mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 08:31 
Cytuj  
Jak będzie trzeba to pomogę.
Zrobiłem wczoraj wreszcie 48 lvl. Kilka razy gryząc glebę. Zaczynają się schody... prawie 7mil expa na kolejny level. I będzie coraz gorzej. I jeszcze te ostatnie lagi... wyprawa na golemy w harakterze lurera to totolotek :)

Spotkała mnie wczoraj jeszcze jedna niemiła sprawa. Gość który buszował nam między golemami, polak, niejaki CPN__PL, kiedy został poproszony o odejście i nieprzeszkadzanie - obsypał mnie taką wiązanką połączoną z groźbami znalezienia się pod drzewem - żenada proszę państwa... Dowiedziałem się że to nie odosobnione zachowanie tego osobnika. Wśród wielu osób ma opinię "tępego drecha" - tak się zresztą zachowuje. Uważajcie na niego.


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 12:49 
Cytuj  
nie chcem wysnuwać podejrzeń ale czyżby był to nasz foumowicz: "Kamil CPN"?? - jeśli nie to najmocniej przepraszam ale yta dziwna zbieżność "CPN?? :) Ok Bolo w razie czego sie do Ciebie zgłosze - pomoże ktoś mi z tą wyceną??


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 15:01 
Cytuj  
Kurczę, nieeeeeee... Nie wiecie co się stało? Jakaś awaria, czy coś? Bo wczoraj miałem 22 level, fajne uzbrojenie, a dzisiaj wchodzę do gry... i mam 15 level, prawie cały goły... Nie wiem co robić... Tak się cieszyłem z mojej postaci... To nie był raczej hack, ponieważ miałem takie same przedmioty i skille, jak kilka dni temu... To tak, jakby gra się cofnęła... Ale dlaczego? Dodam jeszcze, że wczoraj kilka razy próbowałem włączyć KO, ale nie chciało się połączyć i było napisane, żeby próbować ponownie (internet działał cały czas normalnie). Po jakimś czasie wreszcie zadziałało. Ale nawet przed tą "awarią" miałem już przynajmniej 20 level, więc to raczej nie z tego powodu się cofnęło...


_________________
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 15:04 
Cytuj  
Poczytaj na forum kow, wszystko jest jasne.
http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=5485

Cytuj:
We will be shutting down to servers to fix the rental dupe bug.
the servers will shutdown @ 7:05PM PST
we will be back online within 3 hours.
The servers will be rolled back to 10/09 11:59PM.
in addition the Rental NPC will be removed from the game.
Thank you for your understanding.
Knight Online Team


Tylko proszę - nie walcie teraz 700 postów ile to straciliście na tym. Straciliście 2 dni gry i nic więcej.


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 00:12 
Cytuj  
A jak ktos padl wczoraj pietnascie razy na 60 levelu to nawet pewnie zyskal conieco :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 14:06 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
A jak ktos padl wczoraj pietnascie razy na 60 levelu to nawet pewnie zyskal conieco :)


Hehehe, podobnie jak ten który spalił blessedem vipera +4 - czysty zysk prawie 6 milionów :D Odbolałem już te 4 miliony expa :)


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."


Posty: 10
Dołączył(a): 14.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 19:21 
Cytuj  
chłopaki przywruciliście u mnie nadzieje popykania w KO :D
tak se dziś przeglądam neta i trafiłem na to forum
patrze posty do KO i myśle że to musza w to jakieś świry grać za kase :D
a tu taki zonk
skończyłem swoją gre miesiąc przed wprowadzeniem opłat bo sama myśl mnie zniechęciła to było gdzieś w maju :)
miałem wtedy kapłana na 42
to były czasy jak sie szło na wojenke i 0.0002 fpsa bo taki tłum był :D a potem kampienie respa przez orkuw i 3 poziomy w dól ehhh musze znowu zagrać
jakby co sie działo to mam nick szakadimas lub coś podobnego..

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 12:55 
Cytuj  
szakadimas napisał(a):
musza w to jakieś świry grać za kase :D

Dobry poczatek :)
Cos czuje, ze zaraz Ci sie porzadnie oberwie :D:D:D


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 13:10 
Cytuj  
W KO za kasę to chyba faktycznie tylko świry grają - gra powinna darmowa imho. Trochę odstaje od poziomu komercyjnych mmorpg.

