mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 19:05 
 
zajman napisał(a):
heh to macie pecha bo qmpel zrobiol w 1,5 miecha wakacji 31 lvl wojem , w tej chwili zgrywa mi na rw te 2 gb a jutro juz bede gral :P
(pewnie krotko bo zaden mmo mnie jeszcze nie przykul na wiecej niz 2 tyg)heh no i qmpel mnie wezmien na expa 20 lvl w 1-2 godziny :P

a wy sie męczcie ( bo niektorzy) zaduzo pyskujecie tutaj

a jak ktos sie dpierdoli do ortografii to hooj mu w dupe(taki przez samo h)
jebie mnie ortografia tak samo jak polski jezyk .... dalbym duzo zeby urodzic sie ustawiony w USA i miec polskie ( niemieszane) korzenie :P

jak nawet cos napiszecie na mnie to i tak tu juz wiecej nie bende bo 30% ludzi na forum to zjebane oszołomy co sie podnosza robiac bydlo tutaj

I MAM WSZYSTKOW DUPIE :D


Głupi jesteś.


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 19:31 
 
Takie wypowiedzi wymiataja szegolnie takich gowniarzy co sie rajcuja gra :/ takich debili jak ty to bym nawet na serwer nie wpuscil a wy sie nabijacie ze w UO nawet na prv. trzeba sie wysilic zeby konto zalozyli a widzicie od jakich debili to broni...


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 20:22 
 
zajman napisał(a):
dalbym duzo zeby urodzic sie ustawiony w USA i miec polskie ( niemieszane) korzenie :P


Raczej cyganskie. Zero szacunku dla ludzi Twojego pokroju.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 21:45 
 
Po pierwsze: Co będziesz miał z grania jak koleś Cię podciągnie do 20 lvl?
a na dodatek to sama frajda z grania. I to wdodatku najszybciej się wtedy lvl nabija
Po drugie: Ty jakiś pojebany jesteś?

Pozdrawiam
PER.

:P :P :P

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 22:25 
 
tu musze sie zgodzic- jedyny sposob by szybko lvl nabic to isc z kims o wyzszym lvl w party ( niezaleznie od gry) ale to wie kazdy glupek i tylko takie debile jak ty chwala sie tym na forum.

co do posta w porzedneij strony.. nei jestem dokonca przekonany czy podlanczaeni sie do serv by sciagnac gre ma jakiekolwiek znaczenie ( tzn. ze probujemy o wybranej godz.) ja sciaglem mir przez 3dni. prierwszego polaczylem sie rano ( ok 7.00) drogiego dopiero poznym wieczorem ( ok 22.00) a trzeciego ok poludnia. Jednak sam polecam podlaczas sie wczesnei rano ( 5.00 - 7.00) bo wtedy jest najmniej obciazony i masz duze szanse sie wbic i zajac kanal by moc ciagnac np. caly dzien.

jesli by ktos byl mocno zniechecony ciagneiciem tych 2gb ( np slaby sprzet, czy kb/s netu) to moze porosci kogos kto juz sciagnal installke aby mu wypalil na cd.

ja sam moge udostepnic swoje konto bo juz nie bede gral.

POZDRAWIAM

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 23:19 
 
Ja ten topic sie uchowal to ja nie wiem. Ostatnia strona w kazdym poscie flame.

Przykro mi, jesli dalej chcecie dyskutowac w normalny sposob o Mir3 to zalozcie nowy topic.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.