mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 15:49 
 
Mam propozycje go GM'ow, zeby zrobili magom 2 rzeczy:
1.Kazdy skladnik kosztuje 3-4gp
2.Mozna kupic czary do 4-5poz. ale wyzej nie (aha, zeb scribe mogli sprzedawac scrolle dowolnego poziomu np 8, bo w stareym swiecie mozna bylo sprzedac tlyko to, co NPC aktulanie handlowal, a wiec np lighting, ale nie mogelm mu dac 5-6 poziomowych zaklec :/)

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 15:57 
 
Cytuj:
1.Kazdy skladnik kosztuje 3-4gp
2.Mozna kupic czary do 4-5poz. ale wyzej nie (aha, zeb scribe mogli sprzedawac scrolle dowolnego poziomu np 8,)


dobry pomysl
ceny regow na poziomie 3 gp procz BP, MR i BM ktore powinny kosztowac po 5 gp.
dodatkowo maly dodatek ekonomiczny. czyli po zakupach dokonanych przez graczy, ceny regow rosna o powiedzmy 1 gp na sztuce (o ile jakies zostaly) do momentu nastepnego restocku vendorkow.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 16:14 
 
Dobry pomysl!
A co do moejj 2 sprawy jak sie ustosunkowicie??? (czy jakos tak to sie mowi :wink:)

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 16:43 
 
no tak. zapomnialem napisac, ze to tez trzeba wprowadzic :smile:
za malo jest graczy, zeby handelek kwitl :sad:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 17:17 
 
Ja mam duzo czarow na handel!
moge sprzedac
mam czary do 8 kregu wlacznie (nie wyszstkie niestety)

Toll podaj prosze odpowiednie ceny za czary z danego kregu to bede sprzedawal
Nie mam pojecia za ile mam opychac scrolle a nie chce za tanio zeby rynku nie spierdziejewalic :smile:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

*

Posty: 79
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 19:49 
 
Ja mam prawie cala ksiege i pohandlowac moge! Ale jak w sklepie beda czary 8 kregu po 50 gp (tak bylo z poczatku) to handel napewno zwiednie... ale moznaby zastosowac zabieg ekonomiczny. Vendor skupuje wszystkie czary (oczywiscie w odpowiednich cenach). A kupic mozna u niego czary z 1 i 2 kregu + to co skupi od graczy do najblizszego restoku.

A co do zmiany cen skladnikow. Swietny pomysl z tym wzrostem ale nie przy kazdej sprzedazy ale powiedzmy co 100 sztuk skladnika (czy czegokolwiek innego) cena rosnie o 1gp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.