mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 12:13 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Sorrki man ale jak chcesz czegoś więcej to sam sobie zorganizuj...

Im to mowisz? Ludziom, ktorzy zadnego mmorpga nie widzieli na oczy, a tylko jakies free gowna? Smiac mi sie chce, jak jeden koles z drugim pogral na jakims free shicie i wypowiada sie, jakby zęby na mmorpgach zjadl. Choc zadnego na oczy nie widzial.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 15:08 
Cytuj  
Co widzialem to widzialem... Ale wiem jedno MMORPG to zwykla siekanina ... niestety. Rownie dobrze moge wlaczyc sobie Diablo w sieci i bede mial to samo :D MMORPG musi prezentowac soba cos wiecej niz tylko ciagle siekanie potworkow :P


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 15:12 
Cytuj  
czyli mało widziałeś

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 15:28 
Cytuj  
Przynajmniej niewiele też pisze ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 16:17 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Smiac mi sie chce, jak jeden koles z drugim pogral na jakims free shicie i wypowiada sie, jakby zęby na mmorpgach zjadl. Choc zadnego na oczy nie widzial.
X.

Ej sory ale ja gralem w sporo MMORPG i pomysl tez ze nie kazdego stac na placenie co miesiac za granie. Pewnie powiesz ze jak go nie stac to niech nie gra ale tacy ludzie bez kasy tez maja prawo pograc w cos dobrego w cos co sie nie nudzi po kilku dniach...

Jak nie potraficie pomoc jak ludzie to po chu... wogule piszecie na forum ktore po to jest! w 99% prosby o pomoc sa tepione wysmiewane itp...
Jak sie uwazacie za takich kozakow co to na kazda gierke za free patrza z wysokosci dwoch metrow to luz zycze wam powodzenia i zeby wam tej kasy nie zabraklo w zyciu...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 16:24 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Ej sory ale ja gralem w sporo MMORPG

Niby w co? w MU? w bete KO? we free UO? To sa te mmorpgi? Bez jaj.
Zrozum wreszcie, ze NIE MA dobrych mmogow za darmo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 16:29 
Cytuj  
Rozne sa gusta...


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 16:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Shubduse napisał(a):
Acha, nie probowalem jeszzce Everquesta 2, ale kilka featurow mnie zainteresowalo. Jak bedzie trial to nie omieszkam nie sprawdzic.


mozna wiedizeć jakich?


Ta, jasne, choc wiem ze do EQ2 cie nie przekona wiele bo nie lubisz i tyle. A podobaja mi sie krajobrazy jakie widzialem na trailerze, podobaja mi sie ladne mounty, podoba mi sie tez pomysl z podzialem na rodziny, a takze w zapowiedziach rozbudowany system jezykow, ( ktory jednak nie wiem jak dziala, mam tylko nadzieje ze nie tak jak w WoW, gdzie wystarczylo przelczacyc na wspolny i problem z glowy ). Na jakim fansicie EQ2 przeczytalem tez ze ma byc housing, ktorego tez niestety zabrkanie w WoW, choc z tymi domami to informacje niepotwierdzone na stronie. Wszystko to jednak podoba mi sie w zapowiedziach, trailerach i screenach na tyle, ze musze sprobowac traila. A brak PvP... coz poczekajmy na jakies dodatki, albo moze powstana kiedys serwery z PvP... w kazdym razie gra w materialach reklamowych wyglada obiecujaco, chociaz musze przyznac ze swego czasu pograwszy w EQ1 starsznie sie rozczarowalem, chociaz wygladalo tez ciekawie. Nie wykorzytsalem chyba nawte do konca triala 30d, tak mnie odpychala ta gra, i jakos nie moglem sie przemoc zeby w sobie to zaufanie zdobyc :/

A jak juz pisze o grach co do ktorych mam pewne nadzieje, to pamietam ze podobaly mi sie tez koncepty czegos, co sie mialo nazywac bodajze Light and Dark... z nierewelacyjna grafika, ale za to pelna wolnoscia ( PvP tez ) , ktorej chyba teraz zaczyna troche brakowac w nowszych produkcjach.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 16:44 
Cytuj  
Sniegu ma racje - nie zebym miał cos do pana X. ale jak nie chcecie grać w darmowe mmo to nie grajcie - nikt was nie zmusza (nie doczepiajcie sie tylko do innych z tego powodu).


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 16:56 
Cytuj  
Ale było to już tłumaczone wiele razy. Po prostu do naszej "szlachty" forowej to nie dociera. Ciągle będą uparcie wchodzić na nasze forum i wmawiać, że gry płatne są najlepsze, a my gramy w shit. Już mi się nie chce strzępić języka (a raczej klawiatury), bo ta kwestia była już setki razy poruszana w innych tematach. Oni już tacy są. Niedowartościowani, więc tu lubią pokazać swoją wyższość. Jednak to staje się już męczące.

