mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 12:25 
Cytuj  
Ladnie zrobili z tym pachem. Pub 26 tego bylo trzeba, chociaz troche przesadzili moim zdaniem ale jest git, itemki z monsterkow sa uber pro czasem wypada naprawde fajny items. Oblezenie spotow juz sie zaczelo, i dobrze wielu kolesi pvp-erow niegralo bo i po co jak sie niema sprzetu a zbierac kase na items to tez troche weak. Najsmieszniejsze jest to ze ceny naprawde dobrych items spadna. I jak ktos slusznie zauwazyl ceny artow pojda w gore lepiej naformowac kase np. na ww ktore teraz daja 1k gold niz lazic do doom i liczyc na luck :)

I znowu jak ktos slusznie zauwazyl pada pytanie "co tym razem zjebali" :P

UO po pub 26 stanelo na glowie all formuja itemki i gold uber fajnie jest wiec "Lodu pracujacy w stolicy czas wstac DO ROBOTY !!!!!! " :P

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 14:59 
Cytuj  
Yeah, zastanawiam sie czy na fel wypadaja jeszcze lepsze itemki niz na tram jak to bylo pre pub26, trzeba bedzie sprawdzic.

Z moich doswiadczen: wczoraj skoczylem na ww, zbilem 2 sztuki i znalazlem 2 fajne ringi + uber pro sword (1h, 25 ssi, 100% poison, ubws, super slayer - demon).
Biorac pod uwage to ze nie mam czasu na granie teraz i mozliwosci, 2 kills = 1 pro item, ciekawe co sie wyciaga farmujac pol dnia :)

Co do artow, wydaje mi sie ze bedzie ses tylko te najlepsze arty miec bo po co mi ornament skoro z lootu wypadaja lepsze items niz art, np:
ring: 1/3 11 dci, 5 sdi, 2lmc

Jedyna rzecz o ktora sie obawiam jest to ze pojawily sie plotki na temat tego ze EA chce zlikwidowac calkowicie insurance - dlatego zrobili uber pro i szybki loot. W sumie nie wiem co bylo by lepszym rozwiazaniem, ludzie przestali by latac w uber pro itemkach, w koncu pvp stalo by sie pro balanced i pro sesowne, zbijesz ubera masz caly jego sprzet tylko to co ma cbd potraktowane albo pbd by z nim zostawalo

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 15:41 
Cytuj  
oo
wtedy moze bym reaktywowal konto :D

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2004, 08:25 
Cytuj  
Hmmmm z tym insurance to sobie nie moge wyobrazic tego jak by to bylo. Rozumie items enhantniety lub wykuty runikiem moglby byc nie insured ale wtedy arty stracily by swoj sen. Musieliby je wycofac lub all zrobic blesed. Bo jaki sens by mialo dostanie arta i niemoznosc latania w nim. Jedyna funkcja jaka by pozostala to jako deco do domku hehehh.

A rzecza ktora skopali przy pachach to to ze zlikwidowali prawdopodobnie bug na resista :<<<


Ps. Smolik ty bys moze reaktywowal ale duzo osobom mysle ze by sie odechialo gry jakby potracili staff ktory zbierali od X czasu. Od czasow pre Aos duzo sie zmienilo i teraz zeby mogli takie cos wprowadzic musieliby duzo pozmieniac. No ale zobaczymy jak to bedzie.

Mam tylko nadzieje ze next dodatek nie bedzie mocno przesadzony bo jak narazie perspektywa latania na dragonach mnie przeraza :<<

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2004, 23:03 
Cytuj  
Luna napisał(a):
Hmmmm z tym insurance to sobie nie moge wyobrazic tego jak by to bylo. Rozumie items enhantniety lub wykuty runikiem moglby byc nie insured ale wtedy arty stracily by swoj sen. Musieliby je wycofac lub all zrobic blesed. Bo jaki sens by mialo dostanie arta i niemoznosc latania w nim. Jedyna funkcja jaka by pozostala to jako deco do domku hehehh.


To sie porobilo w UO :/ OMG JAK MOZNA STRACIC ITEMEK! I TO ARTA! :( Bah nie reaktywuje konta :(

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 12:09 
Cytuj  
Nie potraciliby tylko by je sprzedali zanim ceny by spadly...

z tymi itemkami to przypomina uo godmode on :(

A co z tymi ktorzy chca zaczac grac w uo ? musza bardziej koncentrowac sie na dazeniu do leet itemkow niz na grze .... trudno spotkac jakiegos nooba ktory biega w gaciach i sandalach po lesie z lukiem i poluje na kury... jak trafi sie mega noob to pyta sie skad masz takie kolorowe wdzianko... i kampi spoty 24h na dobe bez zadnego pojecia co mozna robic poza tym

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 13:00 
Cytuj  
zmiany jakie obecnie wprowadzilo OSI wlasnie maja ulatwic powrot graczom lub tez start nowym - tyczy sie to tych co kochaja bic innych (glownie slabszych) tzn:
1. latwy dostep do dobrych items
2. oslabili artefakty w pvp i to bardzo mocno

podsumowywujac w OSI znalazl sie ktos kto probuje poprawic system walki po tym jak wprowadzono AoS

jedna rzecz jaka mnie tylko ........wia to dismund szczegolnie jak ci to robi jakis archer or archer/mag z pol ekranu majac ze soba 5 kolegow na dodatek - efekt jest taki ze nie da sie wlaczyc 2 vs 4 or cos podobnego bo spada sie z konika i pupa (choc sa metody zeby temu zaradzic - nie zawsze jednak skuteczne)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 13:27 
Cytuj  
mi tam ryba , bo gdybym reaktywowal konto to by mi camaris wszystkie swoje artefakty do bicia dal , prawda 8) ?

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 14:16 
Cytuj  
Dream more :P

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 23:55 
Cytuj  
Oj zebys sie nie zdziwil Smolik heheheh

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 08:55 
Cytuj  
no to luna mi da... pewnie lepsze masz

osi robi akcje typu -bring your freidn to britannia ! 15 days blablabla
wy tez powinniscie cos takiego zrobic... - starzy gracze dostaja artefakty jak reaktywuja konta zeby sie nie musieli pierdolic z ich zdobywaniem : F

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 23:10 
Cytuj  
Przewaznie tak jest ze jak ktos nowy przychodzi albo ktos wraca to zawsze ktos mu pomocy udzieli i zawsze jakis sprzet sie znajdzie moze nie arty ale na dobry poczatek ps'y jakis staff itd. Jednak osoba musi sie tez wykazac ze chce grac i sama musi troszke przejsc przez formowanie golda :) a i z items teraz nie trudno wiec w szybkim czasie mozna sobie cos ciekawego skompletowac :)

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 14:34 
Cytuj  
nie oszukuj Lunzor :roll:

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2004, 07:58 
Cytuj  
Jak oszukuje, no nie tak jest ??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.