mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2004, 23:20 
 
czesc dowiedzialem sie od kolegi na temat tej gry ponocmozna zarabiac w niej kase zamieniajackase z gry na real kase napiszcie please co wiecie na ten temat i dajcie mi jakies linki gdzie sie o tym wszystkim moge dowiedziec ztego co wiem juzna 100%to grafika jest bardzo infantylna jednakrze troszke ludzii gra w ta gre i zaraia kaske
dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2004, 03:49 
 
...
Pomijajac caly ten banal pomoge ci.

1.Idziesz do urzedu pracy
2.Czytasz ogloszenia
3.Wybierasz co ci najbardziej odpowiada/ jezeli nie pomin cale te FAQ do punktu 3b albo jak nie masz 18 lat to pomin wszystkie punkty do punktu 3c.
4.Idziesz do pracy, nabijasz tam wirtualne pieniadze zwane "Godziny pracy"
5.Zamieniasz swoje "godziny pracy" na realne pieniadze.

3b.Idziesz na zasilek....tutaj w prawdzie nic nie robisz i nie zamieniasz nic na pieniadze, niby raj na ziemi tylko jest jeden problem. Koszta utrzymania psa w krajach zachodnich przekraczaja czasem poziom naszych zasilkow

3c.Robisz na czarno.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2004, 10:40 
 
Nazwij swoj watek w sposob, ktory chociaz w przyblizony sposob bedzie informowal o zawartej tresci.

Poza tym nie mam zielonego pojecia o co Ci chodzi.

Temat uwazam za wyczerpany.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.