mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 08:00 
Cytuj  
Nie chcac zasmiecac listy kontaktowej chcialbym
rozpoczac nowy watek, w ktorym podzielimy sie swoja wiedza na temat gildii
badz (na co mam nadzieje :D) razem cos wymyslimy i zalozymy wlasna
(jak mowia trzeba sie jednoczyc :] )

moje pierwsze pytanie, czy znacie jakies dobre gildie
dla "mature players" (bez wymaganego czasu gry itp)
ktorej gracze sa z naszej badz podobnej strefy czasowej
(to jest kurcze problem bo jak gildia w stanach to najczesciej
spia jak my gramy)

no i drugie pytanie, kto bylby chetny na zalozenie nowej (chyba sens
tego przedsiewziecia zalezy zdecydowanie od ewentualnej ilosci czlonkow)
badz ewentualnie wspolnie dolaczyc do juz istniejacej

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 09:11 
Cytuj  
Z gildiami to jest tak, albo są za bardzo hardcore albo zbyt ospałe, albo jest demokracja i o niczym się nie da szybko zdecydować albo tyrania i decyzje są szybkie tyle że nie zawsze słuszne ;)

Jedno wiadomo napewno, gildia 10 osobowa nia ma racji bytu. Poprostu nic ci nie da bycie w takiej gildii.

Duża gildia to dużo ludzi a więc wjększe szanse na grupy, wspólne wyprawy, pomoc znajomych merytoryczną i rzczową, jakieś duże raidy których w 10 osób nie ruszysz itp itd.

Ja moje losy związałem z Britanic Lore, mam tam dużo dobrych znajomków i jakoś to idzie. Tyle że nie ma gildii bez kilku prawdziwych dupków i BL też nie jest od tej zasady wolne. W starym EQ był super dupek ED i kilku mniejszych dupków teraz w EQ2 superdupkiem jest Heracles i oczywiście troche mniejsztych dupków tez jest ; )

Pewnie zaraz się pojawi negatywny komentarz Tuxa na temat BL ale cóż jeszcz się taki nie urodził co by Tuxowi dogodził ;)))

I dla jasności dodam że w BritLore było kilku Polaków i ciągle kilku jest :)


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr


Posty: 2
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 16:27 
Cytuj  
jak to jest ludziska z tymi gildiami co? jest jakaś wymagana ilość graczy zeby zalożyć? jakies pułap levelowy? bo kurde jakby tak założyć polską gildie, o wszystkim na forum dyskutować itd. może byłoby uroczo ? ja jestem chetny na takie cos, zawsze lubilem miec duzo znajomków :) nie ma to jak ekipa polakó ! jak nie zabijemy to okradniemy :wink:

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 23:06 
Cytuj  
Ja też mogę się przyłączyć do gildi polaków, chodz narazie jestem jeszcze noobek :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.