mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 16:13 
Cytuj  
Uzyłem wyszukiwarki wpisujac słowa Ultima Online pokazało mi sie ze 900 znaleziono z tego zadne nie ejst o ultimie a nawet jak jest to zaduzo jeba... sie z tym..
Podajcie jakis link do szardu ultimy i do gry..
Tylko zeby ten link działa a nie sciagnie 14 % i mi sie zatrzymuje :/
I nie zamykajcie tego postu bo chce sobie zagrać w ultime :D


_________________
GG 1884193

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 16:17 
Cytuj  
Napisz dokladnie jaka chcesz Ultime to ci pomoge moj numer GG 8601438
bo ja mialem Ultime ages of shadow i loader dzieki ktoremu mialem wyswietlone wszystkie servery 2D i 3D

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 07:38 
Cytuj  
Jako ze Xanth jest taki zajefajny i wszystko wie o mmorpg to zamknal noobkowi topick zeby tamten nie dowiedzial sie przypadkiem czegos wiecej niz on ;] No ale zdarza sie... ;D

Reeboq jesli chodzi ci o linki do shardow to proponuje tutaj http://uo.sieciuch.com/index.php?page=linki&nr=1 zajrzec:)

Za duzo osob ci nie powie ktory shard jest najlepszy bo jak ktos na jakims zaczyna grac to zazwyczaj juz na nim zostaje;]

Ja gralm 2 lata ponad na CLce ( Clair's Lair ) i NIE POLECAM. Trzymaj sie od tego servera jak najdalej :O Ekipa jest do dupy:D, server tez, a gracze to juz w ogole samych siebie przechodza niekiedy ;O

Z wiekszych servow jest jeszcze DM i Moongate. Nie gralem na zadnym z nich;] ale ludzie mowia ze na moongate sa nudy no i co najwazniejsze nie ma tam zadnych ograniczen co do odgrywania postaci :O Czyli jest to mmog ;] bo z rpg to nic wspolnego nie ma:d Jak zreszta wiekszosc serverow uo na swiecie;] DM to chyba cos jak cl ;] chociaz moze mniej udupione;D ale zanim kogos zabijesz musisz wyglosic jakis klimatyczny tekst;]

Osobiscie to bym nic nie polecil :P Chyba ze nie zalezy ci na rpg;] To mozesz grac na moongate =] Reszta serverow ktora sili sie na wprowadzanie "klimatu" powoduje ze staja sie one uciazliwe i nie grywalne;O Jak server ma historie na 2 strony a4 i tylko tyle to skad sie tam ma wziasc klimat ?:O

i tyle chyba bo nie ma sie co rozpisywac;] jesli chcesz sobie poprostu pograc w kolejna siekane to Moongate.pl moze byc chyba;] maja stabilny server, lacze,scrypty no i szanuja graczy ;> chyba:d Zrobisz sobie postac szybko a potem mozesz sie bawic w zabijanie;]

tyle:)

Sou


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 08:00 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Jako ze Xanth jest taki zajefajny i wszystko wie o mmorpg to zamknal noobkowi topick zeby tamten nie dowiedzial sie przypadkiem czegos wiecej niz on ;] No ale zdarza sie... ;D


Przypominam o zakazie komentowania decyzji moderatorow i administratorow. Nie do tego sluzy to forum. Skargi najlepiej slac do administracji.


_________________
Obrazek

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 10:27 
Cytuj  
Jesli chcesz grac na serwerze jak najbardziej przypominajacym OSI, to wybierz moongate, ktorego strona www obecnie jest nieczynna (ale ma za kilka dni znow sie pojawic). Srednio liczba graczy online oscyluje w granicy 100, co biorac pod uwage w miare krota hisorie serwera jest iloscia calkiem spora.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 22:47 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Przypominam o zakazie komentowania decyzji moderatorow i administratorow. Nie do tego sluzy to forum. Skargi najlepiej slac do administracji.


No chyba nie bardzo ;] Jesli prawda jest to co mowisz to to forum nadaje sie tylko do lizania d... ekipie:O Nie mozna nazywac moderatorem kogos kto sie juz wypalil ;O Jak Xanth nie ma ochoty odpowiadac na glupie pytania NB to niech odpocznie od forum a nie zamyka topicki ;O to to kazdy potrafi robic;]


_________________
Obrazek

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 22:54 
Cytuj  
ja polecam shardy:
Mistyrious World oraz Kraina Cienia
( niestety nie moge padac linkow bo pisze z nie swoejego kompa i nie mam tu swoich " ulubiune")

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 23:16 
Cytuj  
Powtarzam, ze to forum sluzy do wymiany informacji o darmowych grach MMORPG. Ten temat dotyczy UO. To co zrobil Xanth i to czego nie zrobil, a co zrobic powinien ma sie nijak do Ultimy. EOT

Dalsza dyskusje uwazam za bezcelowa. Wszelkie OT posty beda kasowane.

