mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 10:09 
 
Tux - na Golu pisałem co pisałem z dwóch powodów:
primo - gdyby soulcatcher pisał - "gra bardzo mi się bardzo podoba, są pewne problemy technicznie ale uważam, że devsi sobie z tym poradzą i to mimo wszystko bdzie hit" zamiast "gra jest super, zero lagów, super grafika, działa na każdym sprzęcie, super questy - jestem totalnie zachwycony". Przyznam, że po przeczytaniu takich bzdur (bo jak to inaczej nazwać) mnie ponosiło i tyle....
secundo - w dalszym ciągu uważam, że zdanie moderatora/prefekta na GOLu jest bardzo opiniotwórcze. Dziwiłem się soulcatcherowi, że o grze pisze w samych i tylko superlatywach, nawet pytałem go czy ma jakiś kontrakt z SOE za reklamę tej gry - nie odpowiedział, a potrafiłbym to w zupełności zrozumieć (tak jak rozumiem banery czy popupy).

A jak wyraziłem swoje zdanie to zostałem nazwany kłamcą, moje posty zeedytowane po czym dostałem bana - ok, nawet nie tęsknię.

Inna sprawa, że nie ma co się pieklić, że na forum robi sie syf. Nikt nikogo nie flamuje, nikt nikogo nie obraża. A że o grze pisze się w większości w negatywach to raczej wina devsów. Ja w EQ2 już nie gram i grać nie planuję. Myślę, że za miesiąc spokojnie wszystkich betatestowiczów się pogasi krótkim "nie grasz to sie nie wypowiadaj - od bety dużo się zmieniło" i forum powróci na swoje tory, czyli kilka-kilkakanaście-kilkadziesiąt osób grających w retaila będzie tu pisywało.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 13:47 
 
ok Tux co do forum juz nie chce mi sie spierac bo jak widac mamy wlasne zdania na ten temat i kazdy slepo wiezy w swoje , tylko jedna prosba . Ja nie wiem czy ty to robisz na zlosc czy z ignorancji czy po prostu czytac nie potrafisz ale przestan mnie kur** nazywac "obcy" do jasnej cholery . Jak juz koniecznie chcesz spolszczyc moja ksywka to zadaj sobie tyle trudu i sprawdz co to slowo oznacza bo z "obcym " to ma G wspolnego. A jak robisz to na zlosc to udalo ci sie mnie wkurwic bo niecierpie jak ktos przekreca moja ksywa o ile juz wogule spolszcza.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 13:58 
 
Dzizus.... Tux zamknij wreszcie ten topic...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 14:16 
 
Ja zamkne, temat przeszedl na osobiste przepychanki, wiec nie ma racji bytu. Jak chcecie sie okladac grabkami po glowach, to idzcie na PM, albo do flamesow.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.