mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 01:03 
Cytuj  
Animalform bola gank/nerve strike gank
Niemoge ludzi wogule revealnonc dexerem, kazdy mage se zuci invis i tylko siedzi na dupie i co mu zrobie? :wtf:


_________________
League of Legends

Obrazek

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 13:57 
Cytuj  
ta :<
exp poty, reval spell, traking nic nie dzila weak dla mnie tez
nie wiem jak ze skillem detection hiding ale tez mysle ze dziala po ...... uju


ciekawi mnie - bo nie gram poki tego nie naprawia wykrywania gosci w hiding/invisbile czy gosc w np. unicorn form moze zrobic bola ?:< jak tak to poddaje sie

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 14:02 
Cytuj  
fields tez nie dzialaja :o

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 15:30 
Cytuj  
zawsze mozna necro spell -> wither pojechac goscia w hide :)

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 00:43 
Cytuj  
no niby mozna zrobic sobie necro/maga 6x120 ale trza miec staff of magi
i niestety jest 2-hand i slabo sie pociki lyka :(
(przy 120 necro/ss fajnie dziala blood oath - ale ja tylko raz sie tak zabielm bo niewiedzialem o tym- sam sie zatluklaelm swoim dexorkiem heh)

na upartego mozna teaz zrobic mag/necro/scrbie ale do staff of magi trza dodac jeszcze ten art necro z +20 do skilla - lub jakis fajne jewerly miec

mag z wreslt or weapons skill + 70/70 ( z necro art +20) jest taki sobie bo gralem takim :<

niewspomne ze tylko nooba da sie zabic skillami necro or dobry evil omen do gank vs 1 :<
reszta spell rzucona to w zasadzie albo non stop debuff dostejsz albo gosc se odbiega poki mu niezejda klatwy necro lub inne distribue spells

oznacza to ze jezeli mam robic necro pod wrtihe do wykrywania tylko, bo osi pojebalo z tym odkrywaniem invisible/hiding players to jakos mi sie niechce :<

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 04:08 
Cytuj  
czesc jakie odkrywanie o czym wy gadacie zwyklego maga revalniesz bez problemu tylko kolesia z GM hidding nieda sie znaczy da sie ale detect slyszalem ze mozna revealowac przy minimum skilla detect hidden wiec trza to testnac a nie odrazu poddaje sie.

Z 2 strony widzialem co kolesie robia pod yew we 3 wyglada to tak
3 reds hidnieci laza w stealth i lapia cie na 3x AI czyli kolo 150hp jak wejdzie all nie do obrony bo hgw skad dostajesz dmg uber to wyglada kolesie pokazuja sie na 1sekunde i jestes dead uber pro hehehee az milo popatrzec jak ludzie tak padaja

btw to nasz pomysl o tym myslelismy kiedys ale jakos nie wyszlo a tu jest cool zabawa !!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 05:10 
Cytuj  
Mam uber plan na necro maga ale chyba spszedam konto pszed tym :/
SC hit harm 35 hci 5 mageweapon -20 cleaver :/ Poczebuje jewlery co daje mi +20 magery i moze troche necro/ss/eval/med lub resist. I bende mial braces i tylko 70 swords na bleed attack :) moge pic poty bo to one handed :/


_________________
League of Legends

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.