mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 10.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 19:34 
 
A wiecie ludzie że jest DARMOWY (tak nie dokońca ale z neta można ściągnąć ) Program do Robienia MMORPG

Zwie się NETWORK RPG MAKER... mam go... może jak chcecie moge go walnąć na moje FTP

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 01:23 
 
a walnij!, chetnie sie posmiejemy

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 16:05 
 
Tez chetnie zobacze ten proram Mocny full moze dasz mi twoj nr GG o ile masz ?

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 18:27 
 
http://generationmaking.free.fr/prog/Ne ... r_2000.zip :O

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 18:31 
 
Horght napisał(a):
http://generationmaking.free.fr/prog/Network_RPG_Maker_2000.zip :O


Dobra to ja się biore za robienie Lineage 3 :har:


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 18:38 
 
a jak KO2 zrobie... :D:D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 10.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 19:54 
 
Niestety możliwości graficzne tego programu pozwlają najwyżej na cos w sytlu UO :/
Ale zawsze coś
Jakbyście mieli jakieś problemy to może będe potrafił pomóc...

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 15:50 
 
Mocny Ful napisał(a):
Niestety możliwości graficzne tego programu pozwlają najwyżej na cos w sytlu UO :/


naprawde?


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 22:45 
 
Po przeczytaniu tego topicu stwierdzam ze jestescie chlopaki ZAJEBISCI!! Koles zalorzyl temat by podzielic sie swoja " nowina", by sprobowac przekonac kogos jeszcze do swojego pomyslu, co prawda zaczal troche infantylnie ( "szukam pragramistow" itp.) ale juz cos zrobil! Ma pomysl, wymysli fabule, zapewne poprosil kolesia co ma 5tke z polaka by mu fabule napisal, innego co graffitti na murach maluje by mu npcekow narysowal itd,itp i tylko zapewne chcial sie dowiedziec jak jego pomysl z gra zostalby przyjety przez innych i zapewne zlapac kontakt z tymi co juz wczesneij probowali i juz jakies doswiadczenie w tym temacie maja.. a Wy co?? Zjechaliscie kolesia na max'a! Wszyscy jednym slowem pisaliscie ze "to sie nie uda"... jednym slowem "Polskie Pieklo"... Gdy tylko ktos sie wychyli zaraz wszyscy go sprowadzaja do parteru.. Dlatego nei dziwcie sie ze polski rynek gier ( tworzenie polskich gier) jest jaki jest, ze wychodzi jedna dobra produkcja raz na kilka lat... a w koncu mamy opinie jednych z najlepszych programistow na swiecie...

to na tyle by bylo, jesli ktos zkumal co chcialem powiedziec piszac tego posta to chwala mu za to.

POZDRAWIAM


Posty: 21
Dołączył(a): 10.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 14:08 
 
KamilCPN napisał(a):
Mocny Ful napisał(a):
Niestety możliwości graficzne tego programu pozwlają najwyżej na cos w sytlu UO :/


naprawde?


Naprawdę... (ale oczywście chodziło mi o UO w 2D :/ ) ściągnij to sie przekonasz

Zapraszam też na www.rpgmaker.pl na forum możecie zadawać pytania odnosieni tego programu

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 17:16 
 
Mocny daj nr gg albo moze jak na ircu masz nicka lub cos w tym stylu to chetnie pogadam

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 08:04 
 
Mocny Ful napisał(a):
A wiecie ludzie że jest DARMOWY (tak nie dokońca ale z neta można ściągnąć ) Program do Robienia MMORPG

Zwie się NETWORK RPG MAKER... mam go... może jak chcecie moge go walnąć na moje FTP


Bawił się tym ktoś? Jakieś wrażenia?


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."


Posty: 21
Dołączył(a): 10.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 14:09 
 
Chyba tylko ja :/
I sądze że to dobry program... początki są trudne ale jak tylko załapiesz co i jak to giera idzie jak burza...

A co do grafy to podstawowe pliki graficzne są jakie są (jak mówiłem UO w 2D) ale przecierz nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć własne lub zrobić RIPa z jakiejś gry...


Posty: 9
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 20:43 
 
Witam, ja również mam pomysł, mam grafików i mam stronę, zastanawiałem się tylko czy połączenie tektur i elementów z arcanum z silnikiem ultimy online będzie miało jakiś sens? http://www.bit.boo.pl strona, która stoi od nie dawna, przez pół roku będziemy zbierać artykuły, w tej chwili utworzyłem dział o projekcie gry (Black Ice Tales) pliki mam na komputerze, niestety nie mogę wstawić ich na mą stronę, ponieważ wymagają korekty, prosiłbym też o nie robienie zbytecznego bałaganu na forum, ponieważ z doświadczenia wiem, że ironia nie jest najlepiej odbierana przez ludzi, którzy tu zaglądają.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 20:57 
 
Tribal napisał(a):
Witam, ja również mam pomysł, mam grafików i mam stronę, zastanawiałem się tylko czy połączenie tektur i elementów z arcanum z silnikiem ultimy online będzie miało jakiś sens?


:lol: A zastanowiles sie nad tym, ze jak Was EA pozwie to nie wyjdziecie z paki do konca zycia? Nie mowiac o tym, ze nie mam pojecia w jaki sposob chcecie wykrasc kod UO :>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 51
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 21:00 
 
To nie jest projekt komercyjny

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 21:02 
 
Tribal! bylem, zobaczylem, zoniemialem... fajnie macie juz zaczatki!! mam nadz. ze Wam sie uda!!!! 3mam kciuki!!

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 21:03 
 
Nie no oczywiscie. Po co sie rozdrabniac, wykradnijcie w jakis tajny sposob kod powiedzmy FFXI i tez cos stworzcie na jego podstawie :lol:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 9
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 21:04 
 
Od dawna wiadomo że Ultima Online Age of Shadows jest już na licencjii free, więc problemu tu nie widze. Gdyby tak nie było to by nie powstały Mysterious World lub Endor, albo World of Gothic który był robiony przez mojego kolegę. Musze jeszcze się z nim skontaktować jak ta sprawa wygląda w szczegułach, gorzej już było by z załatwieniem elementów z Arcanum, choć myślę że do nie komercyjnego projektu wystarczyło by wystosować odpowiedni list

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 21:13 
 
Bzdura. Klient Ultimy Online jest dostepny za free do sciagniecia, a licencja, ktora potwierdzasz zaznaczajac "I AGREE" wyraznie mowi o tym, ze grac mozesz tylko i wylacznie na serwerach OSI. Inaczej bedzie to lamanie umowy, a jak wiadomo lamanie umowy to piractwo. EA ma to ogolnie w dupie, bo jest to dosc waska grupa ludzi.

Ale prosze o wytlumaczenie, w jaki sposob zamierasz wykrasc engine UO, bo dalej nie moge sobie tego wyobrazic. Chyba, ze sadzisz iz Engine=Emulatorek serwera. Wtedy to moge zyczyc tylko powodzenia w dalszym programowaniu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.