mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 21:36 
 
Dzieki Scorpio.
A gdzie można znaleźc vendora do wynajęcia? I ile to kosztuje?

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 21:37 
 
Nie mam do nikogo pretensji o nieschodzenie z konia/osta, najwyżej troche mi szkoda, ale kazdy niech gra jak chce. A swoją droga może żeby uniknąc takiej nieklimatycznosci, może zrobicie sklepy drive-through jak Mc Donaldy :smile:?

_________________
Didżej przy konsoli
Spoko robi oli
Zrobi jeszcze lepsze
Gdy łono se ogoli

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-06 21:38 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-06 21:39 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 21:41 
 
Mastyl wendorka wynajmuje sie kupujac employment deed u jednego sprzedwacy ze swieczka w brit

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:54 
 
Cytuj:
2002-01-06 14:43, Khernan napisał:
Stary nie bulwersuj sie. TO jest wlasnie SC ! Serwer dziala dosc krotko i niedawno przeszedl gruntowna przebudowe swiata wiec teraz jest bug na bugu i wszystko jest niedopracowane na maxa.
-Kowal nie kuje expow


GM Kowal czy kowal?

Cytuj:
-Bowcrafter nie robi shaftow
(dobre, nie ? :grin:)


Jak njabardziej robi... widac nie umiesz albo sie anczytales - fakt byl z tym problem - usuniety.

Cytuj:
-Kucharz z 56 cooking pali 90% filetow


heheheh zalezy czy umie jako sam piec czy nie, majac 10% cookingu mozna sfajczyc duzo mniej... odrobina thinkingu (myslenia) - nie mylic z thinkeringiem ;-P

Cytuj:
-Nie mozna przejsc przez plame krwi


Fakt to bug, niestety nie poprawimy go bez pomocy staffu z Nox'a a Ten tez chyba ma z tym niezla zagadke :sad:

Cytuj:
-Rybak wylawia tyle butow co ryb :smile:


heheheheh to ma byc bug? przy tej ilosci rybakow :wink:

Cytuj:
-Czesci umiejetnosci nie da sie nigdzie
nauczyc


Ale wszystkie mozna samemu "zmudnie" wytrenowac.

Cytuj:
-Czesci rzeczy nie da sie kupic (albo da sie
je kupic po jednej- czytaj czyste scrolle)


hehehehe a coz bys chcial tak bardzo kupowac... moze obrazy... moze deedy kowadel i palenisk... moze gwiazdke z nieba?

Cytuj:
To jest SC i tak jest i tak bedzie (przynajmniej w najblizszym czasie)



No a w niektorych wypadkach nawet wiecznie. Jedno pytanie? Od jak dawna tu grasz... bo mam wrazenie ze albo baaaardzo krotko (wide wypowiedz w rybkach) albo wogole - sadzac po zgloszonych bugach.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 10:05 
 
alez to ewidentnie kolejny gracz z CL.
oni tam wszystko wiedza najlepiej, bo sie dowiedzieli od kumpla, ktory cos tam slyszal, ze ktos powiedzial.
u nich wystarczy, ze jeden cos chlapnie, a reszta powtarza za nim.
istna sekta.

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 10:48 
 
Jak juz jest topic o bugach to mam male pytanie. W sumie to nie bug ale troche denerwujace. Czy w przyszlosci beda normalnie wygldaly xywki graczy i npc. Np. przy vendorze [invul], przy stamowanym ziwrzeciu [tamed], przy redzie [The Murderer]. W sumie Toll ty sie wychowales na OSI i ciebie powinno to najbardziej denerwowac. Wiec jak to jest/bedzie?


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 11:04 
 
Toll ty mnie porazasz. Jasne ze gracz z CL. Ale wcale nie wiem wszystkiego najlepiej i nie wiem od kumpli tylko z wlasnych doswiadczen. A na pytanko od jak dawna tam gram odpowiadam- od jakis dwoch tygodni. Co do tych shaftow to mozliwe ze juz sie da robic, ale jeszcze kilka dni temu sie nie dalo.

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 11:06 
 
Hmmm pewno caly ten topic to spisek CLowcow zeby to "nawymyslac" ile bugow ma SC. I kazdy jest napewno wymyslony. Tak naprawde to wszystko dziala jak powinno :razz: Ehh, niepotraficie przyjac do wiadomosci ani slowa krytyki. Prawda czasem boli.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 11:07 
 
Widzsiz Khernan, to jest tak... ludzie zglaszaja bugi a my je z czasem poprawiamy. Wiec naucz sie aby zglaszac te, ktore istnieja a nie te, ktore istnialy - bo tworzysz niepotrzebne zamieszanie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 11:18 
 
poza tym tematy z bledami zostaly zalozone po to, zeby zglaszac niedopatrzenia, a nie po to, zeby obrazac ludzi.
do tego jest inny topic.
nudzi mnie to...
niech sie szerszen sam uzera.

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 11:27 
 
A moze ktos mi odpowie na moje pytanie zamieszczone wyzej, pliz :smile:


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 11:34 
 
Na razie jak sadze bedzie, ale moze z czsem znajdziemy sposob aby usunac. W sumie jest to dosc dobre oznaczenie, aczkolwiek odbiegajace nieco od standardu :wink: - To fakt.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 14:50 
 
A ja nadal swoje :smile:
Czy mozna wiedziec : czy i kiedy zostanie poprawiony bug z lodziami ? Mam lodz a nie moge do niej wejsc (deska sie nie wysuwa). Bug zostal potwierdzony przez GMa, ale poprawy nadal nie widac :sad: No nic. Ide dalej czekac na GMa.

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 14:57 
 
Aha, i komendy left raz right. Ich brak nie ulatwia raczej dobijania do brzegu/portu.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 15:01 
 
Gdyby wszystkie bugi dalo sie poprawic w 5 minut, lezalbym juz do gory brzuchem i saczyl whisky.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 15:46 
 
Polecam wino czerwone wykwintne, duzo lepsze :wink:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 15:57 
 
Mam maly... duży własciwie problem. Dziś zebrałem pieniądze na kupno domu. Doczołgałem sie z kupą pieniędzy do sprzedawcy domowych deedów. W inwentarzu mam 55201 gp, domek kosztuje dokładnie 55000, a sprzedawca mówi mi, ze nie mam wystarczającej ilości piniędzy. O co chodzi, ktoś może wie, bo GM w grze nie udało mi się sprowadzić?
P. S. Spróbowałem się wylgowac i znowu to samo.
P. S. 2. Pieniędzy nie mam w żadnym worku, tylko bezpośrednio w plecaku...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 16:02 
 
wszystkie oplaty wieksze niz 2k sa regulowane bezposrednio z konta bankowego.
wlasnie po to, zeby nie czolgac sie z kupa pieniedzy.
z tego co wiem, kase trzeba miec w glownej skrzyni bankowej

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 16:10 
 
Olaboga... ale ja głupi. A wiesz skąd ten nawyk czołgania się z kasą? Z CL! Cholera, ależ to człek przyzwyczaja się do złych rozwiązań.
Teraz jak się już przyznałem gdzie jestem na shardzie, to mnie pewnie jakiś zlodziejaszek okradnie :smile:

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 16:13 
 
Doakladnie - mialem to samo :smile:
Szerszen - ja juz nie chce tego left, right... ale jakis sposob, zeby po przyjsciu GMa mogl jakos to naprawic... nie wiem jak to sie robi, ale tak jest zdecydowanie zle ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.