mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 19:55 
Cytuj  
Wiem juz ze serwery Euro EQ2 beda zlokalizowane w Amsterdamie. Testowałem ping do róznych serwerów w tym miescie i prezentuje sie to wrecz rewelacyjnie - około 40 ping 0 lostów. Trzeba jednak zadac sobie wspolnie pytanie. Czy grac bedziemy w USA (gdzie pingów ponizej 160-170 sie raczej nie spodziewajmy) czy w Europie, tak by sie potem ekipa nie rozeszła

Wiadomo juz ze wersją wydana w EU bedzie mozna grac takze w USA a wersja z USA takze w EU po sciagnieciu dodatkowego patcha.

Wiec.. jak ustalamy.

Moze ktos powie ze za szybko - ale lepiej teraz od razu sie dogadac niz potem nawzajem, (z zazwyczaj mizernym efektem) przekonywac :-?


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 20:06 
Cytuj  
Jak narazie mamy do wyboru tylko jeden serwer o nazwie Beta 1 (Beta 2 od poczatku jest offline) ;)

A pozniej? Sie zobaczy, jakie beda serwery :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 21:57 
Cytuj  
To juz bylo wiadomo od dawna.... wystarczy faq rpzeczytac. A to, ze pingi sa dobre nic nie oznacza, wiesz co to qos...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 22:09 
Cytuj  
Osobiscie wole US, ze wzgledu na ludzi tam, chociaz godziny gry tam bywaja zabojcze dla eurosow jak my z tym ze pewnie trafia sie jakies EU gildie. Coz, kto wie, trzeba by bylo zobaycz w praniu ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 01:11 
Cytuj  
Wydaje mi si, że na euro byłoby najlepiej bo będzie najwięcej ludzi w naszym "day time" :) . Z doświadczenia wiem, że jak będziemy grać na US to trzeba będzie siedzieć po nocy co np w moim przypadku nie wchodzi w grę bo studia się niedługo zaczynają i trzeba będzie w końcu zacząć chodzić spać ;)

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 08:59 
Cytuj  
moje doświadczenie jest takie że Euro gildia na US serwerze ma dużą przewagę w High End game bo zdąży pozabijać moby zanim amerykańcy wstaną z łóżek 8)

ja bedę i tak grał tam gdzie moja brygada z EQ1 :]


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 10:12 
Cytuj  
Jeśli będziemy do sprawy podchodzić w sposób "gdzie gra moja stara paczka tam gram i ja" to ten topic jest bez sensu. Albo umawiamy się, że gramy na jednym, wcześniej ustalonym serwerze, albo darujmy sobie temat =/

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 10:22 
Cytuj  
Kordian napisał(a):
moje doświadczenie jest takie że Euro gildia na US serwerze ma dużą przewagę w High End game bo zdąży pozabijać moby zanim amerykańcy wstaną z łóżek 8)


Nie zawsze tak jest. Zależy jaki dany mobek ma spawn time. Granie w europejskiej gildii na serwerze amerykańskim może być błogosławieństwem, albo przekleństwem. :)

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 10:30 
Cytuj  
Bylek ---> sorry człowieku ale znam tych ludzi od 3 lat a ciebie od 5 minut i nie obraź się ale wolę moją decyzję o wyborze servera uzgodnić z nimi niż z tobą. Tym nie mniej chętnie zobaczę większą grupę Polaków na tym samym serverze na ktorym będę grał :)


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 10:48 
Cytuj  
Może faktycznie trochę za agresywnie się wyraziłem w poprzednim poście. Chciałem powiedzieć, że fajnie by było jakbyśmy złamali ten stereotyp podzielonych polaków i wkońcu zrobili coś razem. Oczywiście wolnoć Tomku w swoim domku :wink: ale zawsze możesz spróbować namówić swoich kumpli żeby grali tam gdzie wszyscyy polacy :D

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 11:15 
Cytuj  
no jasne i mam nadzieję że mi się uda ! :) fajnie by było mieć silną ekipę polaków "pod ręką" :D


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 12:05 
Cytuj  
W faq pisza o eventach max 24 osoboy... wtedy us server bylby gites ale, z drugiej strony kto by tam wierzyl SOE :P


Posty: 9
Dołączył(a): 6.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 14:19 
Cytuj  
Kazdy servem ma swoje plusy i minusy , osobicie jestem za EU ale jak wybor padnie na US to wiadomo ze bede gral tam , no bo przeciez w kupie zawsze razniej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 15:29 
Cytuj  
Problem z US jest taki ze jak tam będą organizowac jakies eventy to pewnie w porze srodkowo-nocnej. Nadto jak juz pisano czas EU a czas US to drobna róznica , no i po trzecie łącznosć na Amsterdam jest naprawde dobra.

Atutu z kolei US to napewno wiecej luda (chociaz kto wie) za to napewno anglojezycznego (zero niemców i francuzów rozmawiajacych w swoich jezykach ) + wyzsza wartosc konta (jezeli ktoś by chcial je na Ebay sprzedac) i w przypadku checi jego wymiany na cos innego w przyszłosci.

ja ide tam gdzie wiekszoscć ekipy.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 15:30 
Cytuj  
Przynajmniej na Amsterdamskich serwerach bedzie mozna bez skrupulow kasowac swoje, ledwo co narodzone postacie... :roll:

PostNapisane: 16 wrz 2004, 16:54 
Cytuj  
Poza tym moze pozna sie jakis zaufanych i tanich dostawców dobrego towaru :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 16:55 
Cytuj  
To ja pisałem.. Jarząbek

Tylko zapomniałem login :D


_________________
Peace is a lie. There is only passion.


Posty: 9
Dołączył(a): 6.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 17:16 
Cytuj  
Mozna by ankiete zrobic kto jest za EU a kto za US jak juz zostal poruszony ten temat ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 17:26 
Cytuj  
Pytanie tylko czy ankieta kogos do czegos skłoni.. Ale spróbowac mozna :)


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 17:54 
Cytuj  
Z mojej perspektywy, tu zdecydowanie nie chodzi o polaczenie ;/ ping 10 czy ping 160 nie ma znaczenia naprawde :/ przynajmniej ja nie zanotowalem (kiedys potrafilem grac przy 25-50k pingu lol kochany globenet ;) )

Glownie chodzi o ludzi i czasy.. Ludzie jak dla mnie US>EU nie bede sie rozpisywal, chyba ze ktos chce... a czasy - dokladnie, zalezy od wielkosci naszej ekipy ew. gildii na euro-timerze na danym serverze.

...coz, moze podyskutujmy jeszcze zanim zrobimy ankietke, jesli kazdy zabierze glos wieksza szansa ze bedzie ona wiazaca...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.