mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 22:07 
Cytuj  
ahaja(albo ty ktory to czytasz) mozesz podac linka jakiegos do wow bo mowiles o questach no nie na karzdym priv sa questy przynajmniej tak slyszalem. A ty gdzie grasz ta allya ???


Posty: 14
Dołączył(a): 24.09.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2004, 01:02 
Cytuj  
peruial, jak bys miał czas... napisz do mnie na gg. 2284027 [co, jak, gdzie] i kilka porad o PE. :)


Posty: 27
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2004, 20:43 
Cytuj  
Achaja już nie mam WoW, stwirdxiała że jej się znudził :sad:


_________________
AALIYAH R.I.P

/./.LIY/.H


Posty: 5
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2004, 01:29 
Cytuj  
zassalem PE i pierwsze wrazenie mile :smile: fajna grafika i wogole ciekawie sie zapowiada tylko ciezko bedie zaczac :sad: moze ktos mi pomoc w poczatkach GG 1347814


Posty: 2
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2004, 07:15 
Cytuj  
Ja zassalem PT, tylko mam problem - jak tu do licha ciezkiego sie zarejestrowac? Za kazdym razem jak dochodze do punktu 3 w rejestracji, to cofa mnie do poczatku. Co tu jest grane?

GG nie mam, bo mi nawalilo:), ale jak ktos naprawde chcialby mi pomoc, to moj login na tlenie to assault-15.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2004, 07:58 
Cytuj  
Cytuj:
2004-08-05 21:43, cLoBeRtAs napisał:
Achaja już nie mam WoW, stwirdxiała że jej się znudził :sad:



Buhahah syndrom grania w "darmówki" gdzie nic nie działa. Cały czas jestem zdania, że granie w podróbkę WoW-a na złodziejskim serwerze nijak ma się do funu, który daje klepanie kolegi po głowie łopatką w piaskownicy :grin:

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2004, 13:18 
Cytuj  
TO nizej powinno byc czytane po pierwszej stronie bo jak zwykle forum mi wyswietlilo o kilka stron mniej niz faktycznie bylo :grin:


lol ludzie wyscie sie yba z choinki urwali no jjeeeeeb najslawniejszy i przez wielu uwazany za najlepszy mmorpg jeszcze przed jego wypuszczeniaem na rynek World Of Warcraft jeszcze nie wyszedl a to o czym mowil kolega to wykradziona przez hakerkow beta troche spathowana i dzialajaca na pirackim serwerku (jest ich od groma zreszta) TA gra bedzie platna od samego poczatku problem w tym ze jeszcze nie wyszla i jezeli nie zapisales sie na europejskie beta testy to szybko sobie w nia legalnie nie pograsz a pirackie serwery mozecie sobie darowac bo

-60% funkcji gry na wiekszosci serverkow nie dziala
-Ciagle resetowanie swiata i kasowanie postaci
-serverek w kazdej chwili moze zakonczyc dzialalnosc
-od groma bugow
-co 30 minut kopniak z serwerka zeby zrobic miejsce dla innych

-sciagniecie klienta WoW graniczy z cudem dostepny jedynie na sieciach torrenta ,edonkeya (cos ponad 1,5 GB albo i o wiele wiecej ale nie pamietam juz)

Ja sam dalem sobie spokoj bo tylko traci sie czas zeby wogule znalezc takiego kilenta to juz kilka dni pote zeby to wszystko jeszcze uruchomic to juz razem ponad tydzien stracony , no yba ze sie zna kogos kto juz to wszystko zrobil i poda Ci wszystko na talerzu i wytlumaczy

takze powodzenia ale ja wole przeznaczyc czas na cos innego i czekac az oglasza pierwsza ture osob wyznaczonych do betatestow WoW (zapisalem sie )

tak btw to zapisy sie juz dawno skonczyly







a tak przy okazji sa jakies nowe sposoby na zarabiane w PE?? bo jak ostatnio gralem(dawno temu) to mozna bylo tylo czekac na rope naftowa wyplywajaca z zrodla

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zajman dnia 2004-08-06 14:36 ]</font>

