mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 13:52 
 
wert to dobrze ujal :smile:)

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 13:54 
 
Toll ---> to był wypadek techniczny ale niespodziewanie na czasie wyszedł mi ten komentaz, bo nie :grin:

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 13:56 
 
ShadoH ---> bedać rybakiem mialeś zamiar kupic maly domek???
Co za całkowity brak ambicji - ja tu sie zastanawiałem nad małą wiezą tudziesz jakas inną luxusowa willą :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 13:57 
 
Cytuj:
2001-12-29 13:49, wert napisał:

- "No co Ty tą to daj za tyle i tyle przeciez to chyba unikat wyławia się ją raz na 3 dni"
:grin: :grin:

Tak wiec drodzy kowale - macie ostrą konkurencje :grin:



I cos z tym bedzie trzeba zrobic... tak do konca bo niektorym nie pasuje... a kowal na taka zbroje jak rybak "se wylawia" pracuje iles tam dni i godzin w kopalni... juz ja cos wymysle... hihihihihi

Strzezcie sie....


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 14:05 
 
Szerszen ---> tylko moze nie zmieniaj tych zbroi na zywiolakow dobra :wink:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 15:05 
 
W zasadzei czemu nie... w koncu zawod rybaka nie moze byc taki bezpieczny....


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 15:19 
 
E tam zywiolak w ta strone, czy zywiolak w tamta... a na przyklad Kraken ktorego wylowisz bedzie mial takowa zbroje... pod warunkiem ze ja z niego wyciagniesz :grin:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 15:30 
 
To ja mam - jako przedstawiciel kowali - inny pomysl :smile:. Niech kowalowi od czasu do czasu uda sie "wykuc" np. 1k filetow. Wtedy bedzie remis :grin: :grin:.


Posty: 12
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 15:42 
 
Szerszen nie strasz mnie prosze... To ze jestes GM`em nie znaczy ze jestes Bogiem. Owszem gracze sa zdani na was, ale nie rob nam takiej cholernej laski (sorky nie mam polskich liter :wink:). Wez w ogole zrob tak zeby rybki nawet sie na glebie nie pojawialy... Bo chyba tak mozesz??? Dla mnie osoba ktora wykorzystuje swoje uprawnienia nadzwyczajne (np GM) w celach rozrachunku osobistego (np ze mna) jest lamusem. To ze jestes GM`em nie zwalnia takze ciebie z tego "regulaminu" ktory sami tworzycie... A mowicie ze ma byc bardziej rzeczywiscie?? No i jest. A co, ja niemoge sobie ponarzekac??? NO i narzekam bo duzo kasy przejebalem. Mogliscie przynajmniej napisac wczesniej ze zmienicie cene, np. na tym forum. Ale co ja wam bede pierdolil wiecej... Wy i tak zostaniecie przy swoim. Ale postarajcie siebie postawic w mojej sytuacji. Ja rozumiem ze trudny jest zywot GM`a i wszystkim nigdy sie nie dogodzi. Ale mi wydaje sie ze mozna bylo to zrobic inaczej. A i nie straszcie mnie prosze jakas zemsta czy cos bo ja leje na to... Pewnie wy GM`y macie same zbrojne postacie i pewnie z wami bym przegral. Ale czy o to wam chodzi??? Zeby zabic zwyklego, wkurwionego rybaka? Jesli tak to zapraszam... :wink: Aha i zadnej palki nie przeginalem !!!! ;p

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 16:53 
 
dziwny gosc...
bycie GMem to wlasnie BYCIE bogiem.
my mozemy wszystko.
a rybakom i tak jest za latwo :smile:
(zarcik)


Posty: 12
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 17:49 
 
Owszem jestem dziwny, ale swoje poglady mam :smile:). A GM jest dla mnie co najwyzej pol-bogiem :razz:. hehehe...


Posty: 44
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 18:03 
 
Ej, panie i panowie gamemasterzy, ten kolo imo ma racje, ja tesh w zasadzie chcialem sobie zarobic na rybkach i gowno z tego wyszlo, wiec rzucilem robote i poszeldem w najprostsza metode zdobycia 5k w ciagu 15 minut, jakkolwiek nie powiem wam w czym bug (bo to nie bug) polega, ale zrobcie spowrotem rybki zeby sie jakos opplacalo ich lowienie, bo na CL szyciej zrobie 1k na rybach niz tutaj 200 zlociszy:P


_________________
Faris Sherwitz

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 18:15 
 
5k w 15 min - to brzmi jak wyzwanie :smile: :smile:

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 00:57 
 
Jak czytam te wszystkie posty o wielkich zarobkach, to mi sie rzygac chce...
A moze dla was jest jakas gra p.t. "Wyscig szczurow" ? Albo "Jak zdobyc milion w tydzien".
Poszukajcie takiej gry i zycze powodzenia.
Wert - zawiodles mnie, materialisto jeden :smile:

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 01:03 
 
Ja na starym SC zarobilem 50k w 15min takie tam byly mozliwosci a tu... nic tylko do wszytskiego czeba legalnie dojsc keke :grin:
A BTW dobrze ze te rybki obnizyliscie bo na small keepa w kilka dni zarobic to naprawde niezly walek.


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 10:24 
 
Cytuj:
2001-12-30 15:42, ShadoH napisał:
Szerszen nie strasz mnie prosze... To ze jestes GM`em nie znaczy ze jestes Bogiem.


