mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2004, 17:39 
 
Vallheru
http://members.lycos.co.uk/kandws//register.php?ref=30

Ja już się zarejestrowałem i gram.
Gra się ciągle rozwija, cały czas można na forum opisywać własne pomysły na jej rozwój i najlepsze z nich są wprowadzane.
Na dzień dzisiejszy gra oferuje jedno miasto i kilka okolicznych terenów.
Miasto jest już dość rozbudowane i oferuje wiele atrakcji.
Jednym słowem polecam bo gra jest ciekawa i przemyślana, a do tego ma całkiem fajny klimat.

Jeżeli kogoś zachęciłem to proszę o wpisanie w miejscu numeru polecającego "30"

Dzięki


Posty: 8
Dołączył(a): 28.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2004, 17:10 
 
Coś specjalnei dla userow gra jest postawiona na platnym i oplacanym serwerze.
Legenda Zielonego Smoka - Po ENG ale klimat zajefajny :d http://haxor.h4c.pl/uoa/home.php?
Valherru for mmorpg.pl - http://haxor.h4c.pl/uoa/home.php?

wybierzcie która wam sie bardziej podoba i powiedzcie :).


Posty: 1
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2004, 18:53 
 
Linki do Dragon Raja nie działają. Prawdopodobnie serv leży. Nie ma kto pojęcia kiedy to zrobią? Bo sobie bym chciał pograć :D


Posty: 40
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2004, 11:40 
 
Mam pytanie.... Sciagam PT w nowej wersji nie grlame juz prawie rok w PT i chcialem sie zapytac czy PT jest platne..?? bo taka wypowiedz juz gdzies slyszalem...a na oficjalnej stronie niemoge sie doszukac czagokolwiek odnosnie platnosci..... Wiem ze brzmi to jak noob ale juz dawno niegralem i niewiem co sie dzieje... :D:D:D:D:D:D


_________________
"Człowiek uczy się mówić bardzo szybko,
Milczeć uczy się całe życie..."


Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2004, 19:22 
 
spuzniles sie nie bylo cie tylko rok a tu przez ten czas PT jest platne :)


Posty: 40
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2004, 21:49 
 
dobra wbijam w PT mam teraz nowa zabawke o nazwie Dark Eden.... jak gdzies juz pisalem na prawde zaprazsam i zachecam do tej gry naprawde ekstra klimat..... gdzies w temacie Dark Eden jest link do oficjalnej strony... grafika nie musi sie specjalnie podobac ale dajcie szanse tej grze naprawde warto...


_________________
"Człowiek uczy się mówić bardzo szybko,
Milczeć uczy się całe życie..."


Posty: 2
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 12:17 
 
WOJOWNICY calkiem, calkiem gierka (wiem, ze ma idiotyczny tytul), tylko na stronie, PHP - nowa, niektore rozwiazania sa zayebiste. warto zobaczyc - polska!


Posty: 2
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 12:28 
 
no dużo podaliście tych stronek ale większość z nich nie chodzi ja tam mam taką fajną stronke z grą o świecie zbrodni bardzo wciąga jest zupełnie darmowa i całkowicie darmowa!! :D www.thecrims.com


_________________
Dragon rulezzzzz


Posty: 1
Dołączył(a): 11.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 11:12 
 
a ja jestem calkiem nowy to moj 1 post i polecam wam fajna gre na stronce www jest to bowiem www.ogame.pl gra jest swietna sam gralem ale pozniej juz nie mialem czasu


Posty: 3
Dołączył(a): 26.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 00:06 
 
mie ogame niepodoba mi sie ale red dregon daje rade
No i jescze knight online zupełnie darmowy zaraz se zapykam :lol:
rd.cenedga.pl
http://www.knightonlineworld.com/downloads/index.php

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 14:03 
 
nie lubie odgrzewanych kotletow sprzed paru miesiecy/lat. o kazdej grze jest juz zreszta temat...


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.