mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 11:58 
 
Moje 3 grosze. Duranda lubie mimo ze nieraz lubi pozabijac albo odwalic jakis kawal ktory konczy sie .........no czesto smiercia. Kiedys bylem PK i jak szedlem po drodze lalem wszystkich NPC az walcze z jednym prawie zabilem a tu nagle gosc dostal z 10000 str i zabil mnie 1 strzalem.........wszystko stracilem troche poklnalem ale mi przeszlo. A odnosnie wesela to troche niemile bylo bo w koncu kazdy ma wstep by sie pobawic....... I mi tez GM mowil zebym do niego nie mowil 'spierdalaj' chociaz nic nie mowilem. No tyle z mojej strony a ty Ciri nie badz taka cwana z tym wiezieniem. :smile:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 13:01 
 
uff widze ze dobrze ze nie przyszledlem na wesele bo ja tez jestem seryjnym morderca...

kilka slow komentarza p. Wyspanskiego

PANNA MŁODA

A to mi pon zabil cwieka
kaz sie tylo luda zmiesci ?

POETA

muzyka ich chwile popiesci
duch taki chwile przystanie
a potem jak dym znika.

no szybko sie znika po wezwaniu guradsow....

HLVS

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 14:26 
 
Aj kurcze, ze tez sie nie pokusilem o dojscie do winowajcy metoda dzieduszki Stalina... zabil bym wszystkich, a noz ktorys z nich to by byl winowajca :]
Raistlin :> Przeciez wiesz ze Tobie zawsze lubie platac figle... ehhh te czasy gdy jako prosiaczek latales po wyspie...

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 14:41 
 
Piotress a ty sie nie wtracaj
jak lubisz dostawac life bany to popros o jakiegos

jak podobraja ci sie kary na CL to idz i tam pograj

_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aplegatt dnia 2001-12-28 14:42 ]</font>

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 15:07 
 
wlasnie. CL gra sie inaczej.
SC fajnie jest i bez zasad. start the riot....


Posty: 44
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 15:21 
 
Wlasnie, i to mi sie podoba! END NAŁ, czek di ałt: http://faris.home.dhs.org/makrownik.zip makrownik v2.0, nagrywasz czynnosci ktore wykonujesz w gzre i odtwarzasz tyle ile chcesz, dlaczego jest lepszy od np EZmacros? Bo nie wywala po 100 powtorzeniach jebanych informacji, wiec enjoy i jest calkowicie freeware


_________________
Faris Sherwitz

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 16:48 
 
Wiem Oyciec wiem :smile: Ale teraz nie dam ci powodu do swinkowania mnie........to juz profesjonalka PK a nie jakies tam lamerskie zabijanie..........zreszta na razie sie powstrzymuje i zabijam nieraz tylko kryminalistow. :smile:

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 17:33 
 
Buahahah juz dawno sie tak nie ubawilem czytajac klotnie Oyca i Aplegatta. Ale jaja. A jak se wyobrazilem sytuacje jak cala knajpa wola guards a ten w kolko ginie to spadlem z krzesla. Bez urazy Aplegatt ale to jest naprawde smieszne. :lol:
A tak BTW to jak sobie przypomne moj incydent z Szarym i Oycem to stwierdzam ze Oyci3c jest bardziej nerwowy od Szarego i mu sie szybko dosc .kill wciska w takich sytuacjach. :smile:

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 19:37 
 
Har har dziekuje dziekuje, postaram sie nie wypasc z formy i dzisiaj jak zwykle potrenuje magiczne 'kill :>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 18:55 
 
Ozesz w kurwe jebana niedyspozycja umyslowa trwalaca grubo ponad miesiac! Oyci3c to DuranD? Nie masz zalu? Nie wiedzialem :sad:((

Emote: placze

Myslalem ze DuranD to jakis dekiel :smile: (bo tak sie zachowywal :razz:)


Posty: 12
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 15:58 
 
Heh, to podziekuj panu GM`owi Aplegatt... Tak to juz jest... Sa ludzie ktorzy, gdy dostana za duzo wladzy to glupieja... I tutaj mamy przyklad. "Panie zlituj sie nad nim bo nie wie co czyni. (to do Oyca)" Aplegatt skladam ku ciebie wyrazy szacunku :wink:) Aha, a jak ja powiem ze jakis typ mowil na GM`a ze jest poje*any, popier*olony, zje*any, wkur*iajacy, niedoje*any, i kur*a glupi, to tez tego kolesia usmiercicie??? Eeeeee, fajnooooo! ;p

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ShadoH dnia 2001-12-30 16:43 ]</font>

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 16:07 
 
Wszystko fajnie
dzieki za wyrazy szacunku (i tak ta cala sprawa nie zosatla wyjasniona i raczej nie bedzie)
ale mam jeszcze prosbe- jak bys mogl to pisz Aplegatt tak jak trzeba :smile: :smile: :smile:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 16:12 
 
Har har, niezmiernie sie wzruszylem :wink: Wladze mi dano... hmmmmm, ludzie odrozniajcie swiat realny od fikcji. Bo u was z tym cienko.
Taunis: heheh no co kotku :smile:
Aplegatt: sparawa poszla w niepamiec, a zli GM dalej ida palic, gwalcic i mordowac. Howhg.
Poza tym ja jako GM nie mam zamiaru walic smutasow. I chce rownie jak wy sie czasami... rozerwac :smile: A to ze zwykle padalo na Taunisa, Raistlina czy Yerpena... no coz :grin: Takie zycie.


Posty: 12
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 16:42 
 
Hehe, szpoko panie Aplegatt, sorky za przekrecenie nazwy :smile:)). Zeby nie popelnic wiecej takiego bledu napisze 100 razy twoje imie :wink:). Tak zwany "sample" masz na tym forum: Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt,Aplegatt, Aplegatt, Aplegatt... itp. Reszte dokoncze w domu!!! ;P

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 17:53 
 
Widzisz jak rozslawiasz me imie! :smile:

spoko nie badz dla siebie taki surowy wystarczy ze napiszesz 50 razy :razz:

Oyci3c: wiem wiem sprawa posza w niepamiec a GM'owie gwalca... byle nie mnie


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa


Posty: 44
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 18:33 
 
Cytuj:
2001-12-30 16:12, Oyci3C napisał:
Har har, niezmiernie sie wzruszylem :wink: Wladze mi dano... hmmmmm, ludzie odrozniajcie swiat realny od fikcji. Bo u was z tym cienko.
Taunis: heheh no co kotku :smile:
Aplegatt: sparawa poszla w niepamiec, a zli GM dalej ida palic, gwalcic i mordowac. Howhg.
Poza tym ja jako GM nie mam zamiaru walic smutasow. I chce rownie jak wy sie czasami... rozerwac :smile: A to ze zwykle padalo na Taunisa, Raistlina czy Yerpena... no coz :grin: Takie zycie.


Oyci3C, ja ci dobrze radze zostaw ty Yerpena, Atomika i Taunisa w spokoju, to sa moi idole i jak normalnie.. no wiesz, to zobaczysz co zrobie z twoim odbytem!


_________________
Faris Sherwitz

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 00:12 
 
Aiiiii nie moge sie doczekac :grin:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 00:56 
 
wyszscy wiemy ze nie mozesz sie doczekac
przeciez nie bez powodu masz przy nicku napis: Lord of Penetration :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.