mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 13:34 
Cytuj  
Quetzacotl.. Znasz krzaczkowaty?? Albo spędziłeś przy tym sporo czsu:)... Dzięki.. Ciekawe czy się trzeba logować zakładając konto na stronie.. Wie ktoś może??


Posty: 14
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 19:49 
Cytuj  
grałem niedawno w to troche mam bodajze 8 lvl :D

gra nawet fajna tylko torche po dłuzszym graniu boli palec on naciskania myszki :D

są 4 razy ale jak na moje z tego co zauwazyłem to niema tam zadnego maga tylko sami wojownicy :D ja gram wojem bo najłatwiej na moje sie tam połapac :D troche głupio sie dodaje statystyki ale po kilku dniach mozna sie przyzwyczaic ( i zrobic postac od nowa :D)

bronie i zbroje sie bardzo fajnie swiecą :D

PS.do rejestracji jest potrzebny KSSN


Posty: 14
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 20:02 
Cytuj  
http://www.onrpg.com/ftopic2869.html link do zasania klienta wystarczy zmazac koncówke i z ftp bezpośrednio zassac najnowśa wersie + patcha

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 23:24 
Cytuj  
http://www.gamepop.com/apps/membership/join.asp yyyyy co w jakiej kolejnosci klikac?


Posty: 3
Dołączył(a): 18.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 16:21 
Cytuj  
Tak chcialem spytac,czy to tylko ja,czy ktos inny tez ma problemy z downloadem patcha od Xiah-a? :wtf:

Jeżeli ktos zna linka downloada tego patcha bylo by milo gdyby sie zemna nim podzielil :)


_________________
"Bądzcie dzielni bo nieznacie dnia ni godziny."


Posty: 5
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 23:54 
Cytuj  
siema jestem nowym uzytkownikiem na forum mam problem z knight online wszysto od poczontku sciognolem se ladnie knight online zainstalowalem i niby all jest good potem klikam dwa razy na ikonke knight online i uruchamia mi sie strona na kturej trzeba sie chyba zajerestrowac tylko ze nie wiem jak bo wszytko jest po chinku czy koreansku mniejsza o to prosdze was pomuzcie mi gg 8818389
Pozdro all


ps sorry z gury za blendy ortograficzne xD


Posty: 1
Dołączył(a): 21.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 07:56 
Cytuj  
A mozemi ktos powiedziec , jaka jest teraz wersja na Xiah , bo sciagam patchera i go instaluje , ale to gowno daje pisze ze versja jest zła(oczywiscie pisze mi to po ang .) bardzo prosil bym o podanie aktualnej wersji ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.