mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 79
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 09:52 
 
prosze o odblokowanie wszystkich czarow maga w miescie... juz wystarczajaco czesto gine z powodu ich braku...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 11:46 
 
Prosze o nauczenie Moby'ego walki w miescie, jako mag... mam go dosc i nic nie ebde zmienial.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 11:56 
 
Moby jest taki tajny uklad klawiszy w UO ktory kiedys zostal wylaczony a okazalo sie ze na tym nowym NOX'ie dziala bezblednie a mianowicie jak juz masz malo zycia tuz przed smiercia to wciskasz ALT+F4 i... wygrywasz walke.


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 04:15 
 
Moby po pierwsze kup, zaltw albo zdobadz sobie rune zaznaczona na jakies odlegle miejsce najlepiej inne miasto.
Po drugie jak widzisz ze ktos cie goni teleportuj sie do tego miasta.
Po trzecie jako mag mozesz uzywac do walki laski i nie przeszkadza ona w czarowaniu.
Po czwarte mozesz nosic zbroje, w zasadzie kazda na jaka zezwala sila bo jest bug i mag moze walic czary chyba w kazdym pancerzu, nie mozesz tylko medytowac
Po piate uzywaj czaru reactive armour, i leczenia choc truc nie mozesz w miescie magia zawsze mozesz zatruc bron - laske tez mozna zatruc
po 6 od walenia zombi pala rosnie sila ale nie rosnie dex - zacznij uzywac dwuch broni jednej dla dexa jednej dla sily jak bedziesz szybki i dobry w palce to nikt ci nie podskoczy
co dalej jesli zucasz czar to zrob sobie makro do tego na last target
naucz sie hidding, zawsze sie mozna schowac
co jeszcze - wyciagnij wroga za miasto
nic wiecej mi nie przychodzi do glowy aaa wresling hmm wydaje mi sie ze dosc wazny, z odpowidnim poziomem tego skila i bedac szybszym niz przeciwnik mozesz sporo narozarbiac :wink:

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 10:43 
 
Cytuj:
2001-12-31 04:15, Scorpio napisał:
Moby po pierwsze kup, zaltw albo zdobadz sobie rune zaznaczona na jakies odlegle miejsce najlepiej inne miasto.
Po drugie jak widzisz ze ktos cie goni teleportuj sie do tego miasta.
Po trzecie jako mag mozesz uzywac do walki laski i nie przeszkadza ona w czarowaniu.
Po czwarte mozesz nosic zbroje, w zasadzie kazda na jaka zezwala sila bo jest bug i mag moze walic czary chyba w kazdym pancerzu, nie mozesz tylko medytowac
Po piate uzywaj czaru reactive armour, i leczenia choc truc nie mozesz w miescie magia zawsze mozesz zatruc bron - laske tez mozna zatruc
po 6 od walenia zombi pala rosnie sila ale nie rosnie dex - zacznij uzywac dwuch broni jednej dla dexa jednej dla sily jak bedziesz szybki i dobry w palce to nikt ci nie podskoczy
co dalej jesli zucasz czar to zrob sobie makro do tego na last target
naucz sie hidding, zawsze sie mozna schowac
co jeszcze - wyciagnij wroga za miasto
nic wiecej mi nie przychodzi do glowy aaa wresling hmm wydaje mi sie ze dosc wazny, z odpowidnim poziomem tego skila i bedac szybszym niz przeciwnik mozesz sporo narozarbiac :wink:


Scorpio---> cos ci powiem mag z lska ni ma szans z magiem z mieczem w ciezkiej zbroi z rective armorem.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Pirotess dnia 2001-12-31 10:44 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 11:49 
 
Pirotess, ale wrestlingiem mozna zastosowac zarowno rozzbrajanie jak i ogluszanie (tak tak, wrestling to nie taki glupi skill - tylko potrzebne jest jeszcze anatomy lub armslore), nie mowiac juz o tym ze do palek naleza rowneiz roznego rodzaje maule i generalnie polecam laske... (nie nie blackstaff) - aktualnie najlepsza jest... ta trzecia... quaterstaff jesli mnie pamiec nie myli... - dla maga oczywiscie...

Pozatym mag w ciezkiej sbroi sobie niepomedytuje... wiec tu juz sie liczy taktyka i technika walki... moze by tak poczekac az mu reactive armor szlag trafi a w miedzyczasie z doskoku... ludzie... kombinujcie kombinujcie... to dokladnie zalezy od tego na co sie postawi.

A no i majac miecz w reku nie rzuci zadnego czaru... jesli sie nie myle... hihihihi, wiec musi go odlozyc a jak go odklada to wy szybciutko... szybciutko... i w morde... i odskok... zreszta... no wlasnie... walka przeciez nie polega na staniu i klikaniu myszka na CeL... a potem czekaaaniu... az w koncuuuu ten ciooos wyjdzie *wydajac przy tym bojowe okrzyki*

A i jeszcze jedno, na pewno przy magicznych broniach pozostawimy wymogi odpowiedniej wielkosci INT i taki glupek z 10 INTA nie bedzie mogl uzywac viking sword of force np. :wink: (ale to tak na marginesie)

_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2001-12-31 11:52 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 01:04 
 
Pirotess to ja ci cos powiem. Mam na CL woja z swords, cupnelismy sie z kolesiem ktory jest magiem on mial lache ja katane - zgadnij kto wygral - i on nie zucal zaklec a ja mialem AR 62 wiec wcale nie tak malo.
To raz a pozatym np reactive armour zwieksza znajomosc pisania scroli .....
A co do wreslingu, to mam nadzieje ze bedzie dzialalo wykonywanie unikow, wiec w straciu moze nie byc wcale a wcale tak zle z golym magiem

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 05:23 
 
Scorpio wyjasnij co znaczy ze "AR zwieksza znajomosc pisania scrolli"
a poza tym to z tego kolesia byl kurde niezly mag skoro NIE RZUCIL ZADNEGO CZARU
LOL

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 10:56 
 
Sluchaj tak sie sklada ze to bylo czysto zabawowe, a magiem jest muj qmpel i nie walczylismy na smierc i zycie tylko dla sprawdzenia umiejetnosci. Jak by chcial to by mnie przezul i wyplul uzywajac magi i macy bo np na CL bless daje od 6 do 16 in plus stats w zaleznosci chyba od magery i fartu a poza tym inne czary tez istnieja wiec ....
Co do armour nie chodzi o czysty Ar tylko o bonus do czaru reactive armour wynikajacy z meditation i inscrption - w przypadku GM magery, medytacja i pisanie daje wg stratics o ok 80% lepsza ochrone niz samemu GM magery
Wiec obrazowo mowiac mag z mieczem i RA kontra np GM mag wresler + GM pisanie z medytacja w tej samej RA ma wieksze szanse na przezycie starcia .... tyle teori

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 11:00 
 
A ja mam inna prosbe - statek... Panowie GM mowili ze cos skombinuja... i na tym sie skonczylo... Czy bedzie takie cudo w najblizszej przyszlosci ?

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 16:21 
 
Cytuj:
2001-12-31 11:49, Szerszen napisał:

A no i majac miecz w reku nie rzuci zadnego czaru... jesli sie nie myle... hihihihi, wiec musi go odlozyc a jak go odklada to wy szybciutko... szybciutko... i w morde... i odskok... zreszta... no wlasnie... walka przeciez nie polega na staniu i klikaniu myszka na CeL... a potem czekaaaniu... az w koncuuuu ten ciooos wyjdzie *wydajac przy tym bojowe okrzyki*



Jezeli mag idze do walki z mieczem to nie po to zeby czary rzucac tylko zeby tym mieczem rąbać.
Poza tym tu chyba bardziej chodzi o walke Mag vs Wojownik - wojownik moze bezproblemu zaatakowac a magowi nie pozostaje nic innego tylko ucieczka.
Watpie bardzo czy by bardzo dobry mag niemogacy uzywac czarow ofensywbych w miescie mial choc cien szansy z bardzo dobrym wojem.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 16:42 
 
trzeba zrobic tak (to do szerszenia), zeby w miescie nie dalo sie rzucac tylko czarow obszarowych. czyli wszystkich fieldow, plus meteor swarm, trzesienie ziemi i chain lighting.
a reszta jak kto uwaza :smile:


Posty: 15
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 19:44 
 
szerszen - imo bezsensu jest ograniczanie jakichkolwiek czarow w miescie... jesli banujesz rzucanie czarow w miescie to zbanuj tez noszenie mieczy i tarczy (koniecznie)
gdzie tu sprawiedliwosc?

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 20:28 
 
ehh a moze tylko rzucanie czarow nir obszarowych na crime'ow?:P Wtedy nei ebdzie snajperowania nowonarodzonych graczy?:P

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 10:52 
 
Snajperowanie nowonarodzonych graczy... to jest prawnie zakazane i dostarczenie screena z PVP - i konieczniee imieniem snajperujacego oznacza smierc i to nie jedna a dwie, bo blokade konta.

Niestety ale jakosc PK przedstawia wiele do zyczenia... rzeklbym ze jest to zbojectwo, a zbojectwa na newbiesach nie toleruje.

A nad czarami pomysle pomysle... w tzw. wolnej chwili.
_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-01-02 10:53 ]</font>

*

Posty: 79
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 16:37 
 
A wlasnie... czy nie da sie jakos ograniczyc mordercow? Bo naprawde wkurza mnie fakt ze stoje przy cmentarzu medytujac... obok stoi kilku mordercow. Nagle ktoremus odbiija i mnie zabija. Wskrzeszam sie, biore skladniki a ten mnie znowu po lbie... NIE DA SIE ICH JAKOS OGRANICZYC?

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 17:00 
 
Swoja drogą strasznie się ich duzo nagle porobiło. Ledwo się GM dorobili juz lecą mordować. Gra z samymi pikejami jest beznadziejna, gówniarstwo i tyle.
Tyle że tutaj się na razie ich nie boje, bo sam już sie dorobiłem całkiem silnego herosa. Ale nawet jak będe najsilniejszy na całym shardzie NIE zostane Pikejem.
W dodatku mało jest gildii spod znaku order, może ja niedługo jakąś założe...

_________________
Didżej przy konsoli
Spoko robi oli
Zrobi jeszcze lepsze
Gdy łono se ogoli

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-02 17:01 ]</font>

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 17:45 
 
To ja mialem taka "przygode" wczoraj. Ide sobie z Wind do Britt przez te przelecz w gorach. Oczywiscie mialem nowiutka postac. A tu mnie spotyka dwoch redow. Ide se dalej ze swieczka w rece a tu jeden z nich do mnie gada. Cytuje "ej stoj, oddawaj swieczke i wyskakuj z butow". To ja w smiech i mowie spadaj i se ide dalej. Na to jeden podjezdza i mnie zabija a ze swieczka byla jako NB item to zostala przy mnie. Jakie mieli zdzwinie ze nie dostali swieczki hehe. Naprawde bardzo mnie rozbawili ci "wielcy mordercy" buahahaha. Naprawde takie debile sie nie rodza oni sie spawnuja :grin:. Moze jeden z nich to czyta i mu teraz wstyd.


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 22:04 
 
Niestety PK sie nie da ograniczyc inaczej niz dostarczajac zrzuty z killa pod wlasciwy adres - wiem donosicielstwo, ale niestety mamy lame PK, ktorzy nie szanuja statusu newbie :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.