mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 17:15 
Cytuj  
no tak i znowu czegos zapomnialem :/
chcialem zapytac gdzie mozna (z normalnych miejsc) znalesc jakies fajne itemki? bo na holy lands of adam to jedynie mozna koxic- raz co mi sie udalo znalesc plaszczyk od 70 ale bez plusow a chcialbym cos lepszego, nie mowiac juz o lepszej broni niz szpikulec:/
za info bede bardzo wdzieczny


_________________
to ze jestem swirem, nie znaczy ze jestem glupi!!


Posty: 46
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 18:49 
Cytuj  
Grade to ranga w grze. Jest ich 50 i ciezko sie zdobywa coraz lepsze. Punkty do grade dostaje sie za zabijanie slayerow oraz potworow. Co jakis czas mozesz sobie wybrac dodatkowy skill za grade. zakladka Grade2 na razie nie działa, i nie wiadomo mi czy będzie...

Polskiej gildii wśród wampirów nie ma. Slayery zakładają, ale jeszcze nie mają kasy. Wampiry może i mają kase, bo jest nas dużo, ale (ja tak uważam) każdy woli ją zatrzymać dla siebie, niż wydawać na klan. Proponuje zrobić zrzutke po 15 mln. Uzbieramy 100 mln, wpiszemy klan na liste oczekiwań i potem wystarczy dorzucić reszte. Bo innego rozwiązania nie widze. Zaraz spadam grać i uzbierać te 15 mln :) :)

A zajebistego miejsca do itemkow po prostu nie ma. JAk chcesz zeby wypaaly ci masterpalle, curse+10/15 i inne zajebviste rzeczy, to musisz mieć ponad 40 luck :D co jest praktycznie nie możliwe bo itemy z luck*3 s D R O G I E. Ja posyukuje tam gdyie expuije, cyzli w adam :) :)


Posty: 12
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 20:11 
Cytuj  
Dzieki za odpisy, informacje sie przydadza...
A teraz chcialbym wiedziec czy mi sie komp rozpirzyl czy server padl?

Bo od wczoraj wieczor nie moge wlaczyc gry bo po ladowaniu Menu wypisuje mi jakis blad po koreansku i wychodzi z gry.

Zrobilem reinstalke gry i nie pomoglo.
Moze trzeba sciagnac patcha albo nowsza wersje ale nie wiem skad.

Moglby ktos cos doradzic??
Z gory thx...


_________________
End of hope,
End of love,
End of time,
The rest is silence...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 08:04 
Cytuj  
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego wczoraj wieczorem (ściągałem sobie triala horizons i myślałem że sobie poklikam na monsterki w DE) nie można było wyjść za bramy startowego miasta - gram slayerem od razu podlatywał jakiś wampir i mnie zabijał? A wysokolevelowych slayerów prawie nie było, zresztą było więcej wampirów niż slayerów. Trochę to było nudne bo mam 12lvl i zabijali mnie jednym ciosem :har:


Posty: 5
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 11:55 
Cytuj  
Master Lair... Tepez i Bathory... otwiera się co godzinę. Trzeba wcześniej zająć miejsce bo tylko 15 graczy może wejść do środka. Gdy już dostaniesz się do jaskini przez 5 Minut musisz utrzymac się przy życiu unikając buchających płomieni. Po upływie 5 minut pod ołtarzem zaczną pojawiać się grupy potworów od najgorszych do najlepszych. Po pokonaniu wszystkich potworów wszyscy walczycie z Bosem. Po jego zabiciu każdy dostaje Tepez / Bathory Bead, a jeden z 15 graczy dostaje Tepez / Bathory Pendant. Master Lair będzie szerzej opisany na naszym forum, ale narazie nie chce mi sie pisać.


Posty: 5
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 11:57 
Cytuj  
Marek... tereny wokół miasta to główne miejsce polowań Wampirów powinieneś iść w jakieś inne ustrojnie miejsce najlepiej z kolegą z wysokim lvlem. Teraz gdy Wampiry kompletnie zdominwały Slayerów ciężko jest żyć gdziekolwiek. Ale i tak zachęcam do gry 8) .

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 13:29 
Cytuj  
yaqp - mozesz mi powiedziec co sie dzieje z tym waszym forum?? Jak chce je otworzyc w pracy(bo tylko w pracy na razie probowalem) to jest ok...ale potem nie wazne na jaki temat wejde to laduje zatrzymuje sie pod koniec i wiesza mi IE...!!


Posty: 5
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 16:46 
Cytuj  
Nie mam pojęcia... to musi być wina systemu / komputera bo jeszcze nikt nie narzekał.


Posty: 12
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 08:57 
Cytuj  
Mam kolejny soczysty zestaw pytan:
______________________________

-pierwsze primo: od czego zaleza obrazenia zadawane przez "czary" wampa? Bo mam teoretycznie juz kilka dobrych jak np. Poison Strike, ale zadaja g...o tzn. nic!

-drugie primo: czy jest jakas mozliuwosc naprawy przedmiotow? bo mam pare rzeczy, ktore troche zal byloby stracic, a ten moment niebezpiecznie sie zbliza...

-trzecie primo: jak sobhie przypomne to dopisze...


