mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 21:13 
Cytuj  
bolo a jak to sie ma z magami może wiesz..... :roll: ??


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 21:25 
Cytuj  
Maga na 40 też stłukę :D

A poważnie to nie wiem, miałem w życiu jednego maga którego dociągnąłem do 40 lev, potem sił zabrakło, zresztą pierwsza postać, wiadomo jak to się gra...


PS A tak wogóle wkurwiają mnie slajdujące assasy :[ Bardziej niż magowie z AOE :[


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 22:23 
Cytuj  
Co do wojowników to nie lubie z nimi walczyć. Mają dużego defa, HP i są w miare silni. Jak biegam po colony i zobacze napis _SoulSlayer_ to wpisuje "/town". Wole z tym panem nie mieć doczynienia. Podobno jest już najsilniejszym warriorem u orków.

Co do slajdujących assasinów jest na nich jeden sposób styx się zwie ;) Bez many nie można slajdować. A w CZ assasini zawsze biegną w lini prostej więc mam czas, żeby strzelić sobie ze styxa. Kiedy taki delikwent do mnie dobiega nie ma już many i przez jakieś 3 lub 4 sek klepie klawisze ze skilami :) Co mi daje czas na użycie arc shoot i multi shot.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 12:04 
Cytuj  
Hi .. Zna ktos jakas stronke z Drop rate poszczególnych stwprków ..?. ja znalazłem jedna ale tylko opisane zostały Questowe przedmioty i jaki stworek dropuje ..


Pozdrawiam

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 14:33 
Cytuj  
co do wojow, to sa dopiero dobrzy na 60... ciezko polozyc takiego tanka, no i 60 lvl skill boli poteznie...
rogue sa troche overpowered, no i im wystarczy 55 lvl do ownowania w cz...
a co do magow, to hmm, juz z 45 (pierwsze dobre aoe) mozna latac po cz, tylko trzeba miec dobry crimson set i jakies niezle accesoria, ja mam caly set +6/10 i +5/8 i czasami jak asasyni do mnie podbiegaja jak bijemy riote czy jakiegos bossa, to nawet nie reaguje, chyba za jakis dual shard czy mirage... przed sekunda bilem sobie sobe blood dona, i jakis assa zaczal mnie bic, olalem dona, assa przystunowalem charged blade i padl, hehe, a pozniej dopiero utluklem dona, ktory mnie caly czas gryzl...
ale magiem (jak zreszta wszytkimi postaciami) lepiej grac w party, trzymac sie za wariorrem i rzucac aoe gdzie sie da i sumonowac zdebufowanych...
juz sie nie moge doczekac 60 lvl aoe :P to jest piekne jak masowo stunuje, a moi assasyni wybija wszystkich zestunowanych...
tylko gorzej jak sie trafi jakiegos atrossa z aoe, prawie dzisiaj padlem przez to ze oprocz orkow jeszcze atross mnie bil...


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 14:37 
Cytuj  
wiem ze wyjde na ignoranta pewnie :) .Ale jestem na forum od niedawna. Zaciekawila mnie gierka o ktorej jest ten temat , chcialbym prosic zeby ktos podal mi jej nazwe i stronke www tej gierki.

Pozdrawiam

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 14:38 
Cytuj  
btw. zobaczcie dzisiejszego dropa z lycoana, haha

http://kalais.angrenost.org/temp/lycaon.jpg

a tu sprzed kilku tygodni z shauli, moje najlesze dropy jakie widzialem z jednego bossa na raz

http://kalais.angrenost.org/temp/shaula.jpg


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 14:42 
Cytuj  
http://www.knightonlineworld.com/

strona usa serva o ktorym tu mowa

http://www.knight-online.com.my/

strona z opisami creepow, skilli itp and btw malezyjskich serverow, ktore sa zalogowane, zachtowane i beznadziejne

a nazwa to: Knight Online


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 16:25 
Cytuj  
Kalais na jednym screenia przyuważyłem, że masz "Thounder Blasta" :roll: , nie miałbyś może jakiegoś na sprzedaż albo cuś, bo mi tez potrzebny, jak cos to daj do mnie PM w grze :D .

A tak przy okazji co to
crimson set
caly set "+6/10 i +5/8"- o co tu chodzi :o
"dual shard czy mirage"
"przystunowalem charged blade"
"stunuje"
Ludzka rzecz nie wiedzieć :P :)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 16:29 
Cytuj  
Kalais a o której godzinie biliście tego lycaona w CZ? Kręciłem się troche po colony i jak usłysze, że to jakieś 30 min jak z niej wyszedłem to się chyba się zdenerwuje.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 19:00 
Cytuj  
OK dzieki Kalais za pare slow o warku.
Bylbym wogole wdzieczny za pare slow o apgrejdach.
W sensie co jak i dlaczego:)
jakie scrole co warto a co nie jakj armor to jedno jak bron to 2 itd
BIG THX z gory


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 00:32 
Cytuj  
crimson set
caly set "+6/10 i +5/8"- o co tu chodzi

crimson to najlepszy (nie liczac complete (wymagny 60lvl) ) armor dla maga... +6 znaczy ze jest zupgradowany do lvl 6, z kazdym levelem zwieksza sie defence i warotsc bonusu, w moim przypadku to bouns 10 do hp...

