mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 18:01 
 
roball napisał(a):
Moze nie sa w stanie zapamietac swojego hasla ;)


Może w mmo grają od święta bo mają pracę i nie potrzebują konta w takim serwisie?

|
| Nie chce tutaj wywoływać wojny ale bulwersuje
| (nie umiem innego słowa użyć a nie chce przeklinać) mnie dyskusja
| niektórych ludzi na temat gier które im sie nie podobają.
|
\/


Ostatnio edytowano 9 gru 2004, 18:55 przez Zap, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 18:31 
 
Robal zostal zgaszony :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 19:33 
 
Cholera roball nie został zgaszony :/


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 19:41 
 
Jak uslyszalem takie jakze piekne zdanie: (w kafejce internetowej w moim miescie, w ktorej WSZYSCY graja w TIBIE :-(

LORD_PINOKIO: (jakze piekna, charyzmatyczna i klimatyczna ksywka no nie :D )
Yo! Gdzie idziemy dzisiaj poexpic?? na larwy ??? :lol:
To az spadlem z krzesla i mnie zabili w Enemy Territory :D

Swoja droga jak z kumplami przychodzimy grac w ET to tak im TIBIA laguje ze gina czesciej nia mlodzi japonczycy :D
(Kurwa !!!! Kto cos sciaga !!! zabili mnie przez to !!! AAAAA !!!!!)

HE HE HE !!!

Ogolnie to ludzie ktorzy graja w TIBIE (ci ktorrych znam nie mowie ze z tego forum) to niedorozwoje i srednia wieku 10-16 lat :-(


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 19:43 
 
Jak to jest ze niektorym sie zajefajnie Tibia podoba a inni ją jadą na maxa?:D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 19:45 
 
Ja po prostu nie wiem jak komukolwiek moze sie podobac TIBIA w dobie takich gier jak EVERQUEST 2 i WORLD OF WARCRAFT ( i nie mowie o grafice czy dzwieku tylko o ogolnym tzw. GAMEPLAY'U)

I to nie jest tak ze ja jade na TIBIE tylko bardziej na jej Community (ktore wg mnie jest ....hmmm) :D

W sieci jest od zajeb.... darmowych MMORPG (BTW prawie wszystkie to SYF) ale w zadnym nie spotkalem sie z takim chamstwem i syfem jak w TIBII (nawet na Battle.net jest lepiej) :D Chociaz tez niezbnyt rozowo


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 gru 2004, 19:50 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 19:47 
 
Niektorzy niestety nie moga grac w WoW albo Everquesta, no ale fakt faktem ze sa lepsze gry od Tibii lol
EDIT: Mój setny post :P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 19:54 
 
Rozumiem ze ci 10-16latkowie nie zarabiaja i nie moga grac w WOW lub EQ2 ale nie rozumiem jak moga grac w cos takiego jak TIBIA gdy mozna np. w LINEAGE 2 (chyba darmowe a napewno sa FreeShardy)

Jedyna dla mnie zaleta TIBII to to, ze w Polsce mozna na niej zrobic dosc duza kaske :D
Kiedys mialem nawet takie plany :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 20:03 
 
necro napisał(a):
Osobiście zachęcam ludzi do gry w Tibie. Mozna poznać naprawde ciekawych ludzi. A jeżeli będziesz się normalnie zachowaywał w świecie gry to wejdziesz w niego bez większych problemów typu np. PK.



NAPEWNO !!! :D

Przyklad z "mojej" kafejki:
12-latek: PATRZCIE JAKA MA ZBROJE !!!!
Reszta CAFE: JEBAJ GO !!!!! KILL HIM !!!! ITP.ITD.

Dra sie przy tym tak ze nawet z full dzwiekiem na sluchawkach nie da sie grac w ET :D

Najgorzsze jest to ze wlasciciel (25lat !!! SIC !!! ) tez gra w TIBIE i za nic nie mozna tych malolatow wyjeb.... stamtad :D

BTW. CAFE cienko przedzie bo ludzie nie moga tego sluchac i nie przychosdza na NET

Wtedy z kumplami zazwyczaj wychodzimy na faje :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 20:41 
 
Hm, Robal, to moje pierwsze konto. Hasło swoje pamiętam jak dotąd (no nietrudno zapomnieć po paru godzinach użytkowania :P).

Co do Tibi, to ja grałem na Premia (płatny świat). Chamstwa i 12latków nie spotkałem. Niestety grać moge tylko w weekend lub jakieś specjalne przerwy (typu urlop) więc 3/4 pacca (Premium Account) mi przepadły.

Pozdrawiam.

edit:

<< Kabraxis, ja kur** nie wiem jak ci sie moze to pop** enemi teritori podobać. To jest chałowe. Zagraj se w dooma3 idioto a nie w jakies gowniane freewarowe enemi teitori grasz. >>

/\ Fajnie Ci teraz? Gusta są różne, nie zmienisz tego.


Ostatnio edytowano 9 gru 2004, 20:45 przez Zap, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 20:44 
 
Premium Account to co innego (placisz = wymagasz = brak uprzykraczy w stylu PK, zlodziejstwo itp.

W platnych MMORPG tez tego zwykle za duzo nie ma bo po prostu sa platne ( co IMHO jest ich zaleta a nie wada )


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 20:52 
 
roball, ten tekst to tylko przykład. Chciałem żeby Kabraxis poczuł się tak jak ja, gdy inni bezpodstawnie jeżdżą po tibii (rozumiem kiedy ktoś daje sensowne argumenty). W ET i Doom3 nawet nie grałem, więc? :P'

Jednak spodziewałem się niezrozumienia tego przez Was...

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 21:00 
 
Acha, nie wiem czy zauważyłeś, ale ja płace za tą gre, i to nie 5zł miesięcznie tylko 25+zł miesięcznie (zależy od kursu dolara, lol)...

1. Grafika wygladajaca jak rozjechana zaba na drodze. (Grafika podobno nie jest najwazniejsza w grach, ale nie powinna odrzucac)
/\ Polecam pograć w MUD'y :P

2. Polskie 'community' w grze z nickami Pizda13 czy KurwaMac.
/\ Płacisz > Grasz na Premia > No problem z polaczkami.

3. Poziom rozrywki - rozumiem ze kogos moze rajcowac bicie biegajacych po ekranie ikonek, ale jesli tylko do tego sprowadza sie gra to powinno sie to leczyc.
/\ Hmm, kiedy już się zrobi postać i zacznie się bawić, to Tibia jest jak rozbudowane GaduGadu. Siedzimy sobie na jakimś "huncie", powiedzmy Dragon Lordy, rozmawiamy, umawiamy się na jutrzejsze piwo... Chyba że ktoś PGuje, to przepraszam...

4. PvP? Domino pewnie jest bardziej emocjonujace.
/\ Wiesz, Tobie odpowiada pvp z FFXI (powiedzmy) a mi w Tibii...

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 21:05 
 
Ciągnięcie dalej tej kłótni nie ma sensu. Każdy ma swoje zdanie, wg. mnie Tibia jest znośna, wg. Ciebie do dupy. Ja nie namówie Ciebie do zmiany zdania, tak samo Tobie się to nie uda.

Widziałem filmik z FF i było tam pvp ("Balista" czy coś takiego), hm?

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 21:10 
 
Ja mam niestety taki problem, że mój celek 450 nie uciągnie nic lepszego (Ragnaroka jeszcze jakoś jakoś bierze)...

Może i jest kiepska, ale ma to coś że trzyma te parenaście k osób ;-)

Cieszę się, że nie postrzegasz tej rozmowy jako kłótnia :P Make love, not war.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 21:12 
 
To może ja się wtrące i coś dopowiem. 90% wszystkich userów Tibi to ludzie w przedziale od 10-18 przy czym większośc 15-18 zachowuje się jak Ci co maja po 10 lat lub gorzej. A to, że płacisz nie urochni ciebie przed peknięciem wpadnie jakis kolo z super wyje..... levelem i cie zabije a ty będzie siedział przed monitorkiem i patrzył jak okradają twoje zwłoki.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 21:21 
 
W Ultime grałem, niezbyt mi się podoba niestety. Niby mnogość klass i skillów, ale poprostu nie mogę ;-)

Sam nie wiem czemu w Tibi jest mnóstwo PA, PG (power abuser, power gamer), nawet na premium worlds.

Rozwiązanie 1: Tak poprostu :P
Rozwiązanie 2: W każdej grze tak jest, tyle że nikt sie tym nie chwali ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 22:36 
 
Zap napisał(a):

edit:

<< Kabraxis, ja kur** nie wiem jak ci sie moze to pop** enemi teritori podobać. To jest chałowe. Zagraj se w dooma3 idioto a nie w jakies gowniane freewarowe enemi teitori grasz. >>

/\ Fajnie Ci teraz? Gusta są różne, nie zmienisz tego.



ET jest darmowy co nie przeszkadza mu byc najlepszym FPS online w jaki gralem

TIBIA tez jest darmowa co nie przeszkadza jej byc najgorszym MMORPG w jaki gralem :D

Pozatym po twojej powyzszej wypowiedzi co robi typowy polak gdy mu zabraknie argumantow na obrone swojej ulubionej "pseudogry" - wycieczki osobiste itp....

Ja Ciebie ani razu nie obrazilem i nie zamierzam

Tak bardzo bronisz TIBII i jej "community" a sam poziomem swoich postow nie dajesz mu powodow do chwaly co tylko potwierdza moje wczesniejsze doswiadzczenia z "graczami"TIBII

I nie ENEMI TERITORI tylko ..........taaaatdaaaam:

RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN - ENEMY TERRITORY

Ja mimo ze TIBIA jes dla mnie niczym przynajmniej nie przekrecam jaj nazwy

EDIT:
I jednak cie (leciutko obraze) poczas jednej mapki w ET (max 30min.) uzywam wiecej komorek mozgowych niz ty grajac w TIBIE 2 m-ce :D
ET jest doskonalym przykladem ze Freeware tez moze byc dobre (co powinni sobie wziac do serca "tworcy" TIBII

SORRY za taki dlugi post ale musialem :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 23:11 
 
roball napisał(a):
a Ultima jest napewno kilka klas wyzej nad Tibia. Kosztuje tez niewiele wiecej.

Jak mozna wogule porownywac Tibie do Ultimy? Swietokradztwo!


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 23:15 
 
No właśnie! Jak można porównywać mega giere która zajmuje jakieś 600 mega (iso) z malutką Tibią która ma 4 mega! OMG!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.