 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 12:43 
Cytuj  
Kurcze blade... ADAR JA CIEBIE W OBRAZEK OPRAWIE I NA HONOROWYM MIEJSCU POLOZE!!! :grin:
Dzieki tobie odkrylem rubies of evantide. ZAJEBISTA!!! jeszcze nie mam swojego konta, ale u kumpla gralem... NORMALNIE POLECAM WSZYSTKIM FANOM KNIGHT ONLINE!!!

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 12:56 
Cytuj  
miło mi to słyszeć :smile:
według mnie RoE jest też bardzo fajne i rozbudowane :smile:



heh szukam dalej może jeszcze coś ciekawego znajde :wink:
(tzn. znalazłem kilka fajnych mmorpgów ale są po krzaczkowatemu :/ )


Posty: 3
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 18:38 
Cytuj  
Pomozecie mi znalezc jakiegos mmorpg o malych wymaganiach plisss oczywiscie darmowego a ja sie postram tez wam powrzucac pare mmorpg mozecie na mnie liczyc:)(z gory dziekuje)


Posty: 3
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2004, 08:50 
Cytuj  
adar jestes wspanialy:) zostan politykiem bedzie sie nam lepiej zylo:P


Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2004, 14:27 
Cytuj  
Efendur wiesz co to edycja postu :|. Mam gdzies to ze sobie nabijasz posty chodzi tu o to ze zasmiecasz forum.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: conan dnia 2004-07-29 15:41 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2004, 02:38 
Cytuj  
Adar jezeli mir3 ma male wymagania to... niewiem co :razz: ale umnie jak wchodze do miasta i jest troszku ludzi to odrazu sie tnie... albo jak jest wiecej potworkow takze, niewiem bo ja mam pIII 716 :grin: 128mb ram i GeForce4 MX 64mb... takze niewiem sadze ze mir zabardzo by sie nienadawal na slabe kompy :grin:


Posty: 2
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 21:19 
Cytuj  
Hej ludziska żem jest tak nowy, że bardziej nowym być nie można! I wzorem wszystkich nowych mam pytanko, mianowicie czy wy jestescie na 100% pewni, ze to cale Prinstontale jest darmowe, co cos mi sie nie widzi, zeby z taka full-wypas grafa i masa bajerow bylo. Zdaje sie, ze ktos juz to nawet poddawal w watpliwosc, ale zem sie nie doszukal kto konkretnie. Jesli zas wszytskim bylo wszem i wobec wiadome, ze nie jest darmowe, to wybaczcie mi moja pomylke, wywodzaca sie glownie z faktu, ze o tej grze uslyszalem na forum "darmowe rpg". To jak w koncu, jest darmowe czy nie?

Nie dorzuce czegos w rodzaju "z gory thx za odpowiedz", bo z wlasnych doswidczen wiem, ze jest to najbardziej wkurzajacy tekst, jaki mozna wstawic bedac nowym:)

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2004, 01:01 
Cytuj  
sporo Adarze.......
Wojownicy nie są tacy żli (chodzi o tą gierke) jestem tam jako Tomek


Posty: 8
Dołączył(a): 31.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2004, 01:19 
Cytuj  
Osobiście stanowczo wolę Dark Throna :smile:

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 09:51 
Cytuj  
Cytuj:
2004-08-08 10:43, koloda napisał:
Nie wiem czy ta gra joż została podana .
Nazywa sie Ragnarock Online. Coś jak tibia :/
tylko ładniejsza grafika no i wiecej opcji da sie na przykład siadać :smile: Leżec , klekać i wiele innych przydatnych łożkowych zeczy.
A jestem tu nowy jak dodać swój rysunek ???
http://www.ro.prv.pl/


ta gra byl;a jush podana chyba na poczatku. A co do avatara to czytaj FAQ !!!

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 18:52 
Cytuj  
heh... nie ma szans abym w to pograł. Zobaczyłem screeny i odrazu mnie odepchnęło.


Posty: 12
Dołączył(a): 25.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 19:33 
Cytuj  
Grafika znosna mam nadzieje ze klimat i ludzie rowniez. Zaraz to sciagne i przetestuje bo akurat sie sklada ze nigdzie sie nie wybieram i nie mam w co grac...

[edit] dobra... gdzie tu mozna czary kupic gdzie mozna kesh zarobic? :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mirthall dnia 2004-08-10 22:08 ]</font>


Posty: 12
Dołączył(a): 25.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 19:08 
Cytuj  
Ajajaj... Nie ma to jak wybredny gracz ze slabym sprzetem czyli ... JA. Mianowicie dalej poszukuje gry z lvlami skillami (najlepiej nie tylko bojowymi) najlepiej z magia i mieczami anizeli przyszlosciowa (ale tez nie pogardze w ostatecznosci). Wazne jest to zeby gra nie byla pusta ale zeby tez nie byla przepelniona (czytaj: mozna sie zalogowacc i pograc bez laga ,ale nie musze sie martwic ze bede jedyny na swiecie). Fajnie by bylo zeby ta gra miala "cos" ale to "cos" dla kazdego co innego...

Mam sprzet pentium III 600 mhz 192 Sdram a karta nvida vanta 32 mega. Grafika nie ma granicy "najbrzydszej" moze byc nawet tibiowa albo gorsza (czy to mozliwe? :grin:) jestem graczem z dlugim stazem wiec nie na grafike patrze .

Gry ktore odpadaja:

MU (nudy)
tibia (nudy)
darkeden (zieeeef przy 15 FPSach a jak slayer na motorku jechal to 3 :razz: )
HB
UO
nie wiem co tam jeszcze... Mam nadzieje ze znajdzie sie taka gra. BTW musi byc oczywiscie darmowa i moze byc jakas beta.


Posty: 14
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2004, 20:00 
Cytuj  
No to jak z tą betą World of Warcraft,zna ktoś linka na ftp albo http???
tylko nie torrent,ani emule i direct conecty!!!

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2004, 12:14 
Cytuj  
Ej ludziska dajcie jakiś screeny z z-zona (czy jakoś tak ) :wink: bo na ww. stronie nie możne ich powiekszyć (albo mam schizy :P ), a i był bym wdzięczny jak KTOŚ by posegregował te wszystkie linki bo nie było mnie jakiś czas i teraz trudno się w tym temacie połapać, bo jest od groma i jeszcze troche tych linków :] , a samemu mi się nie chce... :P


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 01:29 
Cytuj  
tez uwazam ze soldat jest odlotowy ;p hmmm czy ma cos z rpgow... wiele broni ;p mozna sobie helm wybrac kolory itd. a jednag cos z rpgow ma^^


_________________
Obrazek

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 21:23 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Ej ludziska dajcie jakiś screeny z z-zona (czy jakoś tak ) :wink: bo na ww. stronie nie możne ich powiekszyć (albo mam schizy :P ), a i był bym wdzięczny jak KTOŚ by posegregował te wszystkie linki bo nie było mnie jakiś czas i teraz trudno się w tym temacie połapać, bo jest od groma i jeszcze troche tych linków :] , a samemu mi się nie chce... :P


OMG tez mam ten sam shiz , nie mozna powiekszyc screenow a z tego co z nich wynika mowi ze jest tam niezly burdel :Dja skoncze testowac inne mmorpgi to sobie moze tego sciagne

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.