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2004, 14:11 
Cytuj  
Oprocz stania na rigu mozna jeszcze zbierac sweat, jak jush troche uzbierasz ( tak z 500 sztuk) To mozesz go sprzedac ludziom ktorzy go chetnie kupia (sweat chodzi po 2 pec od butelki, ale mozna spotkac ludzi ktorzy skupuja drozej) Jak bedziesz mial kase ze sweata mozesz sam zajac sie skupywaniem ale poniezej sreniej czyli gdzies po 1,9 pec. Za zarobione pieniadze mozesz kupic sobie bron i polowac(malo oplacalny sposob bo za duze wydatki na ammo i bron) albo zajac sie mainingiem lub craftingiem. Ale i tak najlepszy jest handel (taniej kupisz drozej sprzedasz).


Posty: 13
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2004, 18:18 
Cytuj  
cLoBeRtAs a ty grasz grales w WoW?? Jak masz kontakt z ahaja to sie spytaj czy gral(a) na priv i czy moze mi pomuc??? a moze ty ktory to czytasz??

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2004, 18:26 
Cytuj  
A ja tam gram w MU online. Gierka zasysa na bardzo dlugo. Najlepiej grać na prywatnych serwerach. Ostatnio tez spodobal mi sie DARKEDEN.


_________________
Obrazek


Posty: 27
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2004, 22:06 
Cytuj  
Z ahajką gadałem poprzez wymiane prywantych wiadomości. Grała na prywatnym serwie.. Mam gdzies link do tego serwera i i link do pobrania gry.. Jak będzie mi się cgciał to poszukam :smile:


_________________
AALIYAH R.I.P

/./.LIY/.H


Posty: 13
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 08:34 
Cytuj  
Wsumie ja mam gre tylko mam problem z reszta szukalem jakiegos servera ale to niewiem jakies dema loguje sie i niemoge stworzyc postaci albo tworze postac i niemoge grac. Potrzebuje adres servera i pliki potrzebne do niego.


Posty: 19
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 09:58 
Cytuj  
A nikt nie wspomniał o tibi :]


_________________
GG 1884193

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 10:08 
Cytuj  
A Planeshift... chyba tesh jest darmowy a jak dzisiaj bylem na stronce i ogladalem screeny to wyglada baaaardzo ladnie.

http://www.planeshift.it

Moze moglby ktos cos napisac o tej grze??

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 11:30 
Cytuj  
Planeshift ma ladna grafike i jest darmowy ale... bardzo malo osob w to gra i animacja wola o pomste do nieba...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 12:25 
Cytuj  
Co do Planeshifta, oprucz kiepskawej animacji postaci, dobija jeszcze bardziej ta okrutna, przerazliwa, straszna, mordercza, zabijajaca na miejscu..... MANGOWA GRAFIKA! Gra opiera sie tylko na(pozdro dla Mefiego :razz: ):"Laniu troche wiekszego pokemona pałą po łbie!"


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 27
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 12:43 
Cytuj  
Dhoro dla wielu mangowa grafika jest ogromną zaletą :smile:


_________________
AALIYAH R.I.P

/./.LIY/.H

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 13:21 
Cytuj  
Dhoro cos Ci sie ze tak powiem popierniczylo. W Planeshift nie ma mangowej grafy... Mangowa grafa jest w Priston Tale. Takie male sprostowanie :grin:

_________________
.:How do you prove we egzist... maybe we don't egzist:.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sniegu dnia 2004-08-08 15:50 ]</font>


Posty: 13
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 14:54 
Cytuj  
Co ty wiesz o grach planeshifta jest normalna gra nie nalezy do zadnych betonow jak PT ani do super gier jak WoW(jak masz kase)Najciekawszy online byl Fung Wan niemial super grafiki ale zato byl cudownie rozbudowany tylko ze sie stal platy. Czy ktos zna jakies servery tej gry?? albo podobna do niej. Bo wszystkie gierki mi sie nudza szybko np. w darkeden gralem jakies 5dni a w Rubies of Eventide chyba ze 2 godzinki.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 14:58 
Cytuj  
Zaraz troche sie zamotalem. Z tego co wiem to Planeshift to tytul gry MMORPG. A ty mi tu mowisz o grach Planeshifta... Ja juz nie jarze


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.