mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 20:44 
 
hastlas: (20:27)
wszystko mam ok .......zrobilem tak zainstalowalem uo potem starego klienta z CL-a (przez niego mnie laczy ale wypierdala) potem zainstalowalem w sobnym katalogu to co mi przyslales wlaczam ignition zaczyna czytac i staje nagle na tej niebieskiej tabliczce na napisie excuting

hastlas: (20:27)
przyslales czytaj to co wert mi przyslal ignitiona i klienta z SC
sorry ze tak ale juz mi sie nie chce przepisywac...zrobilem wszystko ok...klienta mam zalecanego przez Was wiec co jest?
moze jakas help :smile:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 21:04 
 
ehh ludsie juz maja tego dosc:P ale sprubuj przeinstalowac uo i nie wgrywajac clienta z cl wgrac tego z sc (ehh chyba ze wgrywasz doslownie tlyko plik client.exe ale w to watpie:P).
Ps. Ehh dzisiaj serw padl kilka razy:P

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 21:12 
 
na uo.netla.pl w linku konfiguracja jest sprawdzony i poprawny algorytm, ze wszelkimi uwagami, i on zrobiony dokladnie dziala. za wewnetrzne kombinacje graczy odpowiadac nie moge i nie chce.

_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-01-03 21:13 ]</font>

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 00:13 
 
Ludzie... zawsze jest ten sam powod stawania paska postepu Ignition. Client 3.0.3 nie odpali sie jesli uo nie jest zpatchowane (plikiem uopatch.exe z katalogu ultimy) do najnowszej wersji. Przy probie odpalenia samego klienta odmowi on nam posluszenstwa. Wiez jesli odpalimy ignition, pasek leci sobie do polowy (bo sie wtedy samo ignition laduje) po czym trzeba by wkoncu odpalic tego klenta. Ale ignition tego nie zrobi bo client sie nie odpala wiec pasek zostaje tam gdzie byl a ignition szlak trafia (bo sie zawiesza najczesciej).

Kwestia sc-install.exe z dzialu konfiguracja. Jak komus siada lacze albo ma inne problemy przez ktore nie moze zpachowac gry uopatch.exe moze sie wtedy tym poslozyc. Ale ten plik to jedynie mniejsza czesc aktualizacji, ktora "oszukuje" clent'a 3.0.3 tak zeby sie odpalil. W rzeczywistosci brakuje czesci danych ktore moga byc odpowiedzialne np. za etykity przedmiotow itd. Jak ktos ma legalna Ultime i postepuje zgodnie z instrukcja i ma cos lepszego niz modem 14400 to nie powinien miec problemow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.