mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 21:53 
 
No jak dla mnie to DEX nie dziala prawidlowo, nie zwieksza szybkosci zadawanych ciosow.
Mam DEX 30 a zadaje ciosy tak samo szybka jak bym mial 10.

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 22:08 
 
pamietasz Szary? :wink:


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 22:52 
 
hmm szczerze mowiac ja te roznice w szybkosci/celnosci zauwazam i jest ona znaczna przy 10 a 30


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 22:52 
 
Pamietam... :wink: ale to byla sphere hihihihihi pozatym kolejny, ktory mowi nie dziala, nie podajac wogole opisu sytuacji.

Dla mnie to zgloszenie od klienta typu
"komputer sie zepsul"
"a co nie dziala?"
"jest czarny ekran"
"a moze Pan wlaczyc komputer?"
"nie moge bo pradu nie ma"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:00 
 
dobra troche wiecej szczegolow:
uzywalem mlota do walki,
walczylem mlotem postacia z DEX 10 i postacia z DEX 30 obie zadawaly ciosy w tym samym tempie.
Mialem na sobie komplet z zboi ze skory z cwiekami.
czy to wystarczy jescze ci opisac z kim walczylem i gdzie :grin:.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:00 
 
:grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:08 
 
a probowales porownac nieco inna bronia niz mlotek?
Bo widzisz... mlotek jest generalnie dosc powooooolna bronia... wiec te roznice moga byc dosc znikome IMHO :wink: (przetna szybkosc mlotak - aktualna 29, przecietna szybkosc miecza - aktualna 35, przecietna szybkosc katany - aktualna 40)


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:26 
 
Wlasnie przejrzalem stratics i jak to tam wyglada:
maul - 30
katana - 58
miecz - 35

wiec mam nastepne pytanko czy zamiezacie zwiekszyc szybkosc katany bo szukam broni ktora by mzna zadawac bardzo duzo ciosow w krotkim czasie (bo wiedze ze mlot i miecz nie odstaja od orginalu).

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:40 
 
polecam zmiane skilli
zrob sobie fencera
walcz krissem albo sztyletem
naturalnie zatrutym
ostatecznie mozesz walczyc spearem.
oczywiscie wiesz, ze warto pic odpowiednie potiony ? :wink:
ale moim zdaniem nie ma to jak przyjebac odpowiednio warmaca.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:47 
 
Nie ma to jak gracze cyfrowi... obroca piec razy jedna rzecz, rpzejrza tone dokumentacji... i nadal nie beda umieli ustawic sobie makra :wink: albo beda walczyli *wyciagajac bron* *szczerzac zeby* *wydajac bojowe okrzyki*

geeezz... ja nie moge.... czlowiek chudy jak ta zerdz a tu jeszcze trzeba karmic scierwojady... wszystko drogie nie stac nawet nas na smierc a i zyc juz w tych warunkach nie da rady... (przerywnik artystyczny)


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:58 
 
To ja mam inny myk.
Czasami mana i "zycie" nie rosnie.
Tzn zatrzyma sie na jakims poziomie i stop, przykłady - prosze bardzo:
1. Oberwałem troszke, wycofałem sie :wink:, i zatrzymalem w bespiecznym miejscu. Life mi rosło az zatrzymalo sie na pewnym poziomie i dalej ani drgnelo (i nie był to poziom maxymalny).
2. czarowalem sobie - mana rosnie pasywnie i nagle stop - musiałem zaczac medytowac aktywnie aby urosła do konca.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:58 
 
Nie chodzi mi tu o cyferki.
Tylko o wiedze czy dana bron spelnia moje oczekiwania.
A o broni ktora jest na SC to nie ma zadnych informacji.
Wiec nie dziw sie ze tutaj podaje cyferki, mozna by to przelozyc na inny slowka np. szybka, wolna itp. ale zrodlem moich informacji jest stratic a tam sa cyferki.
A poza tym kazdy czlowiek ustala sobie kim chce grac w UO jaka role bedzie tam odgrywal wiec takie informacje sa niezbedne.
Podam tu dla przykladu luk nigdzie nie napisaliscie ze do luku potrzeba miec 30 DEX i osoba taka musi piersza posatac spisac na straty bo wybrala sobie 45/10/10 i archery a po wejsciu do gry okazuje sie ze nie moze luka uzyc a co gorsza nie wie dlaczego bo zaden komunikat sie nie pojawia.
A tak no koniec to chyba kazdy normalny czlowiek jak siada do czego nowego to zaczyna prace od przeczytania instrukcji/dokumentaji aby potem uniknac bledow i zbednych pytan.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2001-12-30 00:13 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 02:34 
 
Dobra jak z ciebie taki specjalista to ci powiem, ze z czasem pewnie sie rpedmioty ureguluja do ustawien na stratics... chyba ze... no wlasnie... chyba ze beda mialy nasyzm zdaniem madrzejsze ustawienia. Nie sprawdzalem jeszcze jak jest na straticsie ale np. dzis zostalo stwierdzone ze np. magiczne katany do uzywania wymagaja inteligencji wyzszej niz u wojownika... - no i IMHO bardzo dobrze... jak ktos chce uzywac magii w dowolnym ukladzie, musi umiec myslec a nie belkotac jak roslinka. Przy okazji koniec ebdzie z full magicznymi przepakami z zerowa inteligencja (no te 10...) :wink:

Ale zwykla katana zapewne w swej predkosci dojdzie z czasem i do tych 54, czy ile tam na straticsie siedzi... w koncu to dobre zrodelko informacji


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 10:58 
 
Nie nie jestem specjalista w dziedzienie UO :smile:, chodzilo mi tylko o raztrzygniecie czy SC to swiat o ktorym cos wiemy i mozemy z ta wiedza rozwijac, kierowac nasza postacia czy SC to swiat calkowiecie zagadkowy i nieodkryty gdzie nawet najprostrze zeczy trzeba samemu sprawdzac czy aby tak dzialaja jak nam inteligencja i doswiadczenie podpowiada.

Swoja droga uwazam ze SC jest bardzo dobre i o wiele bardzej podoba mi sie ten swiat od CL. Na OSI gralem podna 4 lata temu wiec chwilowo nie wiem jak to tam wyglada ale jesli dozycie do tego co przedstawia stratic i jeszcze go poprawiacie to zycze duzo wytrwalosci i samozaparcia aby tego dokonac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.