"dual shard czy mirage"
najlepsze daggery w grze... assasyni moga szybko zdjac kazdeg, szczegolnie z shardami+6

"przystunowalem charged blade"
"stunuje"


jestem lighning magem, a wlasciwoscia light attackow jest stun, czyli unieruchomieni przeciwnika (dziala prawie tylko w pvp), chrged blade to skill na 42 lvl, bezposrednie uderzanie przeciwnika ze staffa...



lycon padl jakos rano, moze 11, nie pamietam...

"Bylbym wogole wdzieczny za pare slow o apgrejdach. "

no to podstawa KO, upgrady zwiekszaja defence armorow i damage broni, i wielkosc bonusow na obydwu... +1 znaczy ze przedmiot w stanie surowym, +10 to max, na +8 bronie plona, +6 jest juz ciezkie do uzyskania... upgrady robisz na anvil w srodku moradonu, kladziess scroll i item, jak Ci sie udaje to + sie zwieksza, jak nie tracisz i scroll i item...
na pewni nie warto upgrdowac kiepskich itemow, ja pierwsze co upowalem to crimsony... gorsze rzeczy to strata kasy... duzo mozna stracic ale dobry zupowany sprzet to podstawa... wariorzy upujcie glave lub raptor (od biedy moze byc bardish), assasyni wszytko co lepsze niz sword breaker, a magowie salamander lub elixir... no i wszytkie klasy armory chitin\crimson...
aha , scrolle, nie uzywajcie cursed, normalami max do +6, powyzej tylko blessed (koszt 2,4 mil) wiekszosc ludzi uzywa juz bless z 4>5


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 07:41 
Cytuj  
Czesc
Moze wiecie co zrobic zeby taki blad mi nie wyskakiwal przy uruchamianiu
KO(niestety dotyczy to innych gierek tez ) :
"nie znaleziono punktu wejscia procedury DdEntry1 w bibliotece GDI32.dll."

Pomocy!!!nie moge prawie w nic pograc

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 13:10 
Cytuj  
ok dzieki Kalais (ja juz chcialem kupic bardisha i go upowac:)

a tylko jeszcze male wyjasnienie jak np bede upowal chityny to jak go upne scrollem na str to zwiekszy sie def i doda mi do str?

2 sprawa do 6 upowac nie blesami ok, ale jest mozliwe ze np przy +3 moze mi sie chityna rozwalic?

i 3 powiedz jaka bron surowa jest najlepsza dla wara to bede wiedzial co kupic

no i dla wara to chyba przy upach trzeba walic w resisty i hp?
czy w str?

i czy np moge upnac dany armor np buty na resist light flame itd?
i czy kazdy taki up podnosi na +2 +3 itd?

bylbym wdzieczny za kolejna porade:)


Flacha: z tego co mi sie wydaje to zrob se reinstalke windy
cos tam slyszalem wczesnie ze directx sciagniety ze stronki ko potrafi niezle namieszac w systemie.

a i ostatnia sprawa kiedy KO bedzie platne?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 14:49 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a i ostatnia sprawa kiedy KO bedzie platne?


oby nigdy :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 17:36 
Cytuj  
To jest BETA, amerykanie wykupili licencje na tą grę więc muszą jakoś na niej zarobić. To chyba logiczne :wink:


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2004, 14:07 
Cytuj  
Stawiam że jeszcze góra miesiąc. Pojawi się troszkę graczy, zrobią ze dwie wojny i płaćcie ludki!

Pocieszam się że od października ma ruszyć Guild Wars :)


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2004, 20:40 
Cytuj  
wiec trzeba grac poki jeszcze jest darmowe :)
a teraz doradzcie mi, bo moge założyć najlepszy armor maga jaki jest dostepny w sklepie i potem ewentualnie upgradeowac go, albo dalej nosic swój 2-set goblinski armorek (brak mi tylko pantsów) i wlasnie nie wiem która opcja lepsza.... - pomozcie


PS: nareszcie 40 lvl :D!!!!!!!


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2004, 20:54 
Cytuj  
Uuuu, 40 lvl i dopiero 2 secik? :P Do roboty i pracować na czerwoną sukienkę :D
Nie kupuj w sklepie, bo tam masz właśnie 3set najlepszy, kup od kogoś crystal (odpowiednik fullplate) albo crimson (odpowiednik chitin) i dopiero rób upgrade...

(ja tam mam gobliński FP Pauldron i w nim biegam :D)


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2004, 00:07 
Cytuj  
nom teraz juz 41 lvl i cały jestem w 2-set goblins armor, wydałem prawie 2M - bo jeszcze dobrej rozdzki szukalem, jakos nie mialem szczescie i jak robilem tego armorka u proconsula to cały 2-set wyszedl, cholera. A ten cristal i crimson nie daja takich bonusow jak goblinski armorek?? A moze poczekam i bede sobie robil goblinska crimson - chociaz to trzeba miec duze szczescie :)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.