mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2004, 22:14 
Cytuj  
NERD KING napisał(a):
Mozna spotkac nawet do 60 graczy i nawet zabardzo nie laguje

OMG! Az 60 graczy! Toz to caly tlum jest!

X.

PS. Rece opadaja...


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2004, 23:39 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
NERD KING napisał(a):
Mozna spotkac nawet do 60 graczy i nawet zabardzo nie laguje

OMG! Az 60 graczy! Toz to caly tlum jest!

X.

PS. Rece opadaja...


wiesz.. inne serki nie potrafią utrzymać 5 osób, przy 10 to juz w ogole padają ; ]

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 15:28 
Cytuj  
Dreamq czy jestes moze wspoltworca Tenfy? <bleee...>

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 16:21 
Cytuj  
wasz server NIGDY nie będzie chociaż w 20% tak rozbudowany jak oficjalny i nic tego nie zmieni; a ludzie na nim grający bedą mieli tylko nędzną namiastkę prawdy, to tak jak lizać lizaka przez szybę wystawy...
POZA TYM TO JEST ZWYKŁA KRADZIEŻ!

ps: co do głosów sprawiedliwości, które się teraz odezwą - zostałem przez was uświadomiony co do darmówek i płatnych MMORPG, najwyższy czas opuścić piaskownicę :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 12:20 
Cytuj  
Ja tam częściowo ludzi rozumiem... W końcu superprodukcja, zajarali się... Jak wyjdzie OB serwer pójdzie do piachu...
Dhoro, powiedz mi tak szczerze, przynajmniej zastanawiałbyś się nad spróbowaniem na tym ich serwie gdybyś szczęściarzu nie załapał się do oficjalnej bety, co?
Sam się zastanawiałem - ale jestem zbyt leniwy żeby się wkurzać downami i rollbackami takiego serwerka, wolę poczekać :]


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:42 
Cytuj  
Nie. Czekałbym na OB, ta gra jest zbyt dobra bu próbować jej na pirackim servie.
BTW. Miałem i mam zamiar zakupić WoW'a po oficjalnej premierze i "katować" do upadłego :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:50 
Cytuj  
buhaha - 60 osób :o :o :o :o

ale jednocześnie czy zarejestrowanych 8)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
buhaha - 60 osób :o :o :o :o

ale jednocześnie czy zarejestrowanych 8)


jednoczesnie ;p

mówilem że serw jest po to żeby się zaznajomić z grą, a wy mnie tu najeżdzacie ; ] To oczywiste ze to nie bedzie 'ten sam' WoW, ludzie chcą zobaczyć jak to wszystko wygląda w praktyce ;]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 15:05 
Cytuj  
do zaznajomienia się z grą wystarczy open beta :)
To z czym się można zaznajomić na pirackich shardach to mało stabilne, zalogowane, prawie niedziałające coś co tylko grafiką miejscami przypomina produkt blizzarda - może spokojnie robić za antyreklamę tej gry.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 15:47 
Cytuj  
masz 100% racji tylko ob sie jeszcze nie zaczeła, a 'fri' serki chodza juz od dluzszego czasu ; ] Nie każdy mogl wziasc udzial w cb/st a chce chociazby zobaczyc animacje postaci, czy sprawdzic jak z udzwiekowieniem etc.

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 16:15 
Cytuj  
Dreamq napisał(a):
Nasz serwer do Lineage 2 ma juz ponad 90% zawartosci oryginału (prawie wszystkie skille i questy działaja).
(...)


Wasz serv do Lineage 2 ??? A mógłbyś podać info tego serverka, jakąś stronke/forum/anything...

A propos free serków, to nie są złe jeżeli ktoś chce sprawdzić jak wygląda sama rozgrywka, fizyka gry, animacje, muza, etc. Dlaczego ludzie nie mogą spradzić czy im taka gra podejdzie? Po to wypuszcza się pliki serverowe, żeby inni robili shardy - nie? 8)
Mnie osobiście nie odpowiada rozgrywka Priston Tale, za to polubiłem swojego czasu Mu-online i RYL'a. Mam zamiar teraz spróbować Lineage 2, jeżeli spodoba mi się to wykupie sobie konto na oficjalnym serverku. Tak zrobiłem z EQ i nie widzę przeciwskazań żeby inni mogli robić podobnie... Inna sprawa jest z kradnięciem serva, ale w naszym pięknym kraju nie takie rzeczy można znieść...