A co do innego wydźwięku "świrów" to obok mojej pracy codziennie parkuje porschak 911GT - właściciel musi być kompletnym świrem - opłaty, tankowanie 10 x droższe niż za utrzymanie maluszka, a pojeździć prawie tak samo można. Dla mnie - Świr!!!! :har:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 13:39 
Cytuj  
Zgadzam się, ale jak zaraz ten post zobaczą nasze zrzędliwe elyty, to ten topic zamieni się w jeden wielki flame.


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 07:23 
Cytuj  
Ja też zaczynam przygodę z KO :) Fajne jest (mam level ponad 20)
Racja takie gry powinny być za darmo ;) Porównać to do FFXI SWG WOW ... Wielki lol :lol:
Wkurzają mnie sytuacje w których nie da się zalogować na serwer :/
I pytanie (może głupie) gdzie znaleść silniejsze (ale nie za dużo) stwory od Lycanów, ork watherów ???
PS: Gram El morad---26level---warior:)

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 07:52 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
I pytanie (może głupie) gdzie znaleść silniejsze (ale nie za dużo) stwory od Lycanów, ork watherów ???
PS: Gram El morad---26level---warior:)


Prawie wszędzie. Polecam huangi - od jakiegos lvl 35 najlepszy obiekt do szybkiego expa a od 40lvl tylko eslant.


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."


Posty: 10
Dołączył(a): 17.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 14:55 
Cytuj  
czemu forum KO jest zamkniete i serwery nie dzałaja?:/

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 15:39 
Cytuj  
:( Nie można pograć w KO :/ Niewiem czemu tak jest, chciałem pograć już o 7.30 a niemogłem :/ Ciekawe ile będzie to trwało :(
A co do forum-to jest forum GILDI Lwie serce....
A dlaczego jest tylko dla wybranych... Tu pytania do Dhora lub Lorda Pyrki (czacunek)


Posty: 6
Dołączył(a): 17.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 19:28 
Cytuj  
KO nie działa i lider mojego klanu ktory jest moderatorem foru KO nic narazie nie wie... Prawdopodobnie już niedługo znów wstaną... . Admini mają zamiar stawiać nowe serwy z powodu zbyt dużej ilości graczy.

http://www.knightonlineworld.com/forum/ ... php?t=6150


_________________
FourtySeven

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 19:43 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
:( Nie można pograć w KO :/ Niewiem czemu tak jest, chciałem pograć już o 7.30 a niemogłem :/ Ciekawe ile będzie to trwało :(
A co do forum-to jest forum GILDI Lwie serce....
A dlaczego jest tylko dla wybranych... Tu pytania do Dhora lub Lorda Pyrki (czacunek)


to (tzn. do gildi też sie wepchałeś? :P) - zróbcie listę tych co nie mogą na to forum wejść (na PM mi wyślij nicki), postram sie coś z tym zrobić bo jak na razie nikt nie reaguje na moję prośby....


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 21:20 
Cytuj  
Przelecialem caly ten zasrany topic i nie moge sie dopatrzec jak zagrac na tym serwie (!). Bylbym wdzieczny jakbyscie podali mi wszystko co potrzebne do rozpoczecia gry w KO. Dziekuje z gory.


_________________
My Silent Enigma...


Posty: 6
Dołączył(a): 17.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 21:24 
Cytuj  
wchodzisz na www.knightonlineworld.com ściągasz klienta. Na tej samej stronie robisz sobie konto do gry (account). Odpalasz gre, czekasz na update wpisujesz swoje login i pass, robisz postac i grasz. Na twoim miejscu na tym serwie tylko zpoanalbym sie ze swiatem itp. a na poważnie gralbym na nowym serwie ktory niby ma powstać.


_________________
FourtySeven

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 21:27 
Cytuj  
Ahh dzieki wielkie *bows* wlasnie o link mi chodzilo or smth ^_^


_________________
My Silent Enigma...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 21:29 
Cytuj  
A skoro juz wspomniales o jakims nowym serwie to co o nim powinienem wiedziec..? tez jakis link bys zapodal czy cus. Dlaczego nie oplaca sie grac na tym serwie? Poprostu zapodaj informacji n00bkowi. ;]


_________________
My Silent Enigma...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.