mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 09:22 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze Xanth jestes na nie swoim terenie;]

Tutaj siedzi mlodziez ktora chce sobie pograc i tyle :O No i pewnie kilka starszych osob tez sie trafi;]

Jestem mlody i w dupie mam OSI ;] bo

1 jeszcze mnie tak nie pop@$rdolilo zeby placic miesiecznie za gre :O

2 nie znam na tyle dobrze angielskiego zeby moc sie na wysokim poziomie swobodnie komunikowac

3 caly system OSI mi nie odpowiada:)


Wiec ok:) Wymysl jakas nazwe na UO w ktore gramy na free shardach ;] Np :> FreeUO ;p

Jestem graczem fUO :) I inni niech zamiast UO pisza specjalnie dla xantha fUO zeby sie nie musial stresowac;]

Aha Xanth pamietaj ze UO jest poprostu INNE niz fUO i tyle;] Nie mowie czy lepsze czy gorsze bo kazdy gra w to co lubi :) ale ty chyba tego nigdu nie zrozumiesz;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 61
Dołączył(a): 21.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 12:16 
Cytuj  
bravo , bravo !!!!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 14:14 
Cytuj  
Cytuj:
1 jeszcze mnie tak nie pop@$rdolilo zeby placic miesiecznie za gre :O


Czyli uwazasz ze wielu ludzi (wliczajac mnie) wciagu swojej zabawy w mmorpg wydajac "conajmniej" 200zl na retail i ciagle placenie za gre i wliczajac tez tych co kupili juz pare gier i wydali grubo ponad 1000zl a nawet 2000zl w ciagu paru lat sa "pop@$rdoleni"?
Jak ja jestem "pop@$rdolony" to dla ciebie nie ma juz zadnego slowa.

EDIT:Pamietaj o jednym; nie krytykuj czyjegos hobby zwlaszcza ze ty za to nie placisz wiec gowno masz do tego.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 18:20 
Cytuj  
Ja tam osobiście nie mam nic do tych co płacą, mogą nawet dawać 2k miesięcznie za grę i co mnie to obchodzi, jego sprawa. Ale denerwują mnie ci, którzy płacą, bezczelnie się tym chwalą, że mają tyle forsy (na naszym forum), i jeszcze uważają siebie za prawie nadludzi (tak jak naziści :P ).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 18:22 
Cytuj  
W przypadku nowych mmorpgow taka zabawa wynosi ponizej dwoch zlotych dziennie. Mozna sobie odpuscic drozdzowke czy jednego tymbaka chyba? :>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 18:25 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
W przypadku nowych mmorpgow taka zabawa wynosi ponizej dwoch zlotych dziennie. Mozna sobie odpuscic drozdzowke czy jednego tymbaka chyba? :>


(he he he) :>

Można, ale nie trzeba, to tylko gra...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 wrz 2004, 18:26 przez Reeboq, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 18:26 
Cytuj  
Chodzilo mi raczej o 'argument', w ktorym nazywa sie nas bogaczami :roll: :wtf:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 18:32 
Cytuj  
W niektórych przypadkach to może i tak, ale jakby się chciało pograć w jakieś droższe gry, tylko przez wspomniany sposób (odpuszczanie drożdżówek i tymbarków), to moznaby umrzeć z głodu, albo odwodnienia, podobno dorosły człowiek może przeżyć bez jedzenia 30 dni, a bez wody tylko 3 :> (to oczywiście żart, rozluźnijmy troszkę atmosferę, bo to znowu skończy w Flames :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 18:33 
Cytuj  
E tam. Najdrozszy mmorpg kosztuje w granicach 65zl/miesiac. Wiec tymbark + 2 paczki zapalek ;]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 18:37 
Cytuj  
Sou wywal te pierwszy argument "z popierdoleniem" i twój tekst będzie całkiem do przyjęcia :)
Gry to rozrywka i hobby. Są prawie darmowe rozrywki np. wyjazd z wędką i namiotem nad staw, i całkiem kosztowne pod piramidy do Egiptu. I to wcale nie znaczy, że ludzi jeżdżących do Egiptu popierdoliło.

Asmax nie namawiaj, bo się chłopaki odwodnią i będziesz bulił odszkodowania :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 18:38 
Cytuj  
Reeboq tu nie chodzi o to czy ktos jest bogaty czy nie. A dokladnie nie trzeba byc kasiastym zeby grac w platne, jak juz mowilem kiedys jak masz w miare dobrego kompa + internet to stac cie nawet na to.
Tez kiedys dla mnie bylo paranoja placenie abonamentu za gre.
Tez kiedys dla mnie bylo paranoja placenie abonamentu za kablowke, w koncu po co moge na lewo.
Tez kiedys dla mnie bylo paranoja placenie abonamentu za parkowanie.

Podsumujac problemem nie jest brak kasy (z reguly) tylko sam fakt ze trzeba placic.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 18:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Asmax nie namawiaj, bo się chłopaki odwodnią i będziesz bulił odszkodowania :lol:


Ta :/. Zrospaczeni rodzicie beda mowic, ze zamiast kupic buleczke na przerwie to wydaja na abonament~ :lol: . To ze mnie cham...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 18:50 
Cytuj  
Zauważyłem, że w Polsce panuje dziwna paranoja. Kupa ludzi ma wymaksowany sprzęt za dobrych kilka tysięcy złotych i na tym sprzęcie młoci po kilka godzin dziennie w MU Online...
Więc może zamiast X800XT wystarczyło kupić 9800PRO - 1000zł zostałby w kieszeni a to starczy na ponad 2 lata gry w płatne mmo.

Akurat nie wiem, jakie macie komputery - przykład zapamiętałem z innego forum. Chłopak podobnie - na płatne mmo nie ma pieniędzy. Natomiast na ładowanie w komputer kilkuset złotych co 2-3 miesiące pieniądze znajduje. I na takim sprzęcie zagrywa się w MU Online, nie wykorzystując nawet ułamka jego możliwości. Zboczenie...

Albo przyzwyczajenie: za hardware płacimy, software jest za darmo.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 18:54 
Cytuj  
Mark, to wlasnie chodzi o to co powiedzialem nastepny fakt ze ma za cos zaplacic = eliminacja grania w mmo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.