P.S. Znacie jakieś free servy do WoW'a? Może podacie linka, bo nie zostałem szczęśliwym graczem w CB...

Pozdrawiam...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 16:28 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
Po to wypuszcza się pliki serverowe, żeby inni robili shardy - nie? 8)

Yyy, kto niby wypuszcza pliki serwerowe do gier MMO? Czy tez raczej sa kradzione, albo klient jest poddawany reverse engineeringowi? Czy tak, czy siak, jest to zlodziejstwo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 16:38 
Cytuj  
wejdz do kina i powiedz ze zaplacisz po filmie bo nie wiesz czy ci sie spodoba. weak


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 17:04 
Cytuj  
Ja wolal bym sciagnac film przed premiera i obejrzec go na kinie domowym.
Koma gdyby (powtarzam gdyby) wyszedl free serwer do WOWa i gdyby dzialalo wszystko co oferuje gra czy nie wolal bys pograc na tym serwerze?
<tylko nie wciskaj kitu ze to byla by kradzierz itp.>


Posty: 13
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 17:20 
Cytuj  
...gdyby najnowszy modele Ferrari rozdawano za darmo. Wez sie stukni w lep i przeczytaj swoj podpis jeszcze raz. oczywiscie zawsze mozesz ukrasc, albo jedzic maluszkiem i udawac ze to nowa bmka.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 22:06 
Cytuj  
Nie rozumiem was. Jesli prywatny serwer jest do bani to gre na nim nazywacie kradzieza, jesli jednak taki frreshard jest rownie dobry jak serwer oryginalny to gre na nim nazywacie jazda luksusowym autkiem.

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 23:00 
Cytuj  
Webzen wypuścił pliki serva do versji 0.97, więc nie mówcie że wszystkie servy są kradzione.
A że większość pomysłów na free shardach jest w miarę rozwoju servów globalnych kradziona to inna bajka...
ALE NIE NAPISAŁEM ŻE POPIERAM KRADZIEŻ. Kilka osób na tym forum nie potrafi najwyraźniej czytać. A jeżeli ktoś nie potrafi uważnie czytać to tym bardziej nie powinien pisać...

P.S. Mam wrażenie że niektóre osoby szukają na forum postów które można zjechać, nie mając nic konkretnego do powiedzienia...

Pozdrawiam...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 00:48 
Cytuj  
Skoro tak mówisz to po cholere płacic za jakąkolwiek grę online skoro wszystko na freeshardach może wyglądać tak samo.. Mówiłeś że server do Lineage 2 masz w 90%(chyba).. No to skoro tak jest to po co płacić za tą grę skoro u ciebie można pograć za free??

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 00:57 
Cytuj  
Ciekawe czy odpowie...

Też pytałem o jakiekolwiek dane a propos tego serverka.
Narazie nic.
Ale dajmy gościowi troche czasu, może akurat jest na wakacjach z oferty Last Minute :D

Pozdrawiam...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 00:57 
Cytuj  
:wtf:
Nie najezdzajcie na shardy i tego typu sprawy oraz ludzi chcacych tam zagrac. Ja tu sie zastanawiam jak prad i net oplacic a wy chcecie zebym jeszcze za mmorpg'a placil...jakbym mial kase to bym placil, ale nie mam niestety wiec nie zaplace bo z czego...
Dlatego np. podoba mi sie i gram na RoE, mmorpg darmowy z opcja konta premium ktore wcale duzo nie daje. Ale jesli gra ci sie spodobala i masz kase to zalozysz takie konto. Sam bym tak zrobil...jesli bym mial ofcoz z czego zaplacic...
Tyle...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.