EDIT: Nasze, w sensie graczy grających w darmowe MMO. Inteligentni ludzie nie czepiaja się słówek.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 gru 2004, 17:00 przez Reeboq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 16:58 
Cytuj  
Wasze forum? Od kiedy? Nie widze cie na liscie adminow.
I raczej dowartosciowani, bo wiedza co dobre, omijajac shit szerokim lukiem. W przeciwienstwie do tych, co sie tym shitem degustuja.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 17:01 
Cytuj  
Więc jeżeli omijacie darmowe szerokim łukiem, to czemu jesteście tak aktywni na forum darmowych MMO? Proszę więc, abyście je także omijali szerokim łukiem. Tylko je zaśmiecacie.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 gru 2004, 17:06 przez Reeboq, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 17:02 
Cytuj  
BTW czy ktos wymieni tak ciekawa i pelna pomyslow gre MMO jak byl w kategorii single cprg np Anachronox ? MMO to troche takie swiatek gdzie nie ma miejsca na nieudane eksperymenty, wiec troche mozna narzekac na brak oryginalnosci, i wlasnie na nude. Probuje sobie przypomniec ciekawe i neistandardowe swiaty w MMO i lipa. Albo klasyk fantasy ( Wow, EQ, Daoc, Horizons, ) albo sic-fi ( Neocorn, Mimeis, AO ) ewenutalnie jakis maogowki, tez zreszta jedna w druga podobne jak blizniaki.
Nie ma mmo w ciekawych i niespotykanych okresach: na dzikim zachodzie, w XIX wieku ( jest na szczescie jakis tytul piracki, co mnie troche pociesza ) , starozytnosci czy nawet XX wieku ( Poza jedna jedyna WW2 online ... czemu tam malo ? a temat przeciez tak swietny ) . W grach single zawsze cos sie znajdzie dla milosnika kazdej eopki czy stylu. Milosnicy tolkiena, diuny, WoDa czy nawet powiesci Feista czy Anne McCaffrey dostaja gr single. W MMO albo wyprobowuje sie bardzo znany, markowy swiat ( jak zrobiono w SWG czy Matrix Online ) albo tworzy bardzo bezpieczny dla powodzenia finansowego proejktu prosty i standardowyu swiat, jakich mielismy wiele ( fantasy albo wojny korporacji w mrocznej przyszlosci ) .

Nic nie ujmujac WoWowi czy EQ , musze jednak opierprzyc tworcow z Blizzardem i Sony na czele, ze brak im odwagi w tworzeniu. Zamiast wymyslac rewolucje - powielaja. Niestety. Zreszta zarzut tern coiraz bardziej dotyczy ostatnio branzy gier w ogole. Ale MMO to najabrdziej udupuiony przez "marketingowcow" rynek , bo tez koszta sa nieporowanie wieksze, i nie ma miejsca na amatorskie produkcje.

I moze dlatego te sygnaly, ze ludziom sie MMO nudza. Jest bowiem zawsze te kilka procent ludzi kotrzy lubią "inaczej". Nie mowie ze lepiej, tylko po prostu inaczej. Dla takich ludzi robione sa zawsze produkcje tzw "niszowe". Zauwazcie ze w przypadku gier MMO niema miejsca na costakiego. I to tez niedobrze. Bo ja nie wiem czy bnede w stanie jeszcze kilka lat grac w kolejne coraz doskonalsze graficznie klony EQ i AO.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 17:13 
Cytuj  
Hmm ten temat pasuje do "POGAWEDKI". W sumie ktoś tu kiedyś takie piękne słowa powiedział że jeżeli ktoś nie ma kasy na płatne mmorpg to to nie dla niego.. RACJA. Tak to już musi być niestety.. Brak kasy.. brak grania. Można pograć na boisku w piłkę.. albo robić wiele innych rzeczy. A w płatnych MMORPG-ach płacisz więc masz... Tam ludzie dbają o rozrywkę. Niestety tak musi być.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 17:13 
Cytuj  
Nie wiedzialem ze kiedykolwiek do tego dojdzie, ale WYJĄTKOWO musz sie zgodzic z mr. X! NIE MA dobrych mmogow za free. Ja osobiście mam z qmplem wlasny serv. Mu i tam sobie GMuje TYLKO ze wzgledu na niezaczęste obcowanie z komputerem. Dlatego nie płace za gry bo mijało sie z celem gdy bym gral np. 4x w miesiacu.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 17:40 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Hmm ten temat pasuje do "POGAWEDKI". W sumie ktoś tu kiedyś takie piękne słowa powiedział że jeżeli ktoś nie ma kasy na płatne mmorpg to to nie dla niego.. RACJA. Tak to już musi być niestety.. Brak kasy.. brak grania. Można pograć na boisku w piłkę.. albo robić wiele innych rzeczy. A w płatnych MMORPG-ach płacisz więc masz... Tam ludzie dbają o rozrywkę. Niestety tak musi być.

Czemu ktos ma rezygnowac z czegos co lubi z racji braku kasy? Swiat jest okrutny :/


_________________
Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 18:14 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Czemu ktos ma rezygnowac z czegos co lubi z racji braku kasy? Swiat jest okrutny :/

lol jak na to wpadles??


_________________
retired...

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 18:23 
Cytuj  
To calkiem proste :) Wystarczy pomyslec to nie boli


_________________
Obrazek

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 19:46 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
(...) I raczej dowartosciowani, bo wiedza co dobre, omijajac shit szerokim lukiem. W przeciwienstwie do tych, co sie tym shitem degustuja.


Przecież nikt nie zmusza cię w granie na free_shardach. Nie chcesz to nie graj, ale dlaczego bez przerwy równasz z ziemią ludzi za ich opinie na temat innych mmo niż Twoje ulubione i granie na "shitowatych" servach?
Zachowaj choć troche kultury "arystokracie"...

pozdrawiam

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 20:32 
Cytuj  
Reeboq napisał(a):
Więc jeżeli omijacie darmowe szerokim łukiem, to czemu jesteście tak aktywni na forum darmowych MMO? Proszę więc, abyście je także omijali szerokim łukiem. Tylko je zaśmiecacie.

I znowu dobrze prawi :D Dac mu cygaro... i wodki a niech strace :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.