mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 18:53 
Cytuj  
Jako, ze zbliza sie koniec roku i jakos naszlo mnie na wspomnienia to stwierdzilem, ze wybiore pare zdjatek z mojej kolekcji :smile:

Na poczatku bylo ciezko.. Zaczynalem uo na sp. Z deka bylem newbiasem ale dzieki pomocy carola jakos sie udalo zaczac :smile: Ta chatke przy vesp gy dzielona z thalionem i vasqesem bede dlugo wspominal hehe


Obrazek

To byla nasz baza wypadowa :smile:
Kaske zarabialismy (ja i vasq bo thal wtedy byl juz pro :smile: ) na cmentarzu w jhelon.. nie bylo tego duzo ale ..

Obrazek

Pierwszy dragon , ktorego zobaczylem w uo

Obrazek

Nie obylo sie tez of coz bez pierwszych polowan na redow.. Tu czekamy na Damiena Strikera i jego brata naszych wrogow no.1

Obrazek

Biorac pod uwage nasze skille i umiejetnosci..

Obrazek

Zabralo im az 5 sec wykonczenie nas hehe po 30 minutowym czekaniu w deszczu pod Covetous :smile:

Obrazek

Zrazeni porazka skoncentrowalismy sie na poznawaniu swiata :smile:. Dolaczyl do nas konrador [to ten na koniu, jakos nie moglismy wtedy zrozumiec po co mu kon hehe.. no i mial lodke byl boss lol ]

Obrazek

W miedzyczasie dolaczyl Magus .. i dostalismy wsparcie maga [hehe mag pamietasz nasze spotkanie na cove cementary :smile:]
Zapuscilismy sie w ciekawsze miejsca np Maze ..

Obrazek

Byl tez czas na odpoczynek..

Obrazek

Ale ci wredni pk nie dawali nam spokoju wiec postanowilismy walczyc.. byly rozne taktyki..

Obrazek

ale niestety zawsze konczylo sie tak jak pod covetous :sad:.. W miedzyczasie OSI sprawilo nam prezent w postaci noblesow.. eh kto ich nie kilowal .. O Magusie nawet na straticsie pisali lol.. Oto my podczas pracy [ niestety tylko ja statycznie bo nie bylo czasu robic screenow ganiajac za magusem , ktory castowal explo ]

Obrazek

Pobieralismy rowniez lekcje pvp haha np u kota i jego poison maga..

Obrazek

Co od razu zaowocowalo:

Obrazek

i macrowaniem na rat przez 40h hehe

Zdarzaly sie tez wieksze wyprawy:

Obrazek

Skutek tej byl omawiany kiedys w poscie Delisa :smile:
Na tej wyprawie jeszcze ganialem z mlotkiem ale niedlugo potem stwierdzilem, ze chyba magiem latwiej sie gra..

Obrazek

Znowu zaczely sie wyprawy ale juz w bardziej wyszukane miejsca hehe

Obrazek

Niekiedy zle sie konczyly

Obrazek

Jakis quest po drodze i zatargi z -G- [hehe ah te najazdy na RAT]

Obrazek

W miedzyczasie zdazylem sie z nowu zredzic i pobiegac z ashem balim.. pokillowac na lodkach z carolem [pirates rulez], kupic drugi acct od mormona Gudluka :smile:..
Kiyote znowu byl blue i nastal czas handlu [jeszcze na sp mozna wtedy bylo z tego dobrze zyc i sie niezle dorobic]

Obrazek

Pohandlowac domkami [eh pamietam ten camp jak pod wplywem alkoholu campowalem w sh czekajac na vhailora az sie obudzi hehe].. A to jego wynik:

Obrazek

No i wkoncu po 4 miechach [eh dlugo to wyszlo przez pkowanie] zrobilem gm tamera:

Obrazek

:smile:
To bylo gdzies w czerwcu.. Pozniej masa ludzi odeszla :sad: szkoda ...

Zawiazalo sie _0_ i tak od czerwca leca killsy :smile:

Ogolnie mowiac tnx all za rok grania [nie nie odchodze just tnx hehe ] i na podsumowanie dzien dzisiejszy:

Ja w towerku moim i Magusa
Obrazek

Oraz Gudluk na ice wnaszym malym miasteczku _0_:

Obrazek


I to na tyle [eh chyba mi sie nudzilo dzisiaj :smile: ]


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 19:10 
Cytuj  
fajna historia zycia :smile:
mnie tez czasami zbiera na wspomnienia i ogladam stare skriny :smile: to byly czasy jak sie newbiasem bylo :grin:


_________________
Ikspil

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 21:27 
Cytuj  
Kojot znowu talent pokazałeś. Ty się marnujesz. Książki powinienes pisać (i ilustrować).
:grin:

*

Posty: 105
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 02:02 
Cytuj  
Do pelni szczescia brakuje ci jeszcze fajnie udekorowanych domkow :lol:

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 02:55 
Cytuj  
Venom, Grandmaster Decorator
_________________
Ikspil

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ikspil dnia 2001-12-31 02:56 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 06:56 
Cytuj  
Ale fajna historia! Nie chce mi sie mojej opisac. Nawet poczontku roku nie pamientam za dobze...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.