mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 22:30 
 
Od pewnego czasu podrozuje po swiecie patrzac co ciekawego moze tam mnie spotkac.
Spotaklem dwa obozy orkow gdzie ork lord jednym ciosem zabral mi 95% zycia :smile:.
Tluklem sie z trolem, zwiedzalem jaskinie gdziw walczylem ze skorpionami i pajakami i mosze powiedziec ze bylo COOL.
Czegos takiego sie nie spodziewalem.
I brawa wam zato panowei GM.

jedynie szkoda ze tak malo (a raczej wcale) mozna znalezc jakies przedmioty chodzby i bezuzyteczne. Nie ma ich w ruinach, pieczarach, legowiskach potworow. No ale mysle ze i to sie poprawi.

I na koniec jeszcze raz brawa dla was.

*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 22:35 
 
To juz dawno bylo :smile:
Ale za to teraz sa bardzo zadkie pady i w tym naprawde mozna pogratulowac GM :smile:

GRATULACJE
:smile:

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 22:38 
 
Dla jednych dawno dla innych to cosik nowego i fajnego.
Wlasnie ide toczyc boj z Akbaarem wyglad na niezlego zabijake :).


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2001-12-30 22:40 ]</font>

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 23:58 
 
Powiedz mi gdzie znalesc tego orc lorda i jego bande? :smile:
Z checia sie tam wybiore


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

*

Posty: 96
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 07:21 
 
Aplegatt--> Orkowego Lorda wraz z obstawa mozna spotkac na stepach polozonych idealnie na polnoc od miasta Minoc (przejscie za stajnia). Owe stepy nazwano High Steppes. Za nimi jest taki korytarzyk w gorze prowadzacy do niewielkiej polanki otoczonej skalami. Gdyby sie okazalo, ze na stepach nie natkniesz sie na Lorda, tam bedzie on z cala pewnoscia. Poza tym w tych rejonach mozna spotkac Ettinka, rzucajacego czary powalajace, Orkowego magika i takie tam.
Gdyby i tego bylo malo, proponuje przejsc sie o okolice cmentarza w Vesper. Dokladnie na zachod od niego, za lasem, na drodze z Minoc w kierunku poludniowym, lazi sobie niejaki "ripper". Mimo, iz wyglada na niezbyt groznego spotkanie z nim to raczej zejscie (swoja droga zastanawiam sie nad tym co on takiego potrafi, ze powala gdy sie go zobaczy, w dodatku nie wiedomo czym :smile: )
A co do padow serwera - sobota i niedziela, w sumie gralem kilkanascie godzin w oba te dni serwer nie padl ani razu. Wielki uklon w strone adminow, gm-ow, opiekunow shardu. Nalezy im sie :smile:

_________________
Outrun the fight, I use to hide in quiet places.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Rothon dnia 2001-12-31 07:25 ]</font>

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 09:56 
 
Rothorn--> Dzieki za info o miejscach pobytu orcow. Co do ettinow to ja wlasnie ich szukam i cialge zmieniaja miejsce :smile: - na poczatku widzialem ich niedaleko cm w brit, pozniej zupelnie w druga strone niedaleko smiesznych bagien :smile: na ktorych nie ma zadnego potwora. Orc mag jest hmmm... slaby w jakini przed ktora stoja trolle moza spotkac 2 (a moze i wiecej) na raz i dac im spokojnie rade. A do do rippera to czy chodzi ci o to drzewo??? jezeli tak to ono ootradi rzucuc czar ktory zabiera mi prawie cale zycie na raz ile po przetrzymaniu tego ataku mozna go zabic spokojnie (czyzby konczyla mu sie mana :razz: ?)

Ale jast taki fajny potwor Gazer... oo tego to ja nie lubie. On tez zabija wzrokiem. Rzuca 1 czar i pada kazdy. No chyba ze resist na magie ochroni.


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

*

Posty: 96
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 10:03 
 
Co do gazerow, to mamy takiego jednego dyzurnego gazerka w Covetous. Czasem zatlucze jednego i daje spokuj, mozna go wtedy zaciukac; ale czasem i trzy razy zabic mu wychodzilo.
Ripper, to wlasnie owo drzewko. Zauwazylem w jego przypadku ciekawa sprawe, moze to przypadek, ale stojac w pelnym sprzecie dostaje tak, ze padam od razu. Natomiast stojac wylacznie w szlafroku dostawalem za 1/3 zycia. Mialem tak 3 razy. Dziwne nie? Chyba to jednak przypadek.


_________________
Non nobis, domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 10:20 
 
[quote]
2001-12-31 09:56, Aplegatt napisał:
Rothorn--> Dzieki za info o miejscach pobytu orcow. Co do ettinow to ja wlasnie ich szukam i cialge zmieniaja miejsce :smile: - na poczatku widzialem ich niedaleko cm w brit, pozniej zupelnie w druga strone niedaleko smiesznych bagien :smile: na ktorych nie ma zadnego potwora. Orc mag jest hmmm... slaby w jakini przed ktora stoja trolle moza spotkac 2 (a moze i wiecej) na raz i dac im spokojnie rade. A do do rippera to czy chodzi ci o to drzewo??? jezeli tak to ono ootradi rzucuc czar ktory zabiera mi prawie cale zycie na raz ile po przetrzymaniu tego ataku mozna go zabic spokojnie (czyzby konczyla mu sie mana :razz: ?)

Ale jast taki fajny potwor Gazer... oo tego to ja nie lubie. On tez zabija wzrokiem. Rzuca 1 czar i pada kazdy. No chyba ze resist na magie ochroni.

[/quote

Aplegatt---> na Rapierka latwo zycasz odpicie czru i sam sie zabije:}

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.