mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 06:53 
Cytuj  
lul, znowu sie zaczelo najezdzanie ; ] Jak chcą grać, niech grają - nie widze w tym nic złego (moze poza tym że same serwery są nielegalne).

Ktos prosił o info.
Trzeba edytować plik realmlist.wtf w katalogu z grą i zamiast eu1.battlenet.com wpisujesz 65.66.153.89. Konto robisz juz w grze, wpisując jakis login i hasło.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 10:42 
Cytuj  
Koma napisał(a):
wejdz do kina i powiedz ze zaplacisz po filmie bo nie wiesz czy ci sie spodoba. weak


Niby zawsze z onetu można sobie kilkuminutowego trailera ściągnąć ;)


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 11:08 
Cytuj  
Ja szanuję ludzi z blizzarda za to co robią, za profesjonalizm itd. - wydają bardzo dobre, bardzo grywalne gry. Sam święty nie jestem, czasami zadowalam się piratem, ale produkty blizzarda zasługują na te kilkadziesiąt złotych bo chłopaki odwalają kawał dobrej roboty.

Nie będę moralizował bo nie o to chodzi, ale nie stać cie to graj w jakieś Dark edeny, Tibie, Mu online które są produktami tak syfiastymi, że nawet za darmo odrzucają na kilka kilometrów. czy stawiaj sobie shardy do ultimy czy innych starszych mmo. A od produktów dobrych i nowych trzymaj się z daleka, ludzie stawiający takie pirackie serwery bekną wcześniej czy później, a znaleźć ich po IP to 30s dla 12-latka...
Jest/będzie open beta więc twój piracki shard nie ma prawa bytu.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 11:19 
Cytuj  
To już chyba na własnej skórze trzeba się przekonać że 99% tego co darmowe ma brązowy kolor ;)
Za dobre tytuły trzeba płacić (nie miał tego ktoś w stopce? ;) )
Ja tam już się przekonałem, w ramach pokuty oplułem, psami poszczułem itd., darmowgo nie tykam bo śmierdzi.
Na WOW się nie podniecam, więc poczekam do open beta. Co i wszystkim szukającym 'darmowego' serwera radzę.


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 11:51 
Cytuj  
brawo ten pan powyżej


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 14:46 
Cytuj  
Komuno wróć - kiedyś wszystko było wspólne to były piękne czasy. Nawet te BMW co stało pod blokiem było wspólne, niech goście z blizzarda zachrzaniają za darmo - przecież on na prąd nie ma kasy a należy mu się tak jak i innym! :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 14:55 
Cytuj  
Na prad kasy nie ma, ale na internet to juz kase znajduje. Nie stac, to nie uzywaj, a nie kradniesz. Nikt nigdy nie powiedzial, ze gry MMO sa dla wszystkich.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 17:31 
Cytuj  
oxidize napisał(a):
Ja wolal bym sciagnac film przed premiera i obejrzec go na kinie domowym.
Koma gdyby (powtarzam gdyby) wyszedl free serwer do WOWa i gdyby dzialalo wszystko co oferuje gra czy nie wolal bys pograc na tym serwerze?
<tylko nie wciskaj kitu ze to byla by kradzierz itp.>


a kto wydaje tysiace $ zeby ludki mogly pograc sobie za darmo? Znam tylko jeden taki przypadek, mianowicie RunUO. Gralem tylko dlatego bo custom servers mi bardziej odpowiadaly niz osi. A wiekszosc ludzi i tak placila donation wiec to tak srednio za darmo bylo.

Dlaczego tak? Bo niezawodny dedicated server na mocnej maszynie i laczu kosztuje i to sporo, kilka tysiecy $ miesiecznie. Powiedz mi kto ci tyle zaplaci dla twojej przyjemnosci. To jedyni ludzie jakich znam ktorzy to zrobili i placili przez dlugi czas ze swojej kieszeni. Ale to wyjatek i akurat w tym wypadku nie uwazam tego za zlo.

A tak dla twojej wiedzy ta sama ekipa zabrala sie za projekt RunWOW ale go zarzucili bo dostali slowko od blizzarda ze im sie to nie podoba. no i stwierdzili ze nie beda robic wbrew woli ludzi ktorzy gre stworzyli.

A ogolnie rzecz biorac wasze teorie sa smieszne, wbijcie sobie do glowy ze od testowania sa triale. Jak gra nie ma triala to mozesz im wyslac bluzgi mailem co najwyzej, ale musisz sie pogodzic ze taka wola producenta.

jak nie masz pieniedzy graj w jakies 2 tygodniowe triale i nie placz.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 18:21 
Cytuj  
ej spoko to byly tylko zalozenia. Po prostu denerwuje mnie te ciagle gadanie o kradziezach.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 18:23 
Cytuj  
tak jak ty.. wlasnie Cie zdeptalem.. :lol:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 18:55 
Cytuj  
Darmowy server WoW ? LOL
Lineage 2 w 90% zgodne z płatnym?

Co Ty człowieku gadasz?

Jak do gówna dodasz bigosu to nadal to będzie gówno... nawet jeśli bigosu będzie 90%.

Smacznego...

#*%@! złodziejski naród... nie stać mnie to ukradne bo mi się należy, nie ma się co dziwić, że kradną politycy... przeciętna $#%^! narodu...

Strach mnie ogarnia na myśl, że tacy ludzie będą mieć dzieci... wychowa tatuś synka...

Płatny MMORPG to około 1-2 złote dziennie...

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 19:03 
Cytuj  
ok wyluzujcie wszyscy bo balagan zrobil sie w tym temacie. juz nie wiem co kto do kogo pisze. looz :] :wink:


Posty: 7
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 19:09 
Cytuj  
Witam.
W związku z tym że dopiero dziś moje łącze zaczeło ponownie działac odpisuje iż serwer do WoW bedzie stał poki nie pojawi sie open beta. Jednak poki nie skonczymy przygotowan z serwerem to zamiennie z serwerem l2 bedzie on wylaczany i wlączany. Co do bardzo "ciepłego" przyjecia tutaj osoby ktore do mnie napisały niedlugo dostaną ip serwera i informacje potrzebne do grania ponieważ kazdy player bedzie sprawdzany. Co do serwera l2 nie wiadomo jak bedzie z jego kontynuacja. Jezdnakże niewielkiej ilosci osob moge dać link do l2.ini , podobnie z informacjami. Co jakis czas admini sprawdzają czy dana osoba nie jest przyprowadzana przez "kolegów". Niestety w związku z zachowaniem mlodszych graczy na serwerze dolna granica wieku to 15 lat. Czasem mozemy odstąpić od reguły jeżeli dana osoba bedzie sie zachowywała kulturalnie. Na serwerze nie tolerujemy tzw"trolli" psujących zabawe.
Dziekuje za poświecenie uwagi i uważam temat za zamknięty.

Pozdrawiam

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 19:20 
Cytuj  
yyy probowalem zakonczyc temat :( / jak nazywa sie Twoj serwer lineage 2?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 10:11 
Cytuj  
wpisz w google - polak złodziej darmowy kraść - powinno coś się znaleźć... do tego polskiego ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 12:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wpisz w google - polak złodziej darmowy kraść - powinno coś się znaleźć... do tego polskiego ;)


Znalazlo "Ubezpieczenia" :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.