Uscislijmy sobie pare rzeczy - w tym swiecie jestem bogiem (litera mala celowo). Powiem wiecej... jeden ruch reki... i pare klawiszy a swiat przestaje istniec... czy masz jeszcze jakeis watpliwosci?

Cytuj:
Owszem gracze sa zdani na was, ale nie rob nam takiej cholernej laski (sorky nie mam polskich liter :wink:). Wez w ogole zrob tak zeby rybki nawet sie na glebie nie pojawialy... Bo chyba tak mozesz??? Dla mnie osoba ktora wykorzystuje swoje uprawnienia nadzwyczajne (np GM) w celach rozrachunku osobistego (np ze mna) jest lamusem.


Jestem bogiem typu greckiego mam swoje preferencje (rowniez seksualne) hehehehehe nie musisz opierac sie o drzewo hihihihihi wole kobiety ;-P

A na serio... jedyny celo do jakiego osobiscie wykorzystuje wladze jaka ma GM jest gdy ktos probuje sie na mnie wyzywac lub nieladnie sie o mnie wyraza... zalatwiam to szybko i... mozliwie bezbolesnie - zapytaj Gimliego... nie cierpial dlugo.

Cytuj:
To ze jestes GM`em nie zwalnia takze ciebie z tego "regulaminu" ktory sami tworzycie... A mowicie ze ma byc bardziej rzeczywiscie?? No i jest. A co, ja niemoge sobie ponarzekac??? NO i narzekam bo duzo kasy przejebalem.


A czy to moja wina ze zamiast sprzedawac rybki jak kazdy uczicwy rybak - swieze i prosto z wody, ty je kamuflujesz - nawet nieposolone w banku.
Badz wsciekly sa na siebie.

Cytuj:
Mogliscie przynajmniej napisac wczesniej ze zmienicie cene, np. na tym forum. Ale co ja wam bede pierdolil wiecej... Wy i tak zostaniecie przy swoim. Ale postarajcie siebie postawic w mojej sytuacji. Ja rozumiem ze trudny jest zywot GM`a i wszystkim nigdy sie nie dogodzi. Ale mi wydaje sie ze mozna bylo to zrobic inaczej. A i nie straszcie mnie prosze jakas zemsta czy cos bo ja leje na to... Pewnie wy GM`y macie same zbrojne postacie i pewnie z wami bym przegral.


Hehehe tak... widzisz jest maly problem, my nei potrzebujemy zbrojnych postaci. Jestesmy bogami w tym malym swiecie, a jaki bog bedize sie znizal do uzywania miecza... od tego jest prawdziwa moc... Luke use the fosa... may the forsa be with you i te sprawy... ja naprawde nie potrzebuje miecza, powiem wiecej miecze duzo lepiej przyciagaja nasze boskie blyskawice.... co nie znaczy ze magowie sa bezpieczni... hihihihi to oni wykradaja nam nasze boskie czary...

Cytuj:
Ale czy o to wam chodzi??? Zeby zabic zwyklego, wkurwionego rybaka? Jesli tak to zapraszam... :wink: Aha i zadnej palki nie przeginalem !!!! ;p


Jesli wkurwiony rybak podnosi glos na boga danego swiata to powinien uwaza aby ten bog nie zwrocil na niego uwagi. Czy to jasne?
A jesli taki bog jak ja zaczyna zwracac na nedznego wkurwionego rybaka swoj wzrok i uslyszy od tego rybaka zamiast modlitwy i prosby o poprawe losu bluzgi pod swoim adresem to moze sie to skonczyc tylko w jeden sposob... i jest nim blyskawica... a czasem maly dodatek...(i nie jest to wiezienie) czy to rowniez jest jasne panie rybaku...?

To napisalem ja.
Szary
bog swiata strefy cienia, wladajacy blyskawicami i potrafiacy byc laskawy dla tych, ktorzy grzecznie prosza i okrutny dla tych ktorzy glos na niego podnosza. Co pare osob moze potwierdzic w obie strony.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 10:34 
 
Potwierdzam :grin:
Amen


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...


Posty: 12
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 11:16 
 
hehehe... zostawie to bez komentarza :razz: Juz mi troche przeszlo wiec luzzzzzz.... :razz:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 11:26 
 
A szkoda... komentarz moglby pomoc w podjeciu wlasciwej decyzji hihihihihi ;-P


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 18:52 
 
Cytuj:
Jesli wkurwiony rybak podnosi glos na boga danego swiata to powinien uwaza aby ten bog nie zwrocil na niego uwagi. Czy to jasne?
A jesli taki bog jak ja zaczyna zwracac na nedznego wkurwionego rybaka swoj wzrok i uslyszy od tego rybaka zamiast modlitwy i prosby o poprawe losu bluzgi pod swoim adresem to moze sie to skonczyc tylko w jeden sposob... i jest nim blyskawica... a czasem maly dodatek...(i nie jest to wiezienie) czy to rowniez jest jasne panie rybaku...?

nizle powiedziane, ale co czy bog ktory odznacza sie tym ze przysluchuje sie prosbom i tlumom mamroczacym podnosem modlitwy :smile:)) to madry bog ???
chyba nie swiatczy o nim dobrze jesli slucha "lizusow" ....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.