mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 16:27 
Cytuj  
nie wiadomo jak rozwiazali endgame bo jeszcze nikt do konca nie doszedl
wyjdzie w praniu, a zreszta podejzewam ze podobnie jak w eq1 bedzie masa dodatkow

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 17:10 
Cytuj  
Drogi Mareczku.. Forum EQ2 NIE JEST miejscem na wycieczki osobiste, do tego sluzy forum flames, ponadto jesli uwazasz ze ktos uzywa nierzetelnych informacji do uzyskiwania korzysci materialnych proponuje abys odwiedzil najblizsza prokurature i zlozyl odpowiednie doniesienie. Jak zawsze cala "przyjemnosc" po mojej stronie, na ewentualne odpowiedzi czekam na flames. Tux.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 20:34 
Cytuj  
I mam kluczowe pytanko - jak tutaj sie farmuje pieniazki/itemki. Czy nie ma podobnej sytuacji jak w FFXI, ze jedynym zrodlem dochodu dla przecietnego gracza jest nudne lowienie rybek (nie mowie tu o raidach na hi-lvl bossy a potem sprzedawanie lootu i dzielenie sie kasa), a podczas expowania nic sie z tego nie ma? Czy moze jest to rozwiazane w stylu WoWa - grasz bez zbednego farmowania.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 21:22 
Cytuj  
Hmm poki co farming nie istnieje.. Jest cos takiego jak TLC (trivial loot code) tzn. jesli cos jest szare (najnizszy con) - nie daje ci zadnego lootu...


Hmm, pieniadze na rynek wplywaja glownie przez sprzedaz lootu z npc'ow i z questow (raczej znikoma czesc), potworki kasy nie nosza..

Hmm, system tradeskilli jest dosc oplacalny, na przedmioty tworzone przez graczy jest poki co dosc spory popyt (szczegolnie na spelle i skillsy, innymi rynkami sie nie interesowalem)

Z rynku srodki sa odciagane przez standard - jedzenie -> plus niektore komponenty do tradeskilli i housing. Szczegolnie ten ostatni pozera dosc duzo ..


Coz, imho sprawili sie z czynnikami ktore wyciagaja pieniadz z rynku - po prostu nie bedzie tak potwornej inflacji.. z reszta gra jest bardzo nowa, rynek sie dopiero krztaltuje, jak to realnie bedzie wygladac, to bedzie mozna powiedziec za jakis czas...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 21:24 
Cytuj  
Rozumiem. Czyli nie istnieje sytuacja w stylu - siedz 10h aby uzbierac na zbroje na lvl, dajmy na to 22, bo nikt Cie do teamu nie wezmie. O to chodzilo, w poniedzialek zamawiam EQ2 i powinienem w nastepny likend zaczac grac. Cu :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 21:41 
Cytuj  
Na 20 lvlu zaczyna sie cos takiego jak armor quest dla kazdej klasy ktory daje hmm wystarczajacy ekwipunek podstawowy (np. set armoru i jakas tam bron), questy opieraja sie bardziej na trudnosci mobow niz ilosci zabitych poki co, jak bedzie dalej - zobaczymy ;)


Lick end powiadasz.. zapraszamy :D


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 22:55 
Cytuj  
ja muszę na mojego 9800 poczekać bo z tym co mam to wstyd w Norrath się pokazywać :] , ale nie ma co poźniej zapuszczam mój psi węch w poszukiwaniu Empiku z Eq2 i gram , napaliłem się jak szczerbaty na suchary :wink:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 22:56 
Cytuj  
Ja tam dokupie sobie dodatkowe 512/256 ramu i gram na tym co mam. Ath 2000+ i GF 4 Ti4200@4400. Nie potrzebuje super swietnej grafiki, cos kolo medium mi starczy :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 23:06 
Cytuj  
k , zagraj i zdaj relację , jak się bedzie dało grać w rozsądnym framerate z przyzwoitą grafiką to przejdę od razu do punktu drugiego (zacznę węszyć) :]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 14:06 
Cytuj  
Mam jeszcze jedno pytanie - bardzo wazne. Czy moglby mi ktos wymienic wszystkie porty na jakich chodzi gra, patcher itd? Szukalem w FAQ i na kilku stronach ale nic nie znalazlem. Musze napisac maila do admina, zeby nie bylo przykrej niespodzianki :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 16:24 
Cytuj  
z kasa to ja nie mam problemu - jako scout nie mam surer armora na solo ciosy zadaje takie sobie bo nie moge zajsc przeciwnika od tylu ale przy walkach z mobami jakos sobie radze i nawet po 20 lvl troche gratow z nich wypada kasa jest

oprocz tego harwestuje surowce i je potem sprzedaje
wczoraj sprzedalem surowce + 2 RARY i zarobilem 20g - calkiem sporo


Posty: 21
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 11:41 
Cytuj  
Jackhammer napisał(a):
oprocz tego harwestuje surowce i je potem sprzedaje
wczoraj sprzedalem surowce + 2 RARY i zarobilem 20g - calkiem sporo


calkiem sporo ? :o
ja jak 20 silverow uzbieram to juz czas cos kupic :lol: :]


_________________
Cherubin/Dwarf/Defiler/Freeport

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.