_________________
End of hope,
End of love,
End of time,
The rest is silence...


Posty: 5
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 10:36 
Cytuj  
1. obrazenia zaleza od int'a
2. w kazdy miescie jest chociarz 1 NPC który naprawia itemy


Posty: 12
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 10:57 
Cytuj  
No i sie przypomnialo :D

A) Czy czary do walki wrecz (poison, acid hands) kumuluja obrazenia ze zwylkymi z walki wrecz??

B) Czy jest jakis sposob na "dokladny" opis skilli i spelli tzn. dokladne obrazenia, czas dfzialania itp? np. na jakiejs stronce albo jakos w grze??

C) C.D.N. :]


_________________
End of hope,
End of love,
End of time,
The rest is silence...


Posty: 5
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 16:59 
Cytuj  
Necroshian Deamon napisał(a):
A) Czy czary do walki wrecz (poison, acid hands) kumuluja obrazenia ze zwylkymi z walki wrecz??


atakujac kogos twoja sila ciosu rowna jest: bonus od sily, obrazenia boni jaka wladasz i czar ktorym atkujesz (polecam hands of wisdom- czy jakos tak to sie pisze, oczywiscie do momentu az dostaniesz czerwone pazurki:])

B)
ja sie nie spotkalem z takim opisem, ale to jest chyba jasne ze wyzszy poziom to i czar lepszy, a dmg i czas dzialania zalezy od twojego inta


P.S- polecam grac slayerem gdyz sa naprawde powertylko oczywiscie na wysokim poziomie a niestety wampy staraja sie zniechencac noobow zabijajac ich za to ze sie urodzili:( moj rekort to 2 min zycia poza miastem a 5 w podziemiach, ale generalnie bardziej urozmaicone zycie ma slayer niz wamp, szkoda ze tym drum zaczalem grac na poczatku i szkoda mi juz tylu levelow:(... i zaprzeczam temu iz slayer jest nastawiony na sieczke a wamp na magie, jak sie odpowiednio ukierunkujecie to wam wydaje sie tempym wojownikiem:]

pozdro


_________________
to ze jestem swirem, nie znaczy ze jestem glupi!!


Posty: 46
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 20:50 
Cytuj  
to ze masz dobrego wampa, to bardzo silny argument dla zalozenia slayera. Przemycajac glowy dla slayera bedziesz zarabial krocie. Kupisz pare resistancow i swiat nalezy do ciebie :) Poza tym slayery sa o wiele bardizej solidarni niz wampiry. Jak tylko dojade do 150 lvla moim wampem, to od razu zaczynam gre slayerem :):):)


Posty: 12
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 09:25 
Cytuj  
No to tak: Slayerem co prawda nie gram (na razie, co sie szybko zmieni), ale spokojnie moge popwiedziec, ze jest on o wiele mocniejszy od wampirka. Na porzadku dziennym sa sytuacje, ze w Lost Taiyan siedzi sobie jeden Slayer na "3 ranku Serent" lub "2 rankuFeacel" i rozwala kazdego wampa ktory tam wlizie (rowniez kilku naraz) bez specjalnych problemow. Pal jeszcze licho jak sie spotka takiego co wali mieczykiem, ale jak siedzi taki ze splowa, to ani do niego podejsc ani nic, mozna co najwyzej kliknac F8 2 razy (moj bind do nietoperka), i uciekac ile sil w skrzydelkach.

Ale nie wiem jak jest na wyzszych poziomach (ja mam 35).

Slayersi za to maja o tyle gorzej ze im do misata mozna wejsc i narobic sieki, a nam nie :] . Ale coz ryzyko zawodowe.

P.S. Czy wie ktos jaik mozna enchantowac te krysztalki w ksztalcie gwiazdki do kupienia w sklepie za 200k?????


_________________
End of hope,
End of love,
End of time,
The rest is silence...


Posty: 12
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 09:26 
Cytuj  
:har: I czy ktos wie jak na tym forum wrzucic sobie awatarka?? Bo taka jakos w profilu takiej opcji nie wykrylem...


_________________
End of hope,
End of love,
End of time,
The rest is silence...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 16:07 
Cytuj  
To przeczytaj FAQ.


_________________
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 19:31 
Cytuj  
Oki, a ja z takiej beczki:
Włażę na stronę http://www.darkeden.com/en/account/premium.html - i sami autorzy na razie nie mają nic do powiedzenia na ten temat. Czy ktoś z obecnych tutaj coś wie?

PS Zychoo, który raz dzisiaj odsyłasz kogoś do FAQ i jak to robisz że Cię szlag nie trafia? :D


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."


Posty: 19
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2004, 11:26 
Cytuj  
Necroshian Deamon napisał(a):
P.S. Czy wie ktos jaik mozna enchantowac te krysztalki w ksztalcie gwiazdki do kupienia w sklepie za 200k?????


Tymi krysztalkami sie enczantuje itemy np int +2 na int +3 itd .
Tyle ze szansa na to ze sie uda jest znikoma . Gdy saie nie uda to albo przedmiot traci swoja bonus o 1 albo sie niszczy . Np z tego int +2 zrobi sie +1 ^^


_________________
Poprzez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2004, 17:32 
Cytuj  
Ja mam takie pytanko do was... Czy macie w tej wspaniałej i ciekawej gierce jaką jest DarkEden lagi?? I czy jest jakiś polski server tej gry czy tylko ten orginalny??

Aha mój nick w grze to OPRAVCA... w walcze przeciwko WAMPOM:)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 09:06 
Cytuj  
ja mialem lagi w weekend..takie ze zrezygnowalem z grania :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.