Zych

ps. Nie wymagam lizania mi niczego przez nikogo. Zalezy mi jedynie na przestrzeganiu regul forum. Mysle ze Xanth podobnie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 12:23 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Jako ze Xanth jest taki zajefajny i wszystko wie o mmorpg to zamknal noobkowi topick zeby tamten nie dowiedzial sie przypadkiem czegos wiecej niz on ;] No ale zdarza sie... ;D

Reeboq jesli chodzi ci o linki do shardow to proponuje tutaj http://uo.sieciuch.com/index.php?page=linki&nr=1 zajrzec:)

Za duzo osob ci nie powie ktory shard jest najlepszy bo jak ktos na jakims zaczyna grac to zazwyczaj juz na nim zostaje;]

Ja gralm 2 lata ponad na CLce ( Clair's Lair ) i NIE POLECAM. Trzymaj sie od tego servera jak najdalej :O Ekipa jest do dupy:D, server tez, a gracze to juz w ogole samych siebie przechodza niekiedy ;O

Z wiekszych servow jest jeszcze DM i Moongate. Nie gralem na zadnym z nich;] ale ludzie mowia ze na moongate sa nudy no i co najwazniejsze nie ma tam zadnych ograniczen co do odgrywania postaci :O Czyli jest to mmog ;] bo z rpg to nic wspolnego nie ma:d Jak zreszta wiekszosc serverow uo na swiecie;] DM to chyba cos jak cl ;] chociaz moze mniej udupione;D ale zanim kogos zabijesz musisz wyglosic jakis klimatyczny tekst;]

Osobiscie to bym nic nie polecil :P Chyba ze nie zalezy ci na rpg;] To mozesz grac na moongate =] Reszta serverow ktora sili sie na wprowadzanie "klimatu" powoduje ze staja sie one uciazliwe i nie grywalne;O Jak server ma historie na 2 strony a4 i tylko tyle to skad sie tam ma wziasc klimat ?:O

i tyle chyba bo nie ma sie co rozpisywac;] jesli chcesz sobie poprostu pograc w kolejna siekane to Moongate.pl moze byc chyba;] maja stabilny server, lacze,scrypty no i szanuja graczy ;> chyba:d Zrobisz sobie postac szybko a potem mozesz sie bawic w zabijanie;]

tyle:)

Sou


Dzięki, widzę, że w końcu znalazł się ktoś w porządku i odpowiedział na moje pytanie ;) A co do CL... Tak przeglądałem strony i właśnie ten shard prezentował się najlepiej i właśnie tam chciałem zagrać, ale skoro twierdzisz, że jest taki do bani (a czy mógłbyś uzasadnić, dlaczego tak uważasz?)... Może DM? W grze zależy mi na odgrywaniu postaci i klimacie, ale nic bez przesady, tak, żeby można było sobie pograć dla zwykłej przyjemności ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 12:28 
Cytuj  
za najgorsze uważam takie komedyjne szardy prowadzone przez bandę 13-latków gdzie aby się zapisać trzeba wyssać z d... historię własnej postaci a w trakcie gry walić tylko wysoce klimatyczne teksty :/ A za przyjacielską pogawędkę na luzie z kolegą traci się konto.

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 15:13 
Cytuj  
ja troche grałem wiec proponuje tak:

najpierw to ---> http://www.klimat.tx.pl/

a potem stronka SOA ---> http://soa.nsm.pl/

tam znajdziesz wszystko wraz z klientem

a teraz - wiekszosc szardow jest 'klimatyczna ' czyli za slowo LOL dostajesz 2 dni pierdla a za nieklimatyczne bele co ban na konto o kasacji nie wspominajac - wg. mnie to jest poprostu dla bezmozgich ludzi ktorzy lubia byc pasani jak krowy na lące i te shardy maja niewiele wspolnego z grywalnoscia jako taką .co innego Shadows of Ancients - jest to serv zrobiony z sensem " jak nie chcesz nie musisz odgrywac klimatu ale nie przeszkadzaj w tym innym" - ogolnie swietnie sa rozwiazane jezeli chodzi o skille , bardzo fajny. wg mnie jedyna alternatywa dla polakow zwlaszcza ze sie latwo dostac a gra jest przyjemna , jest tam duzo ludzi -jednak nie jest przepelniony .czyli tak w sam raz na jeden raz :D

jak ktos uwaza inaczej to jego sprawa ale ja nie mam ochoty wysylac do dream amstersow podania 2 strony a4 jak do pracy , zwlaszcza ze zeby sie dostac musisz napisac historie postaci lepsza ni by sapkowski razem z kilkoma innymi napisal :/ - czyli prawie ze niemozliwe

CL podobnie w ciagu 3 dni odrzucili moje podanie 6 razy :D

jednym slowem chcesz byc w niewoli u gma i zamiast sie bawic siedziec w pierdlu prosze bardzo drzwi po lewej :]

a jak ktos mi powie ze jestem glupi bo nie pisze poprawna polszczyzna to niech sie pier**li

to tyle:] powodzenia ,

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 15:42 
Cytuj  
ROTFL http://www.klimat.tx.pl/klimat_uo/xanth_2.jpg

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 18:00 
Cytuj  
http://www.klimat.tx.pl/klimat_uo/xantah.jpg


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2004, 20:52 
Cytuj  
jesli chodzi o CL to poprostu trzeba tam pograc:D

primo jest tam niejawna mechanika;] czyli wszyscy ziomale wiedza co jak dziala tylko nie mlodzi gracze:)

sa pdki :) jak np nie nosisz butow w zime to dostaniesz -3 ;]


i takie tam inne;] poprostu chca miec klimat od graczy;] a klimaty powinien isc od servera:O wtedy gracze sami zaczeli by grac klimatycznie co nie oznacza wcale naduzywania slowa "zaprawde" "zacny" itp ;]

nie wiem jak jest na SoA ;] ale na starym CL byl poprostu nakaz zachowywania klimatu jako takiego ;] czyli nie wolno bylo lolowac, walic usmieszkow i gadac rzeczy w stylu "mam wlasnie przyniosla mi obiad" lub " czekaj ide do kibla" ;] nawet jak sie komus cos wypsnelo ale potem przeprosil to nic sie nie dzialo ;] a teraz to jest masakra:O

no i gracze sa niezle po*rani ;] wystarczy ze gm sie pojawi w poblizu i juz udaja klimaciarzy myslac ze o klimacie swiadczy sposob naszej mowy :O

no i ZIOMALSTWO :O to jest najgorsze;] ludzie nie potrafia oddzielic gry od reala:/ kumpel w realu to kumpel w grze ma byc i basta :O LOL!!!

to co wyzej napisalem tyczy sie pewnie wiekszosci serverow;] ogolnie mmorpg z rpg malo maja wspolnego tak zauwazylem :D ale pewnie dlatego ze ekipy serverow mysla ze ich robota ma polegac na wsadzaniu do pierdla:O

dlatego ja przestalem grac i zajalem sie tworzeniem; ] ( patrz baner ponizej ). Jest to o wiele mniej stresujace niz glupia gra gdzie ludzie cie zbluzgaja za zbroje;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 131
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2004, 21:19 
Cytuj  
Sou czy juz mozna zakladac konto na twoim serverze, bo zawsze chcialem pograc w Ultime ale przerazal mnie fakt ze za powiedzenie do kogos Siema moge stracic w najgorszym przypadku konto :( .
Nie mowiac o tym zeby dostac sie na taki server trzeba napisac podanie jak do pracy i jeszcze masz male szanse ze cie przyjma.
Takim serverom stanowczo mowie NIE !!

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2004, 21:41 
Cytuj  
to nie jest MOJ server;]
server jest w BUDOWIE
za powiedzenie "siema" na Nelderim polecisz na SoA;] mimo iz nikt ci wczeasniej nie bedzie kazal pisac zadnej glupie histori ;p


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 13:42 
Cytuj  
No a gdybym jednak chciał pograć na takim "klimatycznym" serverze, choćby po to, żeby zobaczyć, jak tam jest, na własnej skórze (oczywiście zakładając, że JEDNAK mnie przyjmą ;) ), to jaki jest według Was lepszy, Dream Masters, czy Clair's Lair?


_________________
Obrazek

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 19:17 
Cytuj  
Najlepsze to sa nie polskie serwery, bo na polskich to jest taka lipa ze szok, poniewaz tu sie przetlaczaja takie debile ze glowa mala, pozatym wierzycie ze GM nie maja kumpli i sadzicie ze by im nie pomogli troche dawno temu grajac na darmowych sam to widzialem,od roku nie gram w UO i sie z tego bardzo ciesze


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 14:21 
Cytuj  
No dzięki, ale ja jednak chciałbym grać na polskim... Więc czy ktoś mógłby odpowiedzieć na moje powyższe pytanie? Byłbym na prawdę bardzo wdzięczny... Może za dużo pytam, ale chciałbym wybrać dla siebie najlepszy server... A więc, według Was który lepszy? CL, czy DM? :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 16:21 
Cytuj  
osi...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.