mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 21:14 
 
Ten topic, jak kazdy sie domyslil jest rpzeciw lamom....
Ale nie graczom! :smile:
Chodzi mi o PRAWDZIWE lamy, takie mile zwierzatka a oto moja historia:
Poszedlem se do kopalni, z tego co wiem lama wytrzyma conajmniej z 200 ore na sobie, no wiec kopie i kopie, dobra mam 60, chce ja przeunsac i pisze lamka (hehe :smile:) come, pisze ze za mna idzie, ale chyba na kupe sie zatrzymala, pisze lamka follow me i.... nadal nic, niby dizie ale stoi w miejscu, no wiec daje lamka follow, niby mialem kogos zanzczyc ale nic. Co z ta pack lama??? Probowalem wszytkiego z ladunkiem a potem bez i nadal nic (wlaczenie od nowa igniiotn tez nic nie dalo).
Dodatkowe pytania:
1.Jak zminimalizowac lame/ostarda/konia/kota/itd. (niepotrzebne skreslic :smile:
2.Jak dac cos do stajni??? Daje vendor stable/stable pyta sie co, wiec wskazuje (mimo iz celownik nie wygladal jak celownij tylko jak zwykly kursor i nic, daje stable a potem lamka (imie) i nic. Juz nie wiem co robic :sad:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 21:19 
 
Piszesz nazwazwierzaka stable a jak odbierasz nazwazwierzaka claim.Żeby odebrać musisz mieć odpowiednią ilość gotówy.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 21:42 
 
No to jeszcze resxtza pytan czeka, thx za ta odopwiedz (narazie mi sie nei przyda, musze odzyskac lame nie ze stajni ale z kopalni, bo nie chce sie ruszyc (moze wszczepcie komenmde KICK nazwazwierzaka, i zwierzatko rpesuwa sie sila o 1 pole do przodu :smile:)

*

Posty: 134
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 22:55 
 
te, zrobiles pewnie to samo co braverick :grin:, przemycil lamke do jaskini, a potem sie ruszac nie mogla :grin:, bo do jaskin wchodzic nie mogą.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 00:19 
 
he he... nie ma cwaniaka nad Polaka...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.