mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 00:55 
Cytuj  
Doczego to doszlo... Gry RPG sprowadzaja sie do zabijania hord potforw lol


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 01:47 
Cytuj  
oxidize napisał(a):
http://www.arkadia.prv.pl/ - inny znany mud <gralem w niego troszke jak mialem modem - to bylo wieki temu>. :)


Lata mijaja, a strona arkadii wciaz ta sama :P ...

T.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 08:47 
Cytuj  
To moze Project Entropia??

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 09:50 
Cytuj  
ja bym ci jeszcze polecil harvest moon online tam to se farme zrobisz i bedziesz krowy dojil 8)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 16:25 
Cytuj  
Chcialem sie zabrac za Project Entropia ale nie chca mi przyjac podania o konto :/


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 09:55 
Cytuj  
sprubuj tego tam niemusisz wogule dotykac miecza i zbroi jak nie chcesz

http://www.eternal-lands.com/

btw darmowy bedzie platna wersja. Ale darmowa ma zawsze zostać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 10:02 
Cytuj  
Tu w ogole nie ma mieczy i zbroi, ani zadnej siekaniny, w sam raz dla ciebie
http://www.eagames.com/official/thesims ... /index.jsp

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 12:23 
Cytuj  
Zaraz jeszcze od carebearow moze wyzywac zaczniesz?

Szukajac czegos innego wsrod setek takich samych nudnych MMO warto sprawdzic moze City of heroes. Tresc podobna, ale forma inna... superbohater to jest to.

Acha, nie probowalem jeszzce Everquesta 2, ale kilka featurow mnie zainteresowalo. Jak bedzie trial to nie omieszkam nie sprawdzic.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 12:31 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Acha, nie probowalem jeszzce Everquesta 2, ale kilka featurow mnie zainteresowalo. Jak bedzie trial to nie omieszkam nie sprawdzic.


mozna wiedizeć jakich?

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 18:04 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Tu w ogole nie ma mieczy i zbroi, ani zadnej siekaniny, w sam raz dla ciebie
X.

Kupa smichu ha-ha-ha... Mnie po prostu chodzi o to zeby byla mzliwosc wyboru jaki tryb zycia chcesz prowadzic. Czy chcesz grac poszukiwaczem przygod czy moze kupic domek i sadzic ziemniaki...


_________________
Obrazek

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 12:57 
Cytuj  
A ja swoje. Jesli nie podobaja ci sie gry typu: idz zabij i zlap troszke exp to polecam gry UO i oczywiscie Barsawie, przynajmniej tu mozna miec jakas prace :D. Polecam.


Posty: 14
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 14:14 
Cytuj  
Jak dla mnie to najważniejsza jest duż ilośc questów a nie ma grania bez zabijania BEZ siekania hord pootworów bo innaczej nikt by w taaką gre nia grał


_________________
wszystko co za darmo musi być dobre

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 14:53 
Cytuj  
No co prawda to prawda ale siekanina po krotkim czasie robi sie strasznie monotonna dlatego niegram w gry typu Mu, bo one po mox tygodniu juz sie zygac chce w kulko chodzic i zabijac, dlatego gram w Barsawie :D i w przelotach w UO i zgadzam sie "siekanina sux" :P

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 19:09 
Cytuj  
Siekanina sux - zgadzam sie - w Runescape (http://www.runescape.com) po wykupieniu płatnego konta jest zawaansowany crafting (płatnerstwo, "łuczarstwo":), szycie zbroi ze skór, garncarstwo, gotowanie, wykonywanie run), a w wolnych chwilach MOZNA (ale nie trzeba) posiekać potworki.

PS. bez wykupienia konta wiele umiejetnosci jest niedostepnych.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 21:21 
Cytuj  
I oto wlasnie chodzilo:)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 22:56 
Cytuj  
A ja polece Rubies of Eventide: http://www.cyberwar.com/
W pelni darmowy.

Co prawda jesli chcemy miec spore levele to trza tluc stworki, ale tez mozna po prostu craftowac (mozna robic zbroje, bron, luki, strzaly, wykuwac mineraly, zbierac ziolka i drewno, niedlugo ma byc jeszcze wiecej). Z craftingu exp jest ale maly. W gre milo sie gra, trza sie jedynie przyzwyczaic do innego sposobu walki niz w innych mmorpg.
Na serwerach jest gora 110 osob (ograniczenie) ale dzieki temu:
1. nie ma lagow
2. admini pilnuja zeby ludzie jakos sie zachowywali - malo ludzi latwiej upilnowac
3. jest w miare klimatycznie
Jest tez specjalny serwer na ktorym wymagane jest RP. Niestety dostep do niego maja jedynie ci ktorzy wykupili konto premium lub tacy co zostali zaproszeni na niego przez tych poprzednich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 23:18 
Cytuj  
Sniegu... czytam tak twoje wypowiedzi i w pelni sie z toba zgadzam.
Wiekszosc gier MMORPG nie prezentuje soba nic poza siekanina i zdobywaniem EXP. Jak dla mnie trzeba czegos wiecej a nie tylko "glupiej lupanki". Gry MMO powinny w pewnym stopniu odwzorowywac swiat rzeczywisty (gospodarka, polityka, itp) Jak dotad takimi grami sa : Ultima Online i Project Entropia (chociaz UO nie przypadla mi do gustu)


_________________
Obrazek

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 23:40 
Cytuj  
Siekanina sux, siekanina sux. A w jakie wogle wy mmorpg graliscie zeby tak generalizowac?
Zaplac ktorys za gre z contentem przerastajacym wasze oczekiwania i dopiero. Pogra se taki w Mu czy inne i ma juz zdanie na ten temat.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 00:04 
Cytuj  
śniegu.. Takie MMORPG msz jak wyjdziesz z domu. Ja rozumiem że szuaksz takiej gry ale to raczej daremne. Wyjdź z domu .. idz do sklepu.. kup pudełko zapałek.. sprzedaj je za dwa razy tyle i zarabiasz.. prawdziwe elementy RPG.. ze wszystkimi można pogadać a to już MMORPG na bardzo wysokim poziomie. Możesz robić wszystko.. ZABIJAĆ.. PIĆ.. PALIĆ.. ĆPAĆ.. byc bezdomnym.. jeść kakao... lub wiele innych jak że ciekawych rzeczy. MMORPG są siekaniną i chyba tak pozostanie.. Bo jakos trzeba się oderwać od życia codziennego.. A Xanth ma rację SIMS-ONLINE jest właśnie taką grą w sam raz.. :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 10:45 
Cytuj  
Sorrki man ale jak chcesz czegoś więcej to sam sobie zorganizuj... Prawie kązde poważne mmorpg pozwala na craftowanie, a co za tym idzie istnieje rynek więc jest też możliwość handlu. Z racji tego, że w te gry grają tysiące osób chyba nie jest tak ciężko znaleźć ludzi i zlecić i zwariowane zadanie... to ty rusz głową. Gra to tylko narzędzie i interface co z nią zrobisz to już zależy